SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ultimate Nutrition - Horse Power

temat działu:

Ultimate Nutrition

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 260758

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7218
siema

Próbowałem tego niby brzoskwiniowego i lemona

a jest ich więcej jak go biorąc przed treningowo a przed i po treningowo
jest jakiś czas po którym zaczyna być jakoś obojetny?

czy nie?



a i zapomniałem
po tym brzoskwiniowym bardziej nachodziło swędzenie,sam nie wiem

Zmieniony przez - 2fokus w dniu 2009-12-10 12:41:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 446 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9148
Trzeba stosować specjalną technikę :) Ci którzy stosowali ją do szybkiego picia piwa to są w lepszej pozycji :P Ja pije całą porcję w jakieś 3 sekundy :P I nic nie czuć tylko trzeba nie oddychać do czasu aż się później nie zmyje tego smaku z ust zapojką :P

Co wypijesz to wypocisz
Co Cię nie zabije to Cię wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7218
Działać działa fajnie


ale mi chodzi o to czy pod koniec cyklu.czyli po paru tygodniach
dalej daje rade,czy po pewnym czasie już nie

i czy lepiej:przed

czy...

czy:przed i po??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17897
uzyj wyszukiwarki i to nie jest temat do udzielania odpowiedzi o przyzwyczajaniu sie organizmu do kreatyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 793 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11813
nie rozumiem dlaczego ludzie kupuja suplementy skoro nawet nie wiedza doczego sluza i jak je stosowac,

swedzenie nie zalezy od smaku tylko od beta alaniny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7218
Dzięki chłopcy




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam takie pytanko... czy mozna laczyc HP z jakims bialkiem czy sa jakies przeciwskazania??

i jeszcze chcialbym od wiary bardziej w temacie sie dowiedziec czy ma sens cele ktore sobie wyznaczylem przy moim planie treningowym i cyklach ktore bede stosowal...


narazie zakupilem sobie shocka storma i animal paka.. narazie chce troche sile sobie jeszcze podkrecic
nastepnie mam w planach kupic HP + jakies bialeczko zeby masy miesniowej jeszcze nabic sobie
i na jakis miesiac przed wakacjami chce sobie jeszcze HMB i jakiegos fat burnera zakupic zeby wszystko ladniej wyrzezbic bo poki co tego tluszczu jeszcze troche jest...

moge dodac ze 2 razy w tygodniu trenuje jiu-jitsu wiec to nie jest tak ze nagle w miesiac przed wakacjami bede chcial zrzucic caly zapas tluszczu .. mniej wiecej widze to tak ze powoli powoli tam masa tluszczowa schodzi a po tych cyklach kreatynowych zrobic najwieksza zrzute...

oczywiscie staram sie w miare mozliwosci trzymac rozsadnej diety.. spozywam duzo produktow wysokobialkowych unikam tluszczy no i wiadomo weglowodany zlozone i produkty pelnoziarniste na porzadku dziennym...

i czy np podczas cyklow na stormie lub na HP bedzie mozliwa redukcja tkanki tluszczowej??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17897
albo masa albo redukcja, bialko mozesz mieszac z czym chcesz, a twoje pytania nie dotycza tematu wiec zaloz temat w odpowiednim dziale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17354
Jeden z lepszych stacków na rynku. Bardzo pozytywnie odczułem jago działanie. Wymiary i masa na plus. Smak nie jest oszałamiający ,ale da się wypić. Jedyna wadą wg mnie to jest mrowienie, ale można się do tego przyzwyczaić a pod koniec prawie nie czuć go.

Ogólna ocena to 5+

Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 165 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1544
W każdym produkcie, w którym masz Beta-Alaninę będzie występowało szczypanie na gębie.

HP daje kopa na początko cyklu, przez ostatnie 2 tygodnie nic nie czułem, więc warto dodać na te ostatnie dni jakiś booster NO.

No pain - No Game

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ultimate Nutrition - Glutapure

Następny temat

Ultimate Nutrition - IsoCool

WHEY premium