SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ultimate Nutrition - Horse Power

temat działu:

Ultimate Nutrition

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 260812

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 837
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie oznacza zaprzeczenie, czyli słowo o odwrotnym znaczeniu do "tak".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1159 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13295
mrowienie jest od beta alaniny, normalna reakcja
a tego hp jesz na czczo czy do śniadania ?
jeżeli na czczo to jedz do śniadania
jedni mogą po prostu nie tolerować niektórych składników i stąd te objawy
jak po tygodniu brania będziesz miał to samo to chyba lepiej odsprzedać

Zmieniony przez - bananaya w dniu 2010-04-15 19:50:39

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mrowienie tak, ale wymioty to juz nienormalna reakcja, chyba, ze az tak mu smak nie podpasował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1159 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13295
i po co powtarzasz to samo co ja post wyżej ? patrząc na twoja poprzednia wypowiedz cyt. "nie" nie wygląda jakbyś chciał komuś pomoc, na przyszłość mniej spamowania więcej konkretów

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zadał pytanie, na które mozna było odpowiedziec tak lub nie , nie widze nic dziwnego w tym co napisałem. Poza tym nic nie napisałeś o smaku, a wg mnie odruchy wymiotne mogą byc spowodowane głownie smakiem, sam czasami nienajlpeiej sie czuje po wybiciu HP.

Ale Ty widze lubisz sie czepiac o wszystko. Polska mentalnośc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 837
Przed treningiem jak wzielem to juz mnie nie cofało. Może to dlatego ze to pierwszy dzien i odrazu naczczo... Zobacze jutro jak bedzie rano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 837
A co do samku (cytrynowy) to gorsze rzeczy pilem. Chocby shock therapy. Obrzydlictwo ale jakos mnie nie cofalo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Heh, shock w porównaniu do mojego HP punch to nektar Ale kazdy ma inne gusta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 379 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5635
Właśnie tu jest kwestia smaku. Mi shock therapy smakował. Teraz mam HP pomarańcze i także mi smakuje. Mam jedynie małe przemyślenie w związku z tą odżywką. Otóż wszyscy twierdzą, że po niej niemożliwie się pompują i żyły są bardziej uwidocznione. Z kolei u mnie pompa jest, ale prawie żadnej żyłki brak, nawet przy ciężkim ćwiczeniu z zrzucaniem obciążenia. Nie żeby mi aż tak zależało na żyłach:P ale nie wiem czy to jest problem diety lub większego procentu tkanki tłuszczowej. Zaznaczam, że nie mam nadwagi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ultimate Nutrition - Glutapure

Następny temat

Ultimate Nutrition - IsoCool

WHEY premium