SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ultimate Nutrition - Horse Power

temat działu:

Ultimate Nutrition

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 260789

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 214
Jakiś czas temu zrobiłem cykl na HP połączonym z mono Olimpu.
Cykl chciałem poświęcić na robieniu masy, ale również dać mocny akcent na poprawę wyników siłowych, gdyż od dłuższego czasu (ponad rok), w kwestii progresji w sile stoję w miejscu (pomimo, iż próbowałem wiele rzeczy, aby to zmienić, m.in.: zmiana ćwiczeń, kolejności ćwiczonych partii, strukturę treningu - split na FBW; odpoczynek od siłowni przez dłuższy czas).
Niestety, pomimo iż podszedłem bardzo poważnie do całego cyklu - moje wyniki siłowe nie uległy zmianie.
Po HP nie czułem żadnej "pompy"; w zasadzie NIC nie czułem - żadnej zmiany. Chyba tylko raz poczułem przez chwilę lekkie swędzenie w ręce - to wszystko. Byłem strasznie wściekły, bo HP nie kosztuje 10 zł..
Pojęcia nie wiem z czego mogła wynikać ta moja "obojętność" na HP - tak jak pisałem starałem się bardzo poważnie podejść do tego cyklu; piłem HP na czczo, uważałem na regenerację i odpowiedni dobór składników w diecie. Może to kwestia obojętności mojego organizmu na składnik pobudzający w HP (inne wytłumaczenie nie przychodzi mi do głowy).
Ponieważ zostało mi jeszcze trochę HP mam zamiar powtórzyć cykl (chociaż kompletnie nie wiem czy to ma sens). Może więc ktoś coś mi doradzi, w czym leży przyczyna mojej obojętności na HP, i czy istnieje jakiś sposób, aby temu zaradzić. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
A może macie jakieś rady co zrobić ze „stojącą siłą”?
W akcie desperacji, jeżeli nadal nic się nie zmieni mam zamiar spróbować NO Xplode BSN-u. Myślicie, że to dobry pomysł?? A może Shotgun?? Wszystkie rady i sugestie mile widziane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 189 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10993
To dziwny przypadek, ja od czerwca zeszlego roku nie mialem zadnego progresu jesli chodzi o sile (martwy ciag 190, klata 125), teraz nie skonczylem jeszcze cyklu a wyniki silowe sa na plus, najdziwniejsze ze masa bardzo latwo idzie mimo sredniej diety, tak samo z sila. Moze to kwestia bardziej psychiki ?? Ja od poczatku cyklu nie robilem zadnych testow, na klatke ledwie 6-7 serii i max 100x8. Wczoraj robilem test i 135 poszlo bez problemow. Nie mysl tak o sile, cwicz dobrym planem, nie trzymaj az tak restrykcyjnie diety bo to strasznie meczy, kebaba mozna oszamac czasem ;) A test sily zrob za miesiac, ja sie zdziwilem ze az tyle poszlo po polowie cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 793 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11813
jestem w trakcie mono+hp i waga idzie bardzo dobrze sila tez

rozpuszczalnosc - dobra

smak - dobry +. mam tylko porownanie do CP i jest o niebo lepszy

pompa- cwicze planem obwodowym i jakos nie stwierdzilem zwiekszenia pompy,
jedynie odczuwam swedzenie po beta alaninie

jedyny minus ,czasem zaraz po zjedeniu potrafi pogonic na kibel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 857
No na mnie to jakoś za***iście nie podziałał. Owszem siła poszła ale nie jakoś niesamowicie w porównaniu chociażby do o wiele prostszego w skład CP.
Co do smaku to uważam temat za sztucznie rozbuchany, mnie nie przeszkadzał (Lemon), gorsze rzeczy popijałem w życiu.
Mimo wszystko muszę przyznać, że ciekawie było wypróbować HP. Ciary na ciele i swędzące usta zapamiętam na długo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 446 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9148
Właśnie zakupiłem :) Smak fruit punch. Zapach jak migdałowy aromat do ciasta! Wy***^$#y:) Jeszcze nie próbowałem więc zobaczymy czy smak aż taki straszny :P

Co wypijesz to wypocisz
Co Cię nie zabije to Cię wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18478
to zly smak kupiles Ci powiem

Co Cię nie zabije to Cię dwa razy wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 165 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1544
Na pewno lepszy, niż Lemon Lime

No pain - No Game

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 446 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9148
Jakoś się wypije :p Zawsze coś można dodać

Co wypijesz to wypocisz
Co Cię nie zabije to Cię wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18478
Lemon Lime jest gorszy? chyba snisz

Co Cię nie zabije to Cię dwa razy wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 446 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9148
a pić przed czy po treningu?

Co wypijesz to wypocisz
Co Cię nie zabije to Cię wzmocni

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ultimate Nutrition - Glutapure

Następny temat

Ultimate Nutrition - IsoCool

WHEY premium