SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Unloco/ Carb Cycling + FBW od str.19?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19081

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 794 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10493
Tak w sumie, to w nienormalnym świecie żyjemy- praca przeszkadza w tym, żeby normalnie jeść...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1205 Wiek 12 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12066
Unloco, zdradzisz na jaki temat praca mgr?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Hej, Dziewczyny.

Oto miska z dziś: poza tym chlebem (ja miałam kodzieja, ale takiego nie znalazłam w wypisce), to mi się podoba. Kaloryczność w porządku? Co Szefowe myślą?

Za jakąś godzinę/ półtorej trening. Dziś na tapecie:
1. Wiosłowanie 2x15x7kg/ 2x12x9kg (na zmianę)
2. Przyciąganie gumy do brzucha 4x15 (niezmiennie obciążenie własne i obciążniki 1kg)
3. Unoszenie przedramion z rotacją (chwyt młotkowy) 1x15x3kg/ 3x12x5kg
4. Uginanie ramion z łokciem opartym o kolano 3x15x4kg
5. Brzuch: 2x30 crunch z nogami w górze, 2x30 nożyce, 2x30 double crunch, 4x15 arm reaching crunch

Po treningu jeszcze go zedytuję i wpiszę ciężary. Dziś też jeszcze bez aerobów. Siedzę i piszę tą pracę.

Unplugged, temat jest porywający: Zależności intertekstualne w reklamie. Chyba wybiorę reklamę wyborczą, bo na czasie i dużo przykładów można teraz znaleźć. Piszę po niemiecku Czad!

Dobry humor wrócił, więc chce się żyć i trenować

Kociszcze, dlatego musimy trzymać się razem. Przetrwamy

Trening zedytowany. Jeszcze tutaj mam linka do ławeczki. Co myślicie? Warto ją kupić?

http://allegro.pl/profesjonalna-mocna-lawka-pod-sztange-gw-24m-ce-i1819519837.html

Buźka :*

Zmieniony przez - Unloco w dniu 2011-09-27 21:46:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1205 Wiek 12 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12066
Temat porywający- fakt, ale mimo wszystko pisanie pracy mgr do przyjemności nie należy (przynajmniej ja to tak wspominam). Po temacie obstawiam,że jesteś na dziennikarstwie lub public relations... a może germanistyka? dobrze celuję?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
1. Wiosłowanie 2x15x7kg/ 2x12x9kg (na zmianę)
2. Przyciąganie gumy do brzucha 4x15 (niezmiennie obciążenie własne i obciążniki 1kg)
3. Unoszenie przedramion z rotacją (chwyt młotkowy) 1x15x3kg/ 3x12x5kg
4. Uginanie ramion z łokciem opartym o kolano 3x15x4kg
5. Brzuch: 2x30 crunch z nogami w górze, 2x30 nożyce, 2x30 double crunch, 4x15 arm reaching crunch



Wie ich verstanden habe das sind die Gewichte die du genommen hast.
Also immer noch nimmst du zu wenig, man kann nicht einfach Maximum machen, ohne die Kraft zu verlieren. Wenn ich sehe 3x15x4kg, weiß ich, dass das Training schwach gemacht würde.
1. Hantel rudern beginn mit 9kg und geht nach oben mit Gewicht
2.Gumilatzug würde ich wechseln Kannst du nich invert row machen?
3. Bizeps Rotationcurls 4/5/6/kg
4. Konzentrationscurls 6kg und wirklich max machen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
Unloco, robisz dyplom za granicą?

Obli, u mnie tak pisz, to mój niemiecki nie zardzewieje

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Ausgezeichnet! Dann koennen wir alles nur auf deutsch schreiben

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Sehr geehrte Damen und Damen,

ich hasse Deutsch!!! Aber der Sprache bin ich mächtig und muss meine Masterarbeit auf Deutsch schreiben.

Unplugged, close but no cigar. Ich studiere Angewandte Linguistik (d.h. Deutsch + Englisch)

Ale teraz do konkretów. Dzisiejsza miska. To się właśnie dzieje, jak cały dzień spędzam poza domem. Wyjechałam rano na uczelnię, niedawno wróciłam i od razu za mało białka i tłuszczy. Ratowały mnie te banany. Padam z nóg i o treningu nie ma dziś mowy. Idę spać.

Obli, a co powiesz o ławce? Póki mój maks obciążenia to 10kg, to wiele nie poszaleję. Czuję, że nieco siły mi przybyło, ale nie wszystkie ćwiczenia jestem w stanie z jednakowym obciążeniem wykonać.

Na całe szczęście mojej pani promotor spodobała się moja wizja pracy (i wielkie dzięki jej za to). Dzięki temu mogę teraz spać spokojnie . Jutro poszukam w treningach dla początkujących czegoś ciekawego, może bym coś zmieniła? Co uważacie?

Aaa! No i zamówiłam białko z Ostrowi WPC. Muszę to białeczko podciągnąć, a że więcej czasu na pewno nie znajdę na normalne posiłki, to się trzeba ratować.

Gute Nacht :*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
A ja mam w wujka google do tłumaczenia wrzucać wasze posty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jagoda, nein, nein. To i tak spam . Istotne informacje w języku oprawcy? NIE! (czyli po niemiecku NIGDY)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomocy :(

Następny temat

Nina- pragnę wyrzeźbić ciałko swoje, nabrać siły.

WHEY premium