SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ultimate Nutrition - Horse Power

temat działu:

Ultimate Nutrition

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 260425

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2313 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
ja mam orange blast i jest ogień.... z dupy

Nie tak na serio nie jest źle i nie ma co płakać gorsze rzeczy się piło i jadło

Ogólnie wg mnie stack namber łan na dzień dzisiejszy ktoś może powiedzieć, że dorian zamiatał. Może i zamiatał ale potrfele , mało kto ma tyle siana na suple i wolę 2 porcje HP które mnie ładnie pokopią niż jedną takiego drogiego stacka, a po za tym trochę kasy zostanie w kieszeni.

Zmieniony przez - DYLAUDIO w dniu 2009-08-14 02:10:33

Get Big or die trying...ON 7.06-29.08
Project "gym" in progress...

SZUKAM TANIO TRANSPORTU BUS/CIĘŻARÓWKA!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 440 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5367
czyli hp nalezy połaczyc z mono bo z tego co wyliczyłem przy braniu 2 razy dziennie nie starcza cała pucha na cały cykl nie pomyliłem sie ? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9833
nie, nie pomyliles sie - mozna laczyc z mono i skoro wtedy bedziesz bral jedna porcje przed treningiem to starczy na caly cykl jedna pucha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5607
pompa masakra
smak arbuz ...jakby to powiedziec jak kazdy inny porazka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DewoNN jest jeszcze smak Orange blast...

HP już nigdy nie wezmę na cykl, próbowałem się przełamac 3 razy i za każdym po 2 tygodniach musialem hp sprzedać/odstawić bo nie wyrabiałem. Ciągłe biegunki, mrowienia, okropny smak porazka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 198 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5059
Mam Horse Powera Watermelon ... narazie jeszcze nie brałem porcji bo cykl zaczynam od Wrzesnia ale po spróbowaniu na paluszek smak bardzo przypadł mi do gustu ;p więc nie wiem czemu 90% ludzi w tym temacie mówi ze to ochyda... może zmienie zdanie po kilku dniach pełnego stosowania xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 468
Water Melon, ohyda :/ mam odruch wymiotny po tym smaku :/ Czytając komentarze myślałem, że ludzie przesadzają, ale faktycznie to gorsze niż g****. Wolałbym chyba kwasek cytrynowy, chrzan, najostrzejszą z możliwych papryk wszamać niż ta odżywkę :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3595
Bez przesady.... lepiej piszcie o efektach a nie nic tylko ble ble ble :/:/:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Efekty?

Ciągłe biegunki, nieprzyjemne swędzenie, za każdym razem odruch wymiotny to tyle z efektów, innych nie zauważyłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 345 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4358
zajadłem dwie puchy hp + inne suple i szczerze oczekiwałem więcej, lepiej pokopał mnie nitrobolon energizer, lepsza pompa i efekty,

po hp w żołądku masz rozp...ol taki że szkoda gadać, ja go czułem przez cały trening w żołądku, dopóki nie zjadłem potreningowego, pompa jest niezła to prawda, ale są lepsze stacki.

zapomniałem dodać żeby omijać smak "fruit punch" i "orange blast", podobno najgorszy jest i tak "watermelon", kumpel niedawno spuścił w kiblu prawie całą puche bo nie mógł, chciał mi dać, nie wziąłem, po dwóch puchach nie dałbym rady, pozdro

Zmieniony przez - Karnarz w dniu 2009-08-26 18:26:03
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ultimate Nutrition - Glutapure

Następny temat

Ultimate Nutrition - IsoCool

WHEY premium