SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WW i IG

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 22761

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
moge najwyzej zyczyc Ci smacznego
a czy mozesz jest mieso z pieczrkami to sama sobie ustal jesli sie ladujesz ww to jasne ze mozesz
jesli nie ladujesz - to spojrz tutaj :
Pieczarka uprawna - Bialko 2,7g; Tluszcze: 0,2g; Weglowodany 2,6g (na 100g produktu) wiec mam nadzieje ze juz wiesz co z tym zrobic (pamietaj tylko ze sos pieczrkowy to co innego )
pozdrawiam


Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Alternatywna Droga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kocham ta diete i was za pomoc w niej normalne teraz uwielbiam stawac na wage co jakis czas i juz z 64 prawie 63 po malutku ale sie bardzo ciesze az mi nawet sie niechce tego doladowania robic,moze dlatego ze na poczatku stalam w miejscu moj organizm sie poddal i teraz chudnie ,jeszcze mam miesiac przed soba wiec moge calkiem dobrze schudnac ,chociaz tez nieplanuje byc chuda ale co tam juz niepamietam kidy wszylam szczuplo na fotkach pozdrawiam jade na d jeziorko,ahh bym zapomniala juz wiem czemu waga teraz spada nie az tak szybko ale spada a wtedy stala bo wczesniej niewychodzilam tak czesto i na cale dnie na dwor poniewaz lalo dzien w dzien a teraz piekna pogoda ,jezdze nad jeziorka i wogole rano zjem z 4 schabowe i niechce mi sie do wieczora jesc tylko pije dopiero wieczorem jem i wcale niegloduje bo w razie co kupuje sobie ser jest tu taki jak batoniki w malych porcjach albo barowke sobie kupie jak glod zlapie ale to prawie wcale sie juz niezdarza i daje rade papapap

Agataa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
milego

Fakty, nie mity - stan wiedzy na rok 2003
'Alternatywna Droga'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
j/w

Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Alternatywna Droga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no kochani waze juz 62,i musze zmieniac garderobe bo wszystko wisi na mnie jak na wieszaku hehehe ale dobrze wygladam dzieki wam pozdrawiam

Agataa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
MILO !!!

Fakty, nie mity - stan wiedzy na rok 2003
'Alternatywna Droga'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
gratulacje !!


Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zrobilam dzis malutkie doladowanie bo zjadlam platki czekoladowe z mlekiem taka normalna miske po prostu moj organizm chyba niewytrzymal i musialam cos slodkiego zjesc w sumie ponad miesiac nierobilam zadnych doladowan bo myslalam ze mnie to niedotyczy a jednak,wiem ze mowiliscie ze po takim czyms waga moze wzrosnac szybko ale to woda i czuje sie jakby mi wiadro wody do brzucha wlali tak wielkie wzdecie mam,przeraza mnie powrot do normalnego zywienia,bo przy tej diecie jeszcze ani razu niemialam uczucia wydetego brzucha po posilku a przy normalnym zywieniu zawsze mialam juz po nawet malej kanapce,niewiem czy wroce do normalnej diety,chyba sie przezuce na zwasze na ta tluszczowa tylko raz na 2 tygodnie zrobie doladowanie jakies zeby zyc normalnie,wiem ze nawet jak bede uwazala na to co jem boje sie ze znow przytyje,juz samo to jak czuje sie po tej misce mleka z platkami to niechce mi sie zyc ormalnie,a co dopiero jakbym sie objadla wszystkiego jak leci to chodzilabym jak balon,hmmm juz chyba niezrobie nic tak glupiego,chyba wtedy sie objem slodziku i od razu przejdzie chec na slodkie;-(

Agataa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
1. unikamy slodzika
2. dieta niskoww (obojetnie jak pojmowana, poza ketogeniczna) jest uznawana jako staly sposob jedzenia, wg zdrowszy niz dieta wyskoww
3. 'ladowania' rob gdy czujesz ze musisz z czasem bedziesz coaraz mniej odczuwala potrzebe ladowania slodkim (choc nie twierdze ze pokusa zniknie calkowicie panuj nad tym, ale nie wykluczaj tego )

Fakty, nie mity - stan wiedzy na rok 2003
'Alternatywna Droga'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
2. dieta niskoww (obojetnie jak pojmowana, poza ketogeniczna) jest uznawana jako staly sposob jedzenia, wg zdrowszy niz dieta wyskoww
DOKLADNIE - TO JEST SPOSOB ODZYWIANIA NA CALE ZYCIE - ALE MUSISZ PAMIETAC ZE DIETA NISKOWW ROZNI SIE OD KETGENICZNEJ - A TEJ OSTATNIEJ NIE ZALECA SIE PRZEPROWADZAC W DLUZSZEJ PERSPEKTYWIE CZASU.
3. CO DO LADOWAN - ZGADZAM SIE Z BINIEM - ROB JE KIEDY CHCESZ BYLEBY NIE CODIENNIE
DIETA MA BYC PRZYJEMNA I BEZPROBLEMOWA

Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Alternatywna Droga
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co to jest HST?

Następny temat

HIT co i jak

WHEY premium