SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VIII Ustawka Treningowa Super Fajnych Dzików + Spotkanie w Sklepie SFD Łódź

temat działu:

Ustawki treningowe

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44943

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400740
domino1664
Uwaga uwaga ja i czawaj zostajemy na noc jest ktos chętny wynająć z nami apartament z soboty na niedziele?


Na prawdę nie wiesz na co się piszesz
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
georgu
domino1664
Uwaga uwaga ja i czawaj zostajemy na noc jest ktos chętny wynająć z nami apartament z soboty na niedziele?


Na prawdę nie wiesz na co się piszesz
az tak źle moze byc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400740
domino1664
georgu
domino1664
Uwaga uwaga ja i czawaj zostajemy na noc jest ktos chętny wynająć z nami apartament z soboty na niedziele?


Na prawdę nie wiesz na co się piszesz
az tak źle moze byc?


Źle sformułowałeś pytanie
Powinno brzmieć "Aż tak źle będzie?"

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
żeby kolejna osoba, która się chce wpisać nie musiała za długo szukać to kolejny wolny numer który ma być na liście obecności to 35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Hahaha, Kuba- zapraszamy na niezapomnianą noc!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400740
Mam pusty bagażnik

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
Robię wstepne rozeznanie co do miejsca, gdzie moglibyśmy udać się już po treningu na wspolna sZamke
Ogólnie to myśle , ze jak planuje trening na 13 i będzie tyle osób to pewbie i tak całość rozpocznie później
Ja mam sklep do 16 i raczej bede musiał do tej godziny siedzieć tam , wiec po 16tej można byłoby się wybrać na jedzenie
Jedni akurat będą kończyć calosciowy trening, kto robi krótszy to zdąży odsapnąć po np.swoim własnym potreningowym
Jeden z obecnych Dzików na ustawce jest kucharzem w restauracji http://pini-grill.com/

Nie byłem tam ale od dawna się wybieram i jakoś ciagle brakuje czasu
Zerknijcie proszę na menu/cennik i dajcie znać czy bylibyście chętni na wypad tam, czy szukamy czegoś bardziej ekonomicznego

Odnośnie wizyty to Kolega zasugerował, ze najlepiej byłoby zamówić kilka kg mięsa, z którego potem się bierze kawałki dla siebie/dobiera i samemu dosmazac na otrzymanych gorących kamieniach
Wspólny rachunek, od niego otrzymalibyśmy rabat -10% i podzieliłoby się to jakoś na wszystkich lub mniej woecej rozliczyło by było fair (jak jeden zje dużo więcej niż inny)

Dajcie wstępnie znać kto się w ogóle pisze na szame i ewentualnie co myślicie o powyższej opcji bo musiałbym dokonać przed jakiejś rezerwacji
Jak za drogo lub celujemy w coś innego to podam inne opcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
Ja tam i tak uzależniona jestem od kierowcy także on rządzi na pokładzie bolidu;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Skoro tak to idziemy na Szczawik do parku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Banan, z doświadczenia Ci powiem, że problemem jest zapłacenie wspólnego rachunku jeśli 10 znajomych osób wzięło coś dla siebie. A co dopiero jak np. 20 nieznajomych miałoby jeden rachunek zapłacić, gdzie niewiadomo kto co zjadł

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odwołana - Zmiana Terminu!! VIII Ustawka Treningowa DZIKÓW

Następny temat

IX Ustawka Treningowa Super Fajnych Dzików + Oficjalne otwarcie Sklepu SFD w BYDGOSZCZY!

WHEY premium