SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WAKACYJNE SPADKI;/

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2246

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1265
Witam mam zamiar w wakacje wyjechac do holandii za chlebem:) co zrobic zeby zminimalizowac spadki??wiadomo silowni raczej tam nie bede mial pod nosem i diety tez;/co zrobic zeby nie spasc??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1339 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27713
jedz regularnie i nie fastfoody tylko w miare zdrowe zarcie,z rana napinaj miesnie solidnie tak jakbys cwiczyl tylko bez ciezarow w dloniach.Ja tak robilem i po 3 miesiacach ciezkiej pracy we Wloszech schudlem ledwie 2kg.

Zmieniony przez - pila24 w dniu 2008-03-13 21:50:22

Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu. Prawdziwi mężczyźni żują pszczoły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
hmmm... pila, chętnie poczytamy jak masz więcej takich ciekawych informacji odnośnie trzymania formy

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 576 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8496
no pila ciekawe ciekawe

Patrz komu Ufasz!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 9041 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 98000
Jestem w identycznej sytuacji. ćwiczę niemal 10. miesięcy i co roku 3. miechy przerwy. Po ostatniej przerwie wróciłem chudszy o 4 kg. które wróciły po około dwóch miechach regularnego treningu. Najważniejsze to trzymać dietę. Zawsze można z Polski zabrać/pożyczyć od kumpla jakieś hantle. Raz nawet drążek targałem ze sobą. Dołożyć do tego pompki i jakiś tam trening jest. Polecam TRENING DOMATORA. Najgorsze w tym wszystkim to cel naszej podróży czyli praca. Ciężko jest się zmobilizować do treningu po kilku/kilkunastu godzinach pracy. Nie zabierajcie też ze sobą otwartych supli.

Quod medicina aliis, aliis est acre venenum

Trzecia Rzeczpospolita, Polska Ludowa
To samo od nowa, to samo od nowa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1339 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27713
jezeli codziennie je sie o tych samych porach,przyzwyczajony do tego organizm "wie" kiedy dostanie "papu"( ) i nie stosuje katabolicznych praktyk by odzyskac swoje zasoby energetyczne.Oczywiscie 5 posilkow dziennie to podstawa

Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu. Prawdziwi mężczyźni żują pszczoły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
zalezy gdzie bedziesz robil i czy bedziesz mial mozliwosc w miare prawidlowo zjesc.Bo ja np wyjechalem do niemiec za chlebem i wrocilem prawie 7 kg mniejszy.ale wiadomo 12 godzin na sloncu w sadzie.lipne zarcie i 0 odpoczynku.


Musisz wziac to pod uwage.ale wracasz robisz jeden cykl treningowy i jestes prawie w domu.

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
dokladnie, wraca sie b.szybko do formy.

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
apropos tego co pila pisał to w kifie polecali taki trening izometryczny na wakacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
pila, niezły bajer, nie miałem pojecia o takim czyms i kompletnie zero silki ? zadnych pompek ? niczego ??

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1339 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27713
byelm operatorem betoniarki/kilofa/łopaty/mlota pneumatycznego wiec nie mialem czasu nawet na pompki.Ale mialem przerwy odpowiedniej dlugosci i za miche moglem sie zlapac.

Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu. Prawdziwi mężczyźni żują pszczoły.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

waga do 75 kg tylko do 75 kg

Następny temat

Jaka ławeczka?

WHEY premium