SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WHEY PROTEIN 80 plus!!!!!!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13304

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Ech te poranki
Żeby nie było niedomówień i nieporozumień - każdy sobie sprawdzi osobiście.
Mam 20 testerów Whey Protein 80 smak truskawka.
Kto wyśle do mnie PW ze swoimi namiarami (imię nazwisko i adres) z dopiskiem WP 80 Truskawka dostanie taki tester do oceny.

oczywiście łapie się pierwsze 20 osób.

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Noi oczywiscie kazda z tych 20 osob zobowiazuje sie do zrelacjonowania spozycia na forum

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
jadlem kiedys truskawke i chętnie stestuje jeszcze raz

pzodr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
Ja kiedys truskawke pilem (2 lata temu jakies) i bylo bardzo dobrze, gesty, troche piany(ale to akurat w tym wypadku bylo na +, bo w sumie dodawalo puszystosci), smak tez bardzo dobry.
Jakos pol roku temu kupilem owoce lesne i powiem ze jakosc troche gorsza, smak 10/10, prawie najlepsze bialko jakie pilem(2 miejsce), gestosc taka jak poprzednio, ale tragiczna rozpuszczalnosc, zawsze zostawaly grudki po rozpuszczeniu, ktore znikaly dopiero po jakis 2 godzinach, niezaleznie od tego ile wody/mleka wlewalem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
A jestes pewny ze to np nie bylo Whey Protein Xtreme , w ktorym sa kawalki owocow , i to wlasnie te kawalki owocow nie chcialy sie rozpuscic? hehe

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 380 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5987
PW wysłane
Czekam na próbkę o ile jeszcze jest :P
Zobowiązuję się do rzetelnej oceny próbki na forum :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Noi zlapalo sie te pierwsze 10 osob?
Czy jest jeszcze wolna probka?

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8134
pierwsze 20 ;)
Wysłałem mejla ale nie wiem czy sie załapałem :)

Chetnie bym te białko przetestowal bo zamierzam kupic.
Fajne promo na pewnym portalu aukcyjnym 2kg whey protein + cytocell za 122 z wysyłka

Zmieniony przez - harry333 w dniu 2011-08-01 11:50:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Smak truskawka - podziękuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
ok - zamykamy listę

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Degustacja produktów Activlab w VITALAND!

Następny temat

Nowości z Activlab - Guarana Caps

WHEY premium