SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Węglowodany... a raczej Carbo ;-)

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49586

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 405 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5118
Ja dalej czekam na odpowiedź

,,Musimy od siebie wymagać, nawet jeśli inni nie będą od nas wymagać!!''
Pokolenie JPII

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
mhmm tzreba znalesc zloty srodek ja osobiscie z racji ze robie zawsze 20 min aero <spalanie wkt> to odrazu po areo lykam 50g carbo i 40g matrixu bialkwoego oraz jablko <ok> i jest gitara lub jesli nie chce mi sie robic aero<rzadko> jem kuskus plus <znienawidzona> piers z kurczaka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2411
Propozycja Qazara jestbardzo ok. oczywiście że można ze względu na cenę zastąpic aminy egzogenne białkiem serwatkowym lub mixem. Gym Maniac- jesli nie zależy Ci na dużym wzroście poziom insy po treningu, masz kłopoty z tkanką tłusczową to oczywiście że normalny, odpowiedni posiłek ( np kuskus i pierś kury , jak napisał Qazar) bedzie super wyjściem po treningu. ellis nie czytałem chyba tego Twojego postu sorki( a zwykle czytam Twoje posty). ale widzisz tu jeszcze jedna sprawa mi się nasuwa- Ty szukasz badań , ja te rzeczy wiem dawno ze szkoły.Nie chciałem w żaden sposób wpływac tez na Twoją cenna aktywnośc, zauważyłem tylko uporczywy brak WŁASNYCH doświadczeń, spostrzezeń, relacji. Bardzo lubie czytać właśnie Marka i Qazara bo tu widzę połączenie własnych doświadczeń z wiedzą. Pytanie do Qazara- czytam Twoje posty i tak myśle czy Ty wszystko na sobie wypróbowujesz, sprawdzasz? bo tak mi to wygląda. Fajnie bo takie doswiadczenia są naprawde nieocenione

The Show Must Go On

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
tak wszystko, czasami specialnie tyje<mile to jest> aby wyprobowywac nowe metody redukcj
acz obecenie trzymam sie zalozenia, ktorego clem jest wzrost sily i redukcja tluszczu i idzie calkiem ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2411
Ja przez tyle lat tez wiele rzeczy własnie od siebie zaczynam , podglądam tez innych, konsultuje , porównuje, inne ma sie wtedy pojecie i podejście jak samemu coś sie robiło, coś brało i wyciągnęło wnioski. Nie do przecenienia

The Show Must Go On

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
taka prawda oczywiscie dobrym poligonem doswiadczalnym jest pomoc innym, ich uwagi,efekty lub ich brak sa abrdzo cenymi wskazowkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Musisz uważniej czytać, czasem piszę również o swoich doświadczenia i głównie chodzi o dietę, odnośnie suplementów, to jestem bardzo oszczędny. Ogólnie próbuję odzyskać dawną motywację, jeszcze trochę brakuje, ale może niedługo to się zmieni

Niektórzy np: dodają do diety suplementację aminokwasami, zamieniają ryż na kaszę, glukozę na carbo i oczekują, a nawet zauważają w praktyce dramatyczą zmianę sylwetki z dnia na dzień/tygodnia na tydzień. Według mojej opinii po prostu są to błędne obserwacje, ewentualnie zmianie jednego czynnika towarzyszy 5 innych korekt, które nie są brane pod uwagę, a powinny. Dlatego myślę, że bardzo ciężko jest wyizolować wpływ pewnych drobnych korekt, które wprowadzamy. To co niby ma przynosić szybko niesamowite rezultaty, przynosi mikrozmiany w skali roku. Np: kompleksowa zmiana planu treningowego, założeń dietetycznych to już jest coś co daje nam bardziej widoczne efekty

Zmieniony przez - ellis w dniu 2007-02-16 22:39:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
a roznica miedzy prep., typu vitargo, a natulanymi ww z np. kaszy, platkow
oczywiscie po tr. i w kompozycji z whey'em
bedzie istotna? jesli chodzi o ins., uzupelnienie amin. itp

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1561 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24166
Artykuł Pani Katarzyny to taki bulk - pół informacji pół reklamy
porcja vitargo jest 2.5 raza droższa od porcji białka wiec i tak tylko bogatsi będą to brać albo zapaleni amatorzy
glikogenu znowu tak dużo nie wypalamy podczas treinngu więc nie trzeba się też tak martwić o jego uzupełnianie,
vitargo jest dobre na dłuszą mete - długie dystanse, piłka nożna (90 minut biegania) itp.
amator różnicy nie zauważy, myśle że lepiej dopracować diete niż płacić 7zł za porcje carbo!
Bardzo sceptycznie do tego podchodze, vitargo zostało stworzone dla zawodowców a nie amatorów... bez obrazy oczywiście!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy można jednocześnie budować mase mięsniową i palic tkanke tluszczową?

Następny temat

dobre białko kupię

WHEY premium