SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka ławeczka dla średnio-zaawansowanego?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 712

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Temat przeniesiony przez nightingal z działu Trening dla zaawansowanych. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 162
Witam,
właśnie przymierzam się do wymiany ławeczki do wyciskania, gdyż obecna już niebezpiecznie chwieje się pod większym ciężarem. Chciałem zapytać Was o jakiś konkretny model który spełniałby moje wymagania:
- Cena: do 400 zł (sama ławka, żaden zestaw)
- Wytrzymałość stojaków: minimum 150 kg
- Regulacja oparcia, najchętniej ze skosem dolnym,
- Regulacja siedziska również mile widziana,
- Regulacja wysokości stojaków, ale to chyba standard,
- Dodatki w postaci modlitewnika lub prasy być nie musi, ale ich obecność to dodatkowy plus,
- Głownie chodzi o to, żeby była wytrzymała, jakiejś szanowanej firmy, a nie krzak z allegro. Ważne żeby wytrzymała parę lat intensywnych treningów.

To chyba tyle. W razie co ważę 80 kg, przy wzroście 178. Z góry wielkie dzięki za pomoc, dziki! :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 670 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7638
http://allegro.pl/marbo-lawka-dwustronnie-regulowana-ms-l102-i5077979350.html Polecam te produkt, sam od kilku lat posiadam wcześniejszą wersję tej ławki (jeszcze w całości spawana) i jestem z niej bardzo zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 162
Mariusz - dzięki, to rzeczywiście wygląda na solidny sprzęt :) tylko nieco przeraża mnie konieczność dokupienia uchwytów na sztangę :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 670 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7638
Według mnie lepszym rozwiązaniem jest ławka wielofunkcyjna ze stojakami wolnostojącymi, niż ławka ze stojakami zintegrowanymi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
http://allegro.pl/lawka-treningowa-do-cwiczen-magnus-extreme-mx2041-i5024541785.html
A spotkałeś się z firmą Magnus? Cena nieco niższa, a dodatkowo regulowane siedzisko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Ten sprzęt też wygląda dobrze, natomiast nie mam przekonania do tej firmy, moja 1 ławka była od Magnusa i rozpadła się (dosłownie) po 2 czy 3 treningach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Okej, dziękuję, porozglądam się - tak jak mówisz - za wolnostojącymi uchwytami + ławka :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rashguardy z fajnymi motywami do normalnego chodzenia po mieście

Następny temat

Po treningu

Fruzelina