SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Węglowodany... a raczej Carbo ;-)

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49428

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
czemu nie po??

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
a po co przed??

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99532
thx qaz, musze z oxo kiedys zaszalec bo chwalony strasznie - moze cos da

ps. ten 'owoc' to raczej dla smaku dorzucam pokrojony do platkow z 75gr jablka czy gruchy [;
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
zeby 6oxo nie bylo takie kur.... drogie...

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
a ja lubie

gainera z oliwą przed

i w gainera po


a jeżeli nie

tyo

płatki owsiane + białko przed
gainer po

kurczak z ryzem godzine po

a teraz jem

gainer z oliwą
vitargo + aminokwasy

20 minut po białko

godizne po ryż + kurczak

lub

owsiane białko + oliwa
vitargo aminki
białko
kurczak + ryż

Zmieniony przez - niwix w dniu 2007-03-20 23:16:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
qazar napisal:Uzupełnienie nieznacznie opróżnionego glikogenu po treningu siłowym nie jest szczególnie priorytetowe! W badaniach jakie są prowadzone naukowcy zastanawiają się przede wszystkim nad dostępnością aminokwasów i odpowiedzią insulinową. . Skoro sie zastanawiają nad tą odpowiedzią insulinową to znaczy ze cos jest na rzeczy. Z kolei Ellis pisze ze odpowiedz ta nie jest taka wazna (chyba ze zle zrozumialem jego slowa). To jak z tym jest.
I jeszcze takie pytanie z ciekawosci: czy te kilkadziesiąt gram wegli +wpc mozna zastąpic kilkoma gramami tauryny +wpc?? Czy odpowiedz insulinowa bedzie podobna.??

ps: zawsze mowiono na forum o 2 posilkach potreningowych. Pierwszy byl bezposrednio po treningu (ww proste i bialko) a drugi mniej wiecej godzine pozniej (posilek staly). Skoro polecane jest spozywanie bezposrednio po treningu posilku stalego to godzine pozniej spozywac kolejny?? Czy wszystko polączyc w jeden ??

pzdr

Zmieniony przez - kolos88 w dniu 2007-03-21 11:58:56

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Uzupełnienie nieznacznie opróżnionego glikogenu po treningu siłowym nie jest szczególnie priorytetowe! W badaniach jakie są prowadzone naukowcy zastanawiają się przede wszystkim nad dostępnością aminokwasów i odpowiedzią insulinową.

Przecież to ja napisałem Naukowcy zastanawiają się nad odpowiedzią insulinową, ale o czym pisałem dalej niekoniecznie jest tak, że chodzi nam o jak najwyższą hiperinsulinemię(i tu badanie które wkleiłem), do czego byłaby potrzebna potężna dawka węglowodanów prostych, białka serwatkowego i aminokwasów takich jak leucyna podanych natychmiast po treningu.

Zmieniony przez - ellis w dniu 2007-03-21 15:06:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
rzeczywiscie
jakis rozkojarzony jestem
a jak z tauryną?? Czy pare gram tauryny +WPC da wystarczającą odpowiedz insulinową ?



Zmieniony przez - kolos88 w dniu 2007-03-21 15:38:16

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy można jednocześnie budować mase mięsniową i palic tkanke tluszczową?

Następny temat

dobre białko kupię

Wiecej