SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uszkodzone opakowanie i zepsuty suplement. Sprzedawca z allegro.

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 20650

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Przechowywanie nie ma na to wpływu, mogę trzymać nawet w piwnicy i jak będzie hermetycznie zamknięte to się nic nie stanie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
jw, nie powinno byc w produkcie wilgoci

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
idz z reklamą gdzieś indziej

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 80 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5150
anubis84 W takim razie drugie opakowanie także musiało posiadać, jakieś mikro uszkodzenia, jakie nie były tak widoczne, jak w pierwszym przypadku, gdzie występowało rzucające się w oczy rozcięcie. Skoro produkt nie mógł się zepsuć bez dostępu do niego czynników zewnętrznych, to zawartość tego drugiego suplementu także musiała mieć styczność z takimi czynnikami, jakie doprowadziły do jego wcześniejszego zepsucia, mimo że data ważności na opakowaniu sugeruje, że produkt powinien być zdatny do spożycia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 80 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5150
SzeA Sklep SFD Rozpatrzył już twoją reklamacje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sklep SFD odezwał się po 3 dniach. Na razie przekazali mój problem do producenta i tyle. Czekam więc na informację zwrotną. Z izolatu póki co nie korzystam i jestem uziemiony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 80 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5150
SzeA Daj znać, jak coś będzie wiadomo. Ciekawy jestem jak podejdzie do tej sprawy SFD.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na pewno się odezwę po wszystkim. Obecnie czekam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od 30 maja czekam za informacją czy moja reklamacja została uznana (zabrudzony izolat firmy AllNutrition) i jak dotąd ZERO odzewu ze strony SFD. Szczerze mówiąc to miałem nadzieję, że SFD stanie na wysokości zadania i taką pierdołę załatwi w maks 3 dni. Dzis wygląda to tak, że od 30 maja nie mogę użyć odzywki białkowej AllNutrition, za którą zapłaciłem niemałą kasę.

Jeżeli jutro nie otrzymam informacji od SFD (piszę to celowo na ich forum by inni wiedzieli, jak traktuje się klientów SFD) to żegnam się z ich produktami. Raz na zawsze. A przy okazji, zawsze to robię przy nieuczciwych firmach, narobię im troszkę syfu. Towar wysyłają na drugi dzień jak klient zaplaci ale jak SFD ma coś zwrócić to jest maksymalne przeciąganie. Szczerze to zawiodłem się na SFD...


Zmieniony przez - SzeA w dniu 2017-06-15 19:19:52
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja + katering dietetczny

Następny temat

Pytanie o spalacz

WHEY premium