SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WHEY PROTEIN 80 plus!!!!!!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13301

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
A wiec tak dzis zaczałem od Leucine Xtra - rozpuszczalnosc dobra a co do smaku to jakos ten grejpfrutowy mi nie podchodzi, potem spróbowałem Whey Protein 80 plus - rozpuszczalnosc z mlekiem bardzo dobra zero piany jak to niektórzy pisali (użyłem blendera do miksowania z mlekiem ) smak tez bardzo dobry (truskawka) , jednak wole Whey Protein Concentrate Xtreme bo lubie te kawałki owoców

Nastepne opinie po spróbowaniu reszty próbek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja zamówiłem 2kg prawdopodobnie czekolady. troche po opinni w tym temacie o smaku czekoladowym jestem zaniepokojony i mam cicha nadzieje ze sprzedawca nie bedzie mial czekolady i wysle inny smak :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niestety potwierdziło się. czekolada imo jest niesmaczna. piana ogromna i... CO NAJGORSZE ZA NIC IE MOGŁEM DO KOŃCA ROZPUŚCIĆ.

z firmowych białek jest to chyba najgorsze białko ogółem jakie miałem przyjemność spożywać.

Nie jestem wybredny i pić będę, bo i cena była w miare niska, ale jeśli komuś zależy na technicznych aspektach i smaku to nie polecam, a przynajmniej nie polecam czekolady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
Do mieszania polecam blender wtedy nie robi sie piana - testowałem

A co do innych próbek które dostałem to poszło dziś :

Glutamine Xtra - rozpuszczalnośc bardzo dobra ,smak lemon tez bardzo dobry az zacheził mnie do kupna glutaminki i napewno w najblizszym czasie to zrobie


Whey Protein Concentrate Xtreme - rozpuszczalność dobra smak tez (truskawka) no i te kawałki owoców mmmm , chociaż owoce lesne co kupiłem lepiej mi podchodza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
Obydwa produkty WP 80 i WP Concentrate Xtreme, rozpuszczone w 250ml zimnego mleka:
Smak: obydwa bardzo dobrze, jedne z najsmaczniejszych bialek, w dodatku ten drugi ma kawalki owocow, zayebisty pomysl 9/10 i 10/10

Rozpuszczalnosc: Tutaj juz gorzej, w obydwoch musialem sie namachac wiecej zeby nie bylo widac bialych drobinek nierozpuszczonego prochu, Concentrate Xtreme lepiej sie rozpuscil. 5/10 i 7/10

Piana: I tu najwieksza katorga, bo naprawde nawet wylewajac bialko na talerz do owsianki musialem czekac z 10min az ta piana zniknie i zrobi sie bardziej ciekla konsystencja. 3/10 i 3/10

Reszte produktow oceniam bardzo dobrze, najwyzsza półka jakosciowo i cenowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
Pisze kolejny raz używajcie blendera brak jakiejkolwiek piany !!!

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2011-08-26 20:22:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
nie mam czasu na uzywanie blendera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
Ok, czas na "recenzje" kolejnego produktu. Smak truskawkowy, jak juz wspominalem jestem umiarkowanym fanem owocowych bialek.

Smak: RE WE LA CJA. Najsmaczniejsze bialko truskawkowe jakie jadlem. Do tego ta przyjemna 'pudingowa' konsystencja. Pychota, do tego robilem na wodzie! dobrze "zapycha", wiec zastanawiam sie powaznie nad zakupem do pracy tej proteiny. Na mleku to juz pewnie zupelny odlot.

Rozpuszczalnosc/piana: tu gorzej niestety. zostaje piana i trzeba sie namachac ostro szejkerem. troche mnie to zawiodlo, ale bialko jak najbardziej na plus.

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony produktami Activlab. Uwierzcie, zwykle bardzo rzadko chwale, ale obydwa bialka i leucyna, gluta niezle sie sprawdzily w moich "minitestach". Az sam sie dziwie

Zmieniony przez - Arros w dniu 2011-08-27 14:41:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Tu nie ma co się dziwić To po prostu Activlab

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Degustacja produktów Activlab w VITALAND!

Następny temat

Nowości z Activlab - Guarana Caps

WHEY premium