SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uszkodzone opakowanie i zepsuty suplement. Sprzedawca z allegro.

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 20653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Forum SFD ma spory zasięg, mega dużą liczbę odbiorców, nikt chyba nie chce by o nim źle pisano że jakieś wałki robi itp


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2017-05-24 19:45:50

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 80 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5150
Mateusz4949 Masz racje, że zakup suplementów od nowych sprzedawców niesie ze sobą pewne ryzyko, no ale z drugiej strony każdy kiedyś zaczynał swój biznes, więc myślę, że wszystkich nowych sprzedawców nie powinniśmy wrzucać ze sobą do jednego "worka", bo mogłoby to być krzywdzące dla tych ludzi, jacy choć dopiero zaczynają rozkręcać swój biznes, to naprawdę dokładają wszelkich starań, by jakość świadczonych przez nich usług stała na wysokim poziomie. Mam nadzieje, że sprzedawca, o jakim w tym temacie mowa, wyciągnie właściwe wnioski na przyszłość i poprawi jakość świadczonych przez siebie usług, czyli będzie przykładał większą uwagę do sprzedawanych przez siebie produktów, a także będzie bardziej skory do przyjmowania uwag ze strony niezadowolonych klientów i gotowy do podejmowania z nimi negocjacji w celu polubownego rozwiązania sprawy, co będzie dobre, tak i dla jego biznesu, jak i dla jego klientów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 80 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5150
SzeA Niewykluczone, że tak jest. Jednak ja sprzedawcy nie informowałem o tym, że założyłem taki temat na stronie SFD, więc jeśli go czytał, to musiał sam na niego natrafić lub ktoś inny go o tym powiadomił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 80 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5150
MDRAGON87 Nie straszyłem sprzedawcy w żaden sposób. Postanowiłem się do niego w ogóle nie odzywać, bo uznałem, że to zbyteczne, gdyż jeśli wcześniej sprzedawca uznał, że to nie jest jego problem, iż otrzymałem taką odżywkę, gdyż jak stwierdził wina nie leży po jego stronie, to uznałem, że próba dojścia z nim do jakiegoś konsensusu nie ma prawa zakończyć się powodzeniem. Dałem więc sobie spokój, bo szkoda nerwów i czasu dla paru złotych, a postanowiłem jedynie zająć się ewentualnym przeciwdziałaniem temu, aby się taki problem u innych ludzi nie powtórzył.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 80 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5150
anubis84 No nie da się ci zaprzeczyć. Faktem jest, że strona SFD generuje olbrzymią ilość wyświetleń, co jest świadectwem tego, że skupia wokół siebie ogromną społeczność ludzi interesujących się prowadzeniem sportowego trybu życia, a tacy ludzie to potencjalni nabywcy suplementów. Związku z tym osoba, jaka chce robić interesy w Internecie, jaki stanowi rynek zbytu dla produktów, jakimi handluje, musiałaby chcieć sama szkodzić swojemu bezsensowi, aby nie chcieć takiej sprawy polubownie rozwiązać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
obecnie w necie nikt nie jest anonimowy, a jak komus zalezy na sprzedazy, to raz dwa moze poplynac reagujac blednie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 80 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5150
TomQ-MAG Zgadza się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 80 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5150
Wysłałem dzisiaj odżywkę do sprzedawcy, ale zachowałem sobie próbkę odżywki dla ewentualnego potwierdzenia laboratoryjnego, że faktycznie odżywka była zepsuta, co udokumentowałem dodatkowo na filmie, ale mam nadzieje, że nie będzie już potrzebne sięganie po dowody i ciągnięcie dalej tej sprawy na forum, ale że wszystko polubownie się rozstrzygnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
podszedles do tego jak do sprawy o zabojstwo%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 80 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5150
TomQ-MAG Jak to mówią: "przezorny zawsze ubezpieczony”. Gdybym nagrał filmik w momencie otwierania paczki, to by nie było pewnie teraz tego tematu. Związku z tym nauczony wcześniejszym doświadczeniem, postanowiłem, że nie popełnię tego samego błędu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja + katering dietetczny

Następny temat

Pytanie o spalacz

WHEY premium