SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uszkodzone opakowanie i zepsuty suplement. Sprzedawca z allegro.

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 20648

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
napisz do [email protected]

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki Tomku, zaraz napiszę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699709
Kupiłeś produkt w sklepie SFD czy na Allegro ? Tekst typu "zrobię troche syfu "to sobie daruj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
flex1976
Kupiłeś produkt w sklepie SFD czy na Allegro ? Tekst typu "zrobię troche syfu "to sobie daruj.


Dotąd kupowałem 99% odżywek w sklepie SFD i żadnej na Allegro. Jednak od dziś, m.in. za podejście do reklamacji klienta a raczej jego brak oraz takie teksty ludzi związanych z SFD, jak powyżej, sobie daruję (używając Twojego słownictwa) ten sklep. BTW Składałem reklamacje w różnych sklepach a nawet bankach czy różnej maści firmach i szczerze mówiąc nigdy nie spotkałem się z takim traktowaniem jak tutaj.


Zmieniony przez - SzeA w dniu 2017-06-16 07:33:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak napisałeś że sprawe do producenta przekazali to najpierw on musi odpowiedzieć i dopiero Tobie odpowiedzą zapewne. Sklep suplementów nie produkuje.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958414
kontaktuj się z działem reklamacji https://sklep.sfd.pl/aspx/strona.aspx?id=5 , masz tam podane konkretne dane gdzie należy pisać oraz okresy oczekiwania

dodatkowo to nie jest temat do zgłaszania tego typu spraw, masz od tego osobny dział na forum (BOK Sklepu sfd)

także skończ tutaj spamować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za linka ale znam go. Dobrze, że coś drgnęło i na priv się ktoś odezwał. Nie trzeba było tak od razu? Jakieś dwa tygodnie temu? Już kończę "spamowanie" i... nie tylko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958414
Są podane maile i odpowiednie inne dane kontaktowe https://sklep.sfd.pl/Kontakt.aspx, jeżeli ktoś się nie odezwał od razu zawsze możesz napisać skargę do (widać, że jestes w temacie bardzo biegły) na daną osobę, że nie odpisuje.

Na forum za to mogłeś założyc temat w dziale BOK i wtedy, gdyby nie było odpowiedzi (chociaż chłopaki ze sklepu odpisują na bieżąco) ,to ktoś z moderatorów lub ja podesłalibyśmy linka do stosownych osób by się tej sprawie przyjrzały.

Tutaj z forum nikt nie jest powiązany ze sklepem ,więc wylewanie żali nie pomoże.

To są dwie zupełnie różne administrację, możemy jedynie koleżeńsko pomóc tak jak zrobiliśmy to przy tej okazji. Straszeniem nic dobrego nie załatwisz i takiego zachowania nie bedziemy tolerować na forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 80 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5150
SzeA U mnie też ze strony sprzedawcy nie było żadnej odpowiedzi po tym, jak odesłałem mu zepsuty produkt, ale zająłem się tym od innej strony, a mianowicie zgłosiłem sprawę do Inspektoratu Sanitarnego. Dzisiaj właśnie do mnie dzwonili z Inspektoratu Sanitarnego, powiadomili mnie o tym, że przeprowadzili w tej sprawie śledztwo, o jakiego wyniku poinformować mają mnie drogą mailową.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie po tym wpisie na forum wszystko nabrało tempa błyskawicy. Dziś kurier zabrał zabrudzony produkt AN a po jego dostarczeniu do sklepu ma być prawdopodobnie zwrot kasy. Wybrałem kasę bo nowego produktu tej marki już nie chcę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja + katering dietetczny

Następny temat

Pytanie o spalacz

WHEY premium