SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Utrata tłuszczu, zwiększenie mięśni u nastolatki

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11419

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

17

Płeć

kobieta

Waga

49

Wzrost

158

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

szkoła od 8 - 14.20, potem siłownia

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

rower stacjonarny, orbitrek, maszyny siłowe, stepper, bieżnia

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

wcześniej niezdrowe, co może osłabiło metabolizm

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

dobre

Stosowana lub planowana suplementacja

nic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 856
Staram się na tyle ile mogę, wstawiam jadłospisy i stosuje się do wytycznych. Mam naturę narzekacza i staram się z tym wqlczyć ale widocznie jestem za słaba na te forum. Cóż, będe próbować a jak uważacie że sie nie opłaca mi poświęcać czasu, no to żałuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szmaja, ja, pomimo mojego chamstwa, miejscami mam łzy w oczach i serce mi się kroi, kiedy dzieci przegrywają swoje życie Innym razem cieszę się, że nie jestem w pobliżu, bo wymierzyłabym to, co się należy: zlanie dupska.

Wiesz, Kamilko, Lucyferka, którą krytykujesz za "umięśnienie" ma hobby, pasję, której się poświęca. Wyrasta z niej zdecydowana i energiczna kobieta, która ma wielkie szanse odnieść sukces w życiu i mieć z niego satysfakcję, bo wie, czego chce i umie o to walczyć całym sercem.

A Ty?
Obejrzyj sobie film "Requiem for a dream"




Za kilka lat Twoja psychika nie będzie się niczym różnić od psychiki bohaterów tego filmu: samodestrukcja i samotność.

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2012-05-03 15:07:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Do tego Lucy (juz wlasciwie jest) jako dorosla kobieta bedzie laska z apetyczna d.upka i piekna talia

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 586 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24694
Martucca
Szmaja, ja, pomimo mojego chamstwa, miejscami mam łzy w oczach i serce mi się kroi, kiedy dzieci przegrywają swoje życie Innym razem cieszę się, że nie jestem w pobliżu, bo wymierzyłabym to, co się należy: zlanie dupska.



Wiem, rozumiem.
Z drugiej strony, nastawienie akurat tej pacjentki jest wyjątkowo aroganckie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
aż tak umięsniona???? nie widzialam jeszcze na ladies zbyt umiesnionej laski. tobie ewidentnie podobają sie postaci rodem z wybiegów i podejscie do diet jak na vitalii. tam tez przy ocenie kazdego menu widze odpowiedzi typu "wszystko dla ludzi", zjem czekoladke to wiecej pocwicze i sie spali (TAAA...jasne..jakby to tak dzialalo, to by wszyscy na swiecie byli fit), dieta to nie katorga, raz na jakis czas mozna, etc..bla bla bla....całą tą vitalie to powinni wysadzic w powietrze, bo rownie kretynskiego portalu to jeszcze nie widzialam. a ty sie albo weź za siebie, albo zyj we wlasnych przekonaniach i nadal bedziesz niezadowolona z wyglądu

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 856
Wy uważacie że mam odchylenie w stronę chudości, a wy na forum macie jeszcze wieksze w stronę napakowania. Mi się nie podobają kobiety a'la schwarzeneger i nie chcę taka być a wy nie możecie za cholere tego zrozumieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Slonce, to szoruj na vitalie i nie zawracaj dupy

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
wrong
Slonce, to szoruj na vitalie i nie zawracaj dupy


Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
Uwaga koks przyszedł

Kochana pierdzielisz jak pokopana. Wielkie mięśnie u kobiety bez środków dopingujących są niemożliwe. Nie rozumiesz, że to co nadaje kształt sylwetce to są te straszne mięśnie?
Jak wrong, to forum sportowe nie propagujemy zasuszania ale ładne sportowe sylwetki. Jak się nie podoba baju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Magdaleno gdzie Ci jeszcze soga można dać?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening -->brzuch 17latka

Następny temat

Jak spalić tłuszczyk z brzucha przy pomocy suplementów

WHEY premium