SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uzywki tryb zycia silownia

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6272

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 572 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27442
dokladnie mj obniza hormomony a dokladnie testosteron a jak wiemy on jest bardzo potrzebny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
Alkohol
-piwo
-vodka

Marichuana
Ziolo

Gruda
Dopalacze
mieszanki ziolowe
tapsy
sole



Chyba za dużo pijesz i nie widzisz że się powtarzasz

osobiście polecam wyszukiwarkę, były takie tematy. Pozdro

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 150 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3452
trawka obniza poziom testosteronu? O.o to pierwsze slysze
ja tam jaram w****e, tyle ze po silowni, bo jak przed to sie potem cwiczyc nie chce, browarek po silowni ( chociaz wole sobie zajarac ) i jest git
jedyny minus to to ze rano wstawac sie za bardzo nie chce, a i jak przychodze do domu ( nawalony ) to czasem trudno utrzymac poprawna diete, bo zawsze chce sie jakiegos smakolyka
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 297 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7806
nie pleccie mu glupot ze mu obnizy poziom testosteronu jak zapala 1g na 10 osob dostanie chociaz kazdy bucha?

co do tematu sam od czasu do czasu napije sie bronxa, wypije zoladkowa czy zajaram sqna i jest ok, wszystko dla ludzi ale z umiarem

Sprawdź to działa, do dzieła!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11320
smokeN - widać po wynikach w profilu że nic Ci nie szkodzą twoje dawki

Nie mam podpisu pod wypowiedziami...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 150 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3452
gawron hehehe to sa wrecz lecznicze dawki ktore pomagaja! :D
1g na 10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4307
A jakie ma to znaczenie, że obniży poziom testosteronu?
Przecież nikt z nas nie będzie zawodowym kulturystą, życie jest tylko jedno i trzeba korzystać z niego na maksa.
Co ci szkodzi np, w weekend wypić flachę z kuplami, albo zapalić blanta? bic ci zmaleje i będzie tragenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 732 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3231
Nie żebym się tym chwalił ale od gdzieś 4 lat jaram gram skuna na dzień i mogę w 100 % zapewnić że gandzia nie szkodzi w przyroście masy i siły oczywiście jak się jara ją już po siłowni bo przed wiadomo zbakany by się nie chciało ćwiczyć i ci co piszą że Marihuana szkodzi to założe się że nigdy jej nie palili i dlatego pieprzą takie bzdury wyczytane z jakichś śmiesznych stron znam mase ludzi co jarają i nikt z nich na nic nie na rzeka ... Co do papierosów też nie szkodzą w ćwiczeniu , Alkohol od czasu do czasu jak się wypije to nie szkodzi chyba że robimy cykl wtedy zero alkoholu.. DOpalaczy Niby już w obrocie nie ma ale sądze że to 100% chemia więc wiadomo że jakieś uszczerbki na zdrowiu mogą być ale nie wiem nie brałem i nie chce się przekonywać co po tym jest..

Zmieniony przez - elKozaK w dniu 2010-11-23 17:44:15

-= WIDZEW ŁÓDŹ =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1121 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27996
marihuana obniża hormony i niszczy płuca, przez co spada wytrzymałość mięśniowa,siła i kondycja, osobiście nie popieram takich używek


aha

Zmieniony przez - brolly112 w dniu 2010-11-23 20:39:37

"Gdy masz zakwasy to znak nadejścia masy ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 828 Wiek 4 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15599
Ziółko jeszcze nikomu nie zaszkodziło chociaż sam pale chyba raz na pół roku lbo i więcej ale piwko nie zaszkodzi dzisiaj majstry dali nam po piwku na praktykach i po robocie ładnie wypite i nawet lepiej mi było mimo pogody do dupy na dworzu a co do dopalaczy to tego niebierzcie gdzieś bł wywiad co dodają to koleś zdradził że dodają wikol, butaprem jakieś farby po swojemu robią tak że nie zauważysz.

Zmieniony przez - przemas931 w dniu 2010-11-23 21:15:00
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ściskacz do dłoni-Pomoc (SOGI)

Następny temat

Wielki problem

WHEY premium