SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Węglowodany... a raczej Carbo ;-)

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49594

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
marku oczywiscie to bedzie optymalne i bardzo dorgie ale co maja zrobic osby bedace nie na "cyklu" i majace budzet przecietny ?

ja widze dwie drogi i je opisalem natomiast twoja wersie nazwal bym "fullwypas"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2706
quazar dzieki za odpowiedz,teraz już aczynam powoli kapować że glukoza po treningu to nie jest priorytet..że ważne też są aminokwasy i onich powinienem trochę pomyśleć...a jesli juz nie ma kasy..to chociaż wspomniane wpc przed trenigiem ...właśnie tego mi brakowało..do tej pory traktowałem białko jak budulec potrenigowy...a z tego co napisałes oraz napisał marek.c wynika że przedtreningowe białko spełnia też rolę antykatabolika .W chwili obecnej nie mam aminek i dlatego skoncentruje się na samym wpc

so far , so good...so what?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
czy przeginam?
o zdecydowanie nie sądzę.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam dosc
podrasowany smak

ale moge potwierdzic

piłem latem vitargo mieszne z izolatami 4everfit
smak mi odpowiadał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10161
:/ wiec powiedzcie: czy jedzenie carbo BX w ogole ma jakis sens? czy poprostu Ww z tej odzywki zostana wydalone i nie bedzie z nich zadnego pozytku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
pozytek bedzie ale zdecydowanie nei musisz polegac tylko na carbo i jesli mzoesz uzywaj glownie naturalnych zrodel ww i bialka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
polecam garsc rodzynek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1561 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24166
Graść rodzynek zamiast procji carbo ;) Też może być... poprostu jak już masz szamać coś o wysokim IG (jak carbo) to lepiej coś naturalnego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy można jednocześnie budować mase mięsniową i palic tkanke tluszczową?

Następny temat

dobre białko kupię

WHEY premium