SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WHEY PROTEIN 80 plus!!!!!!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13302

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Mi tu cos smierdzi , pierwszy raz spotykam sie z opinia ze jakas odzywka z dnia na dzien smakuje coraz gorzej

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1317 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10205
Nie napisałem, że smakuje z dnia na dzień gorzej, tylko że odnoszę takie wrażenie, psychika robi swoje bo mam poważne opory przed piciem tego a nadal pamiętam poprzedni waniliowy słodki smak, wówczas tylko czekałem na porę w której wypiję kolejną porcję.

Nie mam pojęcia co może śmierdzieć, ale być może masz zbyt podejrzliwą naturę i wszędzie widzisz spiski, ale to nie mój problem ;>

Można oczywiście się przyczepić, że smak to kwestia indywidualna, problem w tym, że poprzednie dwa opakowania jakie zakupiłem i wypiłem miały identyczny słodki waniliowy smak, to obecne w ogóle nie jest słodkie a wanilii też tam nie wyczuwam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Dziwne bardzo w takim razie , poczekajmy na odpowiedz kogos z ActivLabu

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
nie straszcie bo wlasnie kupilem 6kg tego bialeczka

dam znac w nast tyg czy dobre
choc ja francuski piesek nie jestem

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
jaki smak kupiles :D ?? ja wlasnie męczę wanilię... tragedii nie ma... o wile lepsza niżwersja na noc...ktora jest super cięzka do przejscia :D ...

wanilia
smak 6/10
rozpuszczalnosc 9/10 jest ok

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Ja ostatnio pilem truskawke i powiem ze lepsza niz poprzednia wersja
Naprawde pycha , jest geste ale nie za bardzo , imo super , poprawa na +

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pierwsze porcje robią bardzo dobre wrażenie, ale na dłuższą metę zbyt mdłe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
lubie geste bialka dlatego to mi bardzo pasuje

btw dlatego zawsze trzeba miec wiecej smakow na stanie
i co jakis czas zmieniac
ja tak robie i jest super

mam wanilie i wisnie

wisnia bdb
wanilia jeszcze nie otwarta

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 164 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7863
Witam,

dzisiaj otrzymałem 2kg w truskawce, smak nie powala, inna konsystencja w porównaniu np. z Matrixem 5.0, faktycznie jak jakaś kaszka... może się przekonam... ogólnie do przełknięcia, póki co piłem tylko z wodą, sprawdzę jutro z mlekiem.
Przy okazji które z tych dwóch wymienionych białek będzie lepsze na noc ?

Pozdrawiam
Rafał

cartamen in sanguis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
teoretycznie matrix jest to mieszanka na etykiecie
w praktyce dodaj sobie do 80 plus sera bialego plus jezeli dieta pozwala jakies tluszcze oliwa orzechy maslo
i masz doskonaly posilek na noc

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Degustacja produktów Activlab w VITALAND!

Następny temat

Nowości z Activlab - Guarana Caps

WHEY premium