SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VIII Ustawka Treningowa Super Fajnych Dzików + Spotkanie w Sklepie SFD Łódź

temat działu:

Ustawki treningowe

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44924

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
wbijaj przecież nikt nie zabroni na siłownię wejść ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Lucyna86
wbijaj przecież nikt nie zabroni

ehhh do czego Ty namawiasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 538 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3979
DJ_DoDo jakby co to będę mógł się z tobą zabrać do Wawy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
nie ma problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 538 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3979
DJ_DoDo
nie ma problemu


Super, w takim razie pakuje manatki i zjawiam się na ustawce.
Pozdro dla wszystkich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
spokojnie, to dopiero w sobotę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 538 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3979
HaHa dobrze, że przypomniałeś - bo już bym poleciał i teraz bym stał przed siłką ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Banan
kabo - ok, faktycznie , to Ciebie też z niej usuwam, dacie sobie radę, a będzie mniej zamieszania


kurde jasnowidz :'-(
wczoraj tak się na szybkości wybierałem, że wziąłem wszystko, a nawet więcej, ale została jedna torba w domu
żesz koorwa mać, jak się rozpakowałem w Łodzi to się skapnąłem, że nie wziąłem torby na siłownię
jeżeli przyjadę to tylko piątkę przybić i kupić coś w sklepie



Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2018-11-01 20:03:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
szybko dzisiaj spodenki i koszulkę zdążysz kupić butów nie potrzebujesz ;
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
aestheticman
Banan czy jeszcze można dopisać się do listy i przyjechać na tą ustawkę?


Do listy już się nie dopiszesz, bo w srode ją zaniosłem na siłownię. Za to możesz przyjechać oczywiście, jedynie musisz sobie załatwić wejście na siłownię: multisport/benefit lub jak nie masz to pamiętaj, ze peirwsze jest darmowe na tą siłownię, a jak jakimś cudem już wykorzystałeś to po prostu wykupić jednorazowe i tyle

kabo - tak bywa, u nas w sklepie tez sporo problemów m.in dostawa od DHL bez jednej (ważnej) paczki, specjalnie wszystko poplanowałem wczesneij by nie miec niespodzianek, a jak to w zyciu bywa - zawsze cos się p******nie ;) ale damy i tak radę, nie interesuja mnie zadne niepowodzenia
Tak czy siak widzimy sie jutro!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odwołana - Zmiana Terminu!! VIII Ustawka Treningowa DZIKÓW

Następny temat

IX Ustawka Treningowa Super Fajnych Dzików + Oficjalne otwarcie Sklepu SFD w BYDGOSZCZY!

WHEY premium