SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uszkodzone opakowanie i zepsuty suplement. Sprzedawca z allegro.

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 20654

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
wina sprzedawcy, ja kupuje w sklepie sfd od kilku lat i nic zlego sie nie dzialo nigdy, przy pakowaniu nagrywaja wszystko i jak cos nie tak, to wyjdzie w ktorym momencie kto zawinil

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180644
mnie zastanawia czy jak nagrał byś otwieranie paczki to musisz nagrać całą sytuacje w 1 pliku jak kurier przekazuje ci paczkę i od razu po odbiorze przechodzisz do wyjmowania zawartości z dokładnym zaprezentowanie stanu towaru? bo jak nagrasz sam opening to jest podejrzenie że ktoś już tam majstrował w paczce i taki dowód był by zbyt mało wiarygodny bo paczka mogła być już otwierana, upuszczona na ziemie po odbiorze lub przełożona do innej paczki (fabrykacja dowodu).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 80 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5150
TomQ-MAG SFD ma profesjonalne podejście do robienia interesów. Potrzebował będę teraz izolatu, i jakiego lepszego monohydratu, więc w zasadzie chyba już wiem, gdzie się po to mam zgłosić. Koncentrat wziąłem z allegro głównie na batony białkowe, jakie lubię sobie zrobić, jako zamiennik posiłków, gdy nie ma czasu zjeść czegoś normalnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 80 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5150
Mateusz4949 Jest jak mówisz zawsze istnieje możliwość podawania takiego materiału dowodowego w wątpliwość, ale w wielu przypadkach takie nagranie okazuje się wystarczające. Spotkałem się z tym wcześniej na forum o tematyce terrarystycznej, co miało związek z wysyłką pajęczaków, a konkretnie ptaszników. Jednak masz racje, że jakby ktoś chciał iść w zaparte, to mógłby próbować podważać autentyczność nagrania, aczkolwiek w tej sytuacji, gdyby sprawa trafiła do sądu, to przy takim nagraniu plus zeznaniach świadków, jakie pokrywałyby się z nagraniem, zwiększałoby to szanse, że sąd da wiarę temu, że to osoba wysyłająca paczkę w tym wypadku zawiniła, a nie odbiorca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Każde mono będzie dobre np universala https://sklep.sfd.pl/Universal_Nutrition_Creatine_micronized_powder-opis481.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z creapurów łatwiej przez gardło przechodzi 7 Nutrition Creapure https://sklep.sfd.pl/7Nutrition_Creapure-opis36271.html bo jest drobniejsza.


Zmieniony przez - SzeA w dniu 2017-05-26 22:27:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699718
Jaki problem połknąć 5 g proszku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180644
przechodzi i przyswaja się tak samo tylko creapure jest czystsze i nie zawiera mniej substancji niechcianych np. tiazydy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
SzeA nie jarzę o co Ci się rozchodzi universal tp też creapure, a nawet jakby nie był to co to za problem jest połknąc 5g tej czy innej kreatyny czy nawet jakby to mąka była

Rozdrobnienie nie ma nic tu wspólnego z połknięciem, może z kapsami coś Ci się pomyliło


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2017-05-26 22:42:43

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 80 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5150
Universala miałem już nie raz, to sprawdzone mono. Nie miałem za to monohydratu od 7 Nutrition, a tylko jabłczan od tej firmy. Jeśli chodzi o monohydrat to u mnie nie każdy się sprawdził, gdyż kupiłem kiedyś monohydrat K** i miałem mieszane uczucia, co do jego działania. W sprawie izolatu to myślałem o tym : https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Isolate_Protein-opis33556.html . Czy może brać coś innego ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja + katering dietetczny

Następny temat

Pytanie o spalacz

WHEY premium