SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WTF :/

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2918

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
witam, wczoraj robilem klate , tyralem dosyc ostro i dzisiaj rano sciagam koszulke rano podchodze do lustra i tak nad lewym cycem z 5 cm wystawala mi jakas prega na dlugosc ok 3-4 cm, tak jakby wyszedl mi nerw jakis/zyla .. nie wiem jak to opisac po prostu podotykalem to i tak jakby wdusilem spowrotem "do srodka" .. dziwne to jest juz drugi raz mi sie cos takiego zrobilo.. poprzednim razem gdzies z rok temu.. mam sie tym przejmowac ?? co to moze byc ?? przerazilem sie troche mialem isc z tym do lekarza ale ze wdusilem to dalem sobie spokoj... z gory dzieki za odpowiedzi :D

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
odbijam :) ja tam bym się i tak cieszyl że mi coś wyskoczylo z natury jestem endo latwo o mase ale i tluszcz tez i jedyne zyly jakie mam to na barku i przedraminiu :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
daj zdjęcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 840 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22661
dokładnie - daj zdjęcie, bo tak z "opisu" ciężko coś wywnioskować

Może po prostu żyła Ci się tak ułożyła w klacie, że dość dziwnie to wyglądało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
no wlasnie moglem cyknac fote..

Mathew a moze cos takiego sie stac ???

bo jesli tak to byc moze, bo jak to dotykalem to tak jakby jakas zyłka, tylko nie bylo widac tego normalnie w sensie ze jakis siny kolor, tylko normalny kolor skóry tylko pogrubiony taki odcinek szerokosc kolo 3-5 mm i dlugosc ze 2-3 cm


edit:
głownie chodzi mi o to czy to moze byc cos powaznego czy nie? bo moge tak sobie wduszac co jakis czas jak wyjdzie.. wrócilem po pół rocznej przerwie na silke i fajnie mi sie cwiczy mam motywacje a wyskoczy takie k******* i nie wiem czy moge dalej cwiczyc czy to cos powaznego czy nie..

Zmieniony przez - NoIzZeR w dniu 2010-02-23 22:29:09

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 964 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10363
idź do lekarza i spytaj

Myję naczynia tak dynamicznie, że liczę to za trening cardio

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
mamuska kumpla ktora jest pielegniarka mowila ze to byc moze od skurczów, a ze mam zakwasy to nie odczulem tego skurczu/bólu i miesień sie zle ulozyl i wyszedl.. bo podobno tam nie ma wiekszych/wazniejszych zyl.. wiec to raczej nie zyla .. z tego co zrozumialem

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 162 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6301



takie coś?

wszędzie są żyły. na klacie też.
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
będziesz żył po prostu żyły na klacie ci wy***ało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
Zyly mu wyskoczyly zamiast sie cieszyc to martwi sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
ja pjerdole bez urazy ale nie jestem idiota ktory nie potrafi rozroznic zyl od jakiegos kurestwa ;] ... i to nie wygladalo tak jak zyla.. tylko jak taka prega.. pozatym zyly chyba bym nie wdusił do "srodka" nie ?

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4957
Ja chyba też coś takiego raz miałem ale na bicu. Spiąłem łapkę i właśnie "coś" wyskoczyło tak jak to opisujesz Nic nie bolało. Też dotknąłem to i "weszło" z powrotem U mnie miało długość ~1cm. Zdziwiłem się ale olałem to. Więcej nie wyskoczyło już
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dziwna kontuzja

Następny temat

Przepuklina vs Pas

WHEY premium