SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka ławeczka?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2423

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66
Witam, mam zamiar kupic lawke marbo-sport. Ich pelna oferta znajduje sie tutaj: http://www.marbo-sport.pl/index.php?cat_id=5,
na poczatku chcialem kupic ta lawke: http://www.marbo-sport.pl/index.php?products=product&prod_id=13 za 190zl , cwiczyn na niej hantlami, a pozniej dokupic do niej stojak na sztange, sztange i obciazenia. Zauwazylem teraz ze jest tez inna niezla oferta: http://www.marbo-sport.pl/index.php?products=product&prod_id=41 za 210zl, poniewaz posiada modlitewnik, a takze mozna ja kupic dodatkowo ze stojakiem pod sztange ktory mozna odlaczac od lawki za 320 zl. Nie mam zadnego doswiadczenia pod wzgledem laweczek do cwiczen i niewiem ktora jest lepsza. A moze inne w tej ofercie sa bardziej godne uwagi? Prosze bardzo o pomoc. ;]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Było setki razy... wyszukiwarka nie gryzie

pzdr/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66
No niestety nie moge znalezc tematu w ktorym znajduje sie porownanie tych dwoch lawek, a jak juz cos znajde o lawkach marbo to niestety wszyscy wklejaja linki z allegro. Aukcje sie koncza , linki staja sie nieaktualne i niestety nie jestem w stanie rozroznic o ktorej lawce dokladnie pisali....;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 735
Nie lepiej zrobic samemu ławeczke za tyle kasy co masz wydac na ławke ze sklepu to ja dziekuje...

Najlepsza na mase jest woda po parówkach :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1552
Ta trzecia i dotego oddzielne stojaki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jw spośród tych ławek 3 będzie najlepszym rozwiązaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66
Wlasnie bo do tamtej nie moglbym modlitewnika dolaczyc, ale czy modlitewnik jest przydatny ? Tak naprawde nigdy na nim nie cwiczylem xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przydatny ja przynajmniej często go używam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66
Ok pewnie juz dzisiaj kupie ta druga lawke, tylko pytanie czy kupic ja od razu za 320 zl + stojaki marbo(tylko do tego modelu to oferuja) czy jakies inne? A swoja tamta druga lawka ma jakies podpory na nogi. Sa one funkcjonalne ? Czy raczej tylko taki dodatek ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66
Siema, nie kupilem jeszcze bo zabraklo lawek i beda dopiero w pon. Chcialbym sie spytac jeszcze czy warto kupowac od razu z tymi stojakami marbo za 320 zl czy sama z modlitewnkiem za 210. I jak z tymi podstawkami do nog w tej piewszej laweczce. Z gory dziekuje.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66
Pomoże ktoś..? :/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WAKACYJNE SPADKI;/

Następny temat

postepy do ocenki

WHEY premium