SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WHEY PROTEIN 80 plus!!!!!!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13305

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 528
CENA ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Dostępny w opakowaniach:
- Folia (750 g)/ cena brutto: 59,00 zł
- Folia (2000 g)/ cena brutto: 135,00 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 905 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9391
Ja kawałków owoców na szczęście nie zaobserwowałem, mówię na szczęście bo nie przepadam za takimi dodatkami. Banan naprawdę smaczny jeszcze raz szczerze polecam.

wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, ważna jest dawka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2066
miętki ale nie masz sie co spinać, ja napisałem to tylko jako ciekawostke i troche wlasnych spostrzezen. Jesli cos dla ciebie jest nie tak to pogadaj se z Mariuszem czemu tak kłamie w wywiadach.
A to ze diete ponad wszystko nie stawiac to nie widze w tym glupot bo co osiagniesz z dietą bez treningow procz coraz wiekszej wagi nie koniecznie tam gdzie chcesz?
Wiec prosze bys ograniczyl swoją niezbyt zabawną ironie jesli do konca nie rozumiesz tego co czytasz, bo nigdzie nie napisalem ze dieta nie jest potrzebna.
Mysle ze to wyjasnilismy.
Pozdro

1.Masa 2.Siła 3.Szybkość 4.Rzeźba 5.Wytrzymałość 6.Brak kontuzji 7.Kondycja psychiczna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
z tego co wiem to w Whey Protein 80 plus nie ma kawałków owoców :) . Z tego co kojarze to są w Whey Protein Concentrate Xtreme :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
wybacz majstrze, jam niedouczony i wywiadów nie widziałem..na pewno Mariusz nie kłamie!

potrenuję jeszcze kilka lat to się dowiem więcej i wtedy będę wymądrzał

wybacz raz jeszcze

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2066
dobra spoko, wybaczam

1.Masa 2.Siła 3.Szybkość 4.Rzeźba 5.Wytrzymałość 6.Brak kontuzji 7.Kondycja psychiczna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
iwp podales ceny sprzed KWIETNIOWEJ podwyzki !

aktualne to 65 i 145
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
kawalki owocow ma wbeh concentrate xtreme

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1374 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9255
czy istnieje możliwośaby activlab podesłał na moj adres probki tego bialeczka ?? kiedys kupiem w ciemno bialko z olimpa o smaku pinia bycoś tragicznego musialem pić przez pzemus bądź wywali do kosza. Teraz chił bym sprobować smak i nast kupić a ni na odwrót. Bardzo prsze o kontakt ze strony activlab
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Degustacja produktów Activlab w VITALAND!

Następny temat

Nowości z Activlab - Guarana Caps

WHEY premium