SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WPC 80 przed snem

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3522

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 121 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3027
Witam. Ostatnio kupiłem 2kg WPC ,skusiłem się na nie ze względu na cenę i dobre opinię. Mam braki w diecie jeżeli chodzi o białko ale nie mam jak go upchnąć w ciągu dnia najchętniej spożywałbym je wieczorem lub przed spaniem. Ale słyszałem ,że WPC nie powinno się wcinać przed spaniem. Nie kupowałem kazeiny ponieważ szkoda mi było kasy i nie martwię się o takie rzeczy jak nocny katabolizm. Więc moje pytanie brzmi dlaczego nie można brać WPC przed snem. Czy tylko dlatego ,że jest szybko przyswajalne?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Kazeina z prochu w zasadzie szału takze nie robi.
Odzywki, z racji przetworzenia i rozdrobnienia, i tak sa stosunkowo szybko wchlanialne.

Zarzuc dieta, cos sie pozmienia, to i WPC sie upchnie

Jesli de facto sie nie da, to i WPC mozesz wypic na sen

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 121 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3027
A to jest mit czy prawda ,że można się zalać od WPC na noc :D ? Ewentualnie mógłbym trochę pozmieniać posiłki i upchnął bym WPC w godzinach szkolnych ,ale nic się nie stanie jeśli będzie leżało kilka godzin w moim plecaku? I jeszcze jedno ,myślałem też o braniu WPC tak koło 19 (spać chodzę koło 23) Ponieważ o 19 robię aeroby w domu to od razu po mógłbym łykać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 481 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 54037
bilakiem ogolnie ciezko sie zalac chyba ze kupiles laktoze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 319 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3448
Zależy ile tego zjesz . Ogólnie na noc powinno się jeść lekkostrawne posiłki, bo w nocy nasz system trawienny odpoczywa.

Do sukcesu nie ma żadnej windy.
Trzeba iść po schodach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 121 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3027
Jem 30gram
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
przed snem daj kazeine a nie wpc np https://sklep.sfd.pl/Trec_CASEIN_100-opis593.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 737
Daj to do posiłku w ciągu dnia, w którym masz najmniej białka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 121 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3027
Postanowiłem ,że dodam to do drugiego śniadania ,dzięki wszystkim za pomoc :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
zależy od dziennego bilansu możesz i 100g carbo przed snem wypić pod warunkiem że zmieścisz się w bilanse

pij śmiało wpc, czas jgo wchłaniania wynosi ok 2h a więc nie tak szybko jak się niektórym wydaje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MAM PROBLEM !! Prosze o pomoc.

Następny temat

Cykle na różnych odrzywkach

WHEY premium