SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ultimate Nutrition - Horse Power

temat działu:

Ultimate Nutrition

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 259956

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10025
Niedawno skończyłem cykl. Mono z Treca, i właśnie HP. Jestem zadowolony z efektów, ale nie wiem czy to zasługa HP.

Nie wiem również skąd się u was biorą te drżenia, swędzenia, nieziemskie pompy i inne rzeczy

Co do smaku to ->

Rozpuszczalność ->

Ogólnie nie polecam

I'm Not a Human... I Am Machine.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
@Fhist To spróbuj sobie orange blast to na prawdę nie wchodzi, zawsze jak to wypiję to muszę mieć koło siebie jakąś zapitkę :D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1247
Hmmm już wcześniej pisałem,
Smak Fruit Punch rewelacja ;D smaczne kwaskowate w miare słodkie. Rozpuszcza się dobrze o ile jest w shakerze łyżka idzie lipnie. Od razu po pierwszej miarce swędzenie czuć jak by małe igiełki wbijały się w różne części ciała (twarz, uszy dłonie, plecy, cycuchy. Dobrze pompuje :) Dałem spróbować po miarce kolegą i też stwierdzili że smak lepszy. Bardziej mi to wchodzi od cytrynowego No Xplode
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 304 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10612
a więc tak skończyłem cykl horse power z połączeniem z mono ,bcaa i witaminkami ...
smak dla mnie ochyda kwaśny max;/
rozpuszczalnosc srednia robiła sie piana...
swedzenie odczuwałem tylko przez pierszy tydzień ...
pompa jako takiej nie miałem i trochę się tu zawiodłem ... spodziewałem sie czegoś wiecej, brak skupienia ;/
siła duży plus ,troszke masy i nic wiecej
nie wiem czy siegne jeszcze raz po ten suplement ogolnie daje +3/5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 485
e

jesaj::nie 150, ale 200 ,nie złotych lecz dolarów i nie jemu pożyczył tylko on komuś..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 485
Witam, zjadłem już naprawdę parę stacków. Ten bije wszystkie na głowę oczywiście w okresie 2-3 tygodni, później zawsze przestaniemy czuć to coś:). XP np. na mnie nie działał wogóle- podkreślam wogóle.

HP jadłem jakieś 1,5 roku temu ostatnio. Niestety po dłuższym szamaniu nie mogłem go przełknąć, stąd przerwa:). Zamierzam podjesć go w okolicach marca. Tylko on białko energia, dobra dieta.

Teraz stosuję aero 2 i też moge polecić jesli ktoś oczekuje w miarę dobrej pompy i chce pozniej spokojnie spać, bo nie pobudzi go to coś do rana.

Pozdro. HP naprawdę wymiata.

jesaj::nie 150, ale 200 ,nie złotych lecz dolarów i nie jemu pożyczył tylko on komuś..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 75
O efektach nie będę pisał bo zrobiłem jedno podejście i dałem na luz. Smak orange blast zabił moje receptory smaku. Nie potrafię się tak katować jak koledzy wyżej:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4407
Witajcie właśnie zacząłem cykl z Horse Power .Po pierwszej dawce muszę powiedzieć ze czułem większą pompę niż normalnie ,ale mam nadzieje ze dopiero się rozkręci :p .A co do smaku mam Orange i wcale mi nie przeszkadza da rade wypić ( miałem jakiś czas temu Universal Storm o smaku friut punch to dopiero było ciężko przełknąć); rozpuszczalność słaba. Mam nadzieje ze efekty będą zadowalające, a smak ? hmm :)to ma działać nie smakować /:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4407
Jeszcze mała wzmianka :P z cieplejsza woda Horse Power miesza sie bardzo dobrze:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 152 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3337
Witam!
Jestem w 4 tygodniu HP i mogę go polecić jako suplement budujący beztłuszczową masę ciała. Mnie nie pobudza wogóle, ale mnie nawet mesomorph za bardzo nie ruszał. Moja recepta to kawa z dwóch łyżek stołowych kawy 30 min przed treningiem.
Biorę HP:
DT: rano i po treningu
DNT: rano i w ciągu dnia
Polecam

Zmieniony przez - julio4350 w dniu 2010-11-22 10:55:15
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ultimate Nutrition - Glutapure

Następny temat

Ultimate Nutrition - IsoCool

Wiecej