SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spadki i przymusowa redukcja? Jak to szybko wyrównać?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1882

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32580
Hmm.. wszystko zaczęło się 10 dni temu.. Dostałem od kumpla cynk, że jedziemy na spływ kajakowy, więc wybyłem ze swą połowicą nad Piławę, gdzie przez 8 dni machałem za nas oboje wiosełkiem.
Wyjeżdżając ważyłem prawie 90kg, było prawie 38 na ręce. A dziś- po przyjeździe? 84kg wagi, już widzę, że na ręce przynajmniej 2 centy mniej.. Ehh.. Biwak to biwak- diety nie było absolutnie, średni bilans dnia wychodził ok 1200kcal przy 5h pływania dziennie, więc można powiedzieć, że hardcorowa redukcja mi się trafiła.. Alko- też było, niestety. Przez 2 dni, w tym raz baaardzo ostro. Wiem, mam co chciałem z tym alkiem.. Ale pocieszcie mnie jakoś, jakieś rady jak to szybko odrobić? Nosz ****a.. przecież od miesiąca nie brałem krety, wiec to nie spadki po niej, nie brałem też zadnych koksów a mimo to wychlądam jak cień siebie. A teraz, zamiast iść spać po wielogodzinnej podróży, ja męczę gainera i wpycham na siłę kanapki z serem....
Jak myślicie, w jakim czasie odrobię te spadki? I jak to zrobić najszybciej?

btw: jedyny plus tego wypadu, to pozbycie się troszkę brzuszka i opalenizna

"Jeśli wrogowie cię chwalą, musiałeś popełnić błąd"
August Bebel

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 188 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9764
Dopadl cie straszny katabolizm tez kiedys podczas wyjazdu do wloch stracilem z 8kg w 2tyg malo jadlem duzo wysilku itp.... Szybko waga wrocila jak dietka byla normalna wiec nie masz sie o co martwic. Tylko nie szalej za bardzo bo sie zalejesz tzn zalezy od typu twojej budowy.

Zreszta istnieje "pamiec miesniowa" straty odrobisz szybko. Staraj sie na przyszlosc podczas takich wypadow miec odpowiednie jedzenie i to tyle rad.

bedzie lepiej...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32580
Ehh...z tym odpowienim jedzniem to i tak nawet w przyszłosci może być cieżko- warunki polowe robią swoje...
A co do szybkości odrabiania strat- ja jestem prawie typowym ekto. I walczyć o każde pół kilokgrama musiałem dość długo, więc ryzyka zalania fatem nie ma. Bardziej ryzyko, że nie uda mi się tego odrobić...
btw: dzięki destroyer, zawsze jakieś pocieszenie, sog

Zmieniony przez - avic w dniu 2008-06-07 13:00:14

"Jeśli wrogowie cię chwalą, musiałeś popełnić błąd"
August Bebel

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 188 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9764
Ja tez jestem ekto troche wiec mi rowniez trudno zwiekszyc wage tzn >4,5tys kcal na dzien przy 80 kilku kg.

Jedz bedzie dobrze zreszta cwiczyc glownie dla siebie nie dla innych :)

bedzie lepiej...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32580
Ja ******le... Wczoraj wciągnąlem sobie teochę białka, jak zwykle na noc, dziś rano śniadanko, gainerek...i od tamtej pory nic nie jem. Mam tzw srakę.. normalnie boję się, że wysram wnętrzności... Czyli dodatkowy post i odwodnienie.. ehh.. ciężkie jest życie "kulturysty"

"Jeśli wrogowie cię chwalą, musiałeś popełnić błąd"
August Bebel

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 188 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9764
Nie spozywaj gainera na sniadanie. Przyzwyczaj swoj uklad trawienny do normalnego funkcjonowania. Powoli bo nic na sile tylko widzisz jeszcze gorzej bedzie.

bedzie lepiej...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

(jaki)Gryf łamany

Następny temat

muzyka = mocne brzmienia na treningu

WHEY premium