SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WW i IG

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 22772

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Barzdo ziekuje za rade i znowu mam nadzieje napewno zrobie jak mowisz,no ale jeszcze jedno czy ten boczek to moge jesc?czasem

Agataa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jedza oczywiscie, nie szczedz sobie niczego, dokonuj jedynie glownie wlasciwych wyborow

Fakty, nie mity - stan wiedzy na rok 2003
'Alternatywna Droga'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziekuje za porade,ale jeszcze ostatnie pytanko mam co z lecytyna w tabletkach czytamam o nij ze przydaje sie dodiety pomaga w leprzym mysleniu i dodaje energii przy slabym organizmie ale czytajac jeszcze zauwazylam ze ma 60 gr.ww chyba w 100gr tabletek niewiem jak ma to obliczyc jesli moge jedna brac to napewno niejest wiele przy takiej jednej tabletce?i czy wogole warto,jestem tez bardzo oslabiona i moze by mi ta lecytyna troche pomogla?

Agataa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jezeli celem jest odchudzanie to sugeruje zeby ilosc bialka wagowo byla wieksza od ilosci tluszczu a bialko bylo w kazdym posilku;


"Everything should be made as simple as possible, but not any simpler."

--Albert Einstein
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
paleo ja jak czytalam wszystkie posty na odzywianiu "dieta tluszcowa"to kazdy pisal ze mniej bialka a wiecej tluszcu a ci ktorzy za duzo bialka jedli albo tyli albo stali w miejscu wiec niewiwm co w koncu jest prawda bo kazdy pisze co innego

Agataa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
za duzo bilka to wiecej niz 2g na kg ciala
prawda jest ze okolo 50 % ze zjedzonego bialka jest zamieniane na ww, wiec przy spozyciu (duzym) okolo 200 g bialka stanie sie ~100g aminokwasow oarz ~100g ww plus 20 g z pozywienia to moze wyrzucac z ketozy ale:
1. ketoza nie jest niezbedna przy utracie wlasnego tluszczu
2. wysokie stosunki tluszcz/bialko powoduja szybsze wejscie w ketoze, maja sie jednak nijak do utraty wagi tluszczowej (patrz uwaga powyzej)

paleo sugerowal to samo co ja wyzje, aby nie ogrnaiczac bialka (1,5-2g na kg ciala) natomisat aby obcinac kalorie z tluszczu
Fakty, nie mity - stan wiedzy na rok 2003
'Alternatywna Droga'

Zmieniony przez - biniu w dniu 2003-05-19 13:04:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rozumiem,a czy niesprawiloby Ci klopotu napisanie mi odpowiedniego jadlospisu na dzien ,wlasciwy do mojej wagi i wzrostu(65kg-1,64)dostosuje sie do wszystkiego,bylabym bardzo wdzieczna

Agataa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nie calego menu ci nie podam, jest to kwestia indywidualna
ale bialka okolo 100-130g
ww okolo 20-60g jesli chhesz byc w okolicy ketozy
jako poziom kalorycznosci zaczalbym od okolo 1300-1400 kcla
wiec tluszczu ~100 g dziennie ze zdrowych zrodel najlepiej
jesli po 2 tygodniach nie zejdziesz z waga obniz kalorie o ~150kcal i obserwuj siebie

Fakty, nie mity - stan wiedzy na rok 2003
'Alternatywna Droga'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rozni ludzie reaguja na rozny stosunek bialka do tluszczu; radze poeksperymentowac;

nie jest prawda ze tylko nadmiar tluszczu nad bialkiem (klasyczna dieta ketogenna)gwarantuje schudniecie u wszystkich; sa ludzie ktorzy tyja na tego typu dietach;

jak pisze Biniu kalorie tez sie licza i nie mozna przesadzac;

i sprobowalybym na Twoim miejscu co 3-4 dni posilek weglowodanowy nawet jezeli nie cwiczysz ;


"Everything should be made as simple as possible, but not any simpler."

--Albert Einstein
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiesz ja niechce experymentow bo przytyc to jest latwo gorzej zgubic a tego niechcialabym,i niechce tez wprowadzac normalnych posilkow ww.bo ja cos mysle ze bym nieschudla a przytyla,gdybym byla chuda to bym sobie poprubowala ale niechce tak mocno ryzykowac,na razie skorzytam jak mowil kolega powyzej 100 gr. tluszczu,130 bialka ,1300 kcal. a ww 20 bo przeciez pisali ze od ww sie tyje,to naprawde niejest takie proste utrzymac ta diete jesli kazdy ma inne zdanie na jej temat,teraz zrobie jak mowilam powyzej jak nie to pomysle co dalej.......

Agataa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co to jest HST?

Następny temat

HIT co i jak

WHEY premium