SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Utrata Kilogramow

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1282

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12
Witam jestem nowy na forum i potrzebuje waszej pomocy... mam na Imie Przemek 27 lat, 176 cm wzrostu, a waze 90-95 kg. pracuje od godziny 6 do godziny 18 i chcialbym schudnac jak wdac jest z czego...czasu zbytnio nie mam ale zawsze godzinke dzienie poswiecic na cwiczenia moge...mysle nad kupnem thermo fat burnera co o tym sadzicie?..co do diety to nie mam ulozonej dzienie jem 2 bulki z serem do pracy i po 18 jem obiad. prosze o pomoc z gory dziekuje


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 27

Waga: 90-95

Wzrost: 176

Obwód klatki: -

Obwód ramienia: -

Obwód talii: -

Obwód uda: -

Obwód łydki: -

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: -

Aktywność w ciągu dnia: Praca

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: Pilka nozna (1-2 razy w miesiacu)

Odżywianie: -

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: -

Stan zdrowia: Stan b. dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej: Godzinie dzienie na bieganie

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: Nie uzywalem

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: Tak

Stosowane wcześniej diety: Nie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3978
przeczytaj posty podwieszone. dopiero wtedy tutaj wróć.

a burnera chcesz kupić dlatego, że masz za dużo wolnej kasy? zawsze możesz ją oddać mi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2309
posty podwieszone i rzetelne wypełnienie ankiety. nikt Ci tutaj nie wyczaruje diety/treningu - sam musisz się do tego przyłożyć.
thermo, a gdzie Ty to chcesz stosować? w praczy czy może grając 1-2 razy w miesiącu w noge?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 378 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2521
Obliczyłam twoje zapotrzebowanie i wychodzi około 2400 kcal (załozyłam, że jesteś endo, bo tak mi się wydaje po masie, a po za tym zawsze lepiej trochę zaniżyć)powinienes więc na poczatek odjąć około 300-400kcal z pozywienia, masz duże zapotrzebowanie i to nie bedzie drastyczne. jak chcesz szybciej to odejmij wiecej, ale nie schodź poniżej 1600 bo ci metabolizm pójdzie! Odnośnie ćwiczeń niech inni sie wypowiedzą, ja mogę Ci jedynie polecić aeroby ale nie bieganie, bo może Ci to obciążyć stawy za bardzo, lepiej rowerek.
Do diety to tak więcej posiłków ale mniejsze. Po przebudzeniu zjedz śniadanie, wiem, że wiele osób nie ma ochoty ja zazwyczaj tez nie ale unikanie śniadań to błąd bo metabolizm zwalnia. Spróbój np. płatki owsiane na mleku. Postaraj się nie jeść białego pieczywa, jak lubisz to zmień na ciemne, ale najlepiej go unikać na redukcji.
No i niestety odsyłam do postów podwieszonych. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12
tomassoo kolega wyzej juz mi uswiadomil co mam zrobic...pozatym czytaj prosze ze zrozumieniem...pisalem dzienie okolo godziny bez problemu moge poswiacic czas na cwiczenia... a twoje pytanie czy w pracy i grajac 1-2 w miesiacu mam brac thermo jest bezsensu...w pracy sie pracuje a gra w pilke to dla mnie rekreacja i sptkanie ze znajomymi wiec za takie rady,pytania i sugestie to dziekuje...jak pisalem jestem nowy na forum i caly czas przegladam posty innych Uzytkownikow i sie dowaduje ciekawych zeczy...

mimi-mimi dziekuje za rade postaram sie do niej dostosowac i ulozyc jakas diete...no wlasnie ja bylem nastawiony na bieganie no ale rowerek tez dobra zecz...jeszcze raz dziekuje za rady..pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2309
faktycznie ową godzinę dziennie przeoczyłem, w takim radzie tak jak mimi-mimi radziłbym wygospodarować ją na ćwiczenia aerobowe.
to, że jesteś nowy nie usprawiedliwia Cię z lenistwa i poczytania (L. przecz. artykułów 9 to nie do końca wszechwiedza) i RZETELNEGO wypełnienia profilu (90-95kg, co to za wahania wagi?)
nikt za Ciebie nie będzie także ćwiczył więc uspokój się i idź faktycznie poczytać te podwieszone posty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 378 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2521
niech nie zraza Cie ilośc podwieszonych, wez sobie zasadę, że kazdego dnia np. przeczytam dwa i zastosuje się, w ten sposób łatwiej Ci będzie to wszystko zrozumieć, a nauka o zdrowym trybie zycia wejdzie Ci w nawyk. Myślę, że już za jakieś dwa tygodnie będziesz wiedział co i jak, a jak nie to pytaj ale konkretnie. tu na forum jest wiele zyczliwych osób, które chętnie Ci pomoga tylko pytanie musi być konkretne.życzę powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12
tomassoo ale sie uczepiles moze duzo nie przeczytalem ale ja czytam ze zrozumieniem a pozatym mam sporo roboty w domu...oczywiscie cwiczenia aerobowe wchodza w gre (biegi,rower,basen)..dlaczego napisalem 90-95 poniewaz nieposiadam wagi a ostatnio co sie wazylem u lekarza mialem 91kg...dlaczego kazesz mi sie uciszyc i piszesz ze nikt za mnie cwiczyc nie bedzie..czy ja komus kaze?..ja prosilem o wypowiedzi na moj temat...to ze nieprzeczytalem postow podwieszonych moj blad -przepraszam, zabardzo sie pospieszylem...w wolnym czasie przeczytam napewno bo duzo interesujacyc artykolow sie tu znajduje...mini-mini twoje wypowiedzi duzo mi pomagaja jak na nowego na forum i tak zrobie...pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Dlaczego ludzie siegaja na poczatku odchudzania po suple? bo mysla, ze one zrobia za nich wszystko, a to gowno prawda. Bez pozadnej diety i cwiczen aerobowych/HIIT nie masz co kupowac zadnych spalaczu bo i tak nic nie pomaga.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 378 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2521
skerx ludzie chcą spalaczy bo myśla, że to im pomoże w zdobyciu ładnej sylwetki. Ludzie zazwyczaj podchodzą do tego emocjonalnie i dlatego taka popularnosc diet cud itp. To co łatwe zawsze kusi. A na cudzych błędach ciężko się uczyćw każdym razie dla niektorych moze byc to dodatkowa motywacja, bo skoro wydalem x zlotych to bede tej ...diety przestrzegal, wydalem tyle pieniedzy to nie moze sie zmarnowac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy potrzebuje diede redukcyjna

Następny temat

Posilek po treingowy

WHEY premium