SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on Fox 6! 26.01.2013

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6680

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
ale mnie ten Dodson drażni tj ktoś na skałkach napisał "taka mała cyrkowa małpka, która wk***ia prawie wszystkich" nawet na staredownie na konferencji z Dany miny wywnioskowałem, że też już ma go dość.. Mam nadzieję, że Demetrious go pewnie wypunktuje, bo raczej imo albo mighty mouse UD albo Dodson KO/TKO innej opcji jakoś nie widzę i za tydzień McCall wygra z Benavidezem i zrobią Johnson vs. McCall III - 1 walkę imo McCall wygrał, druga Dodson i rewanż imo rozstrzygnąłby wszystko..

Rampage'a ofc bardziej lubię, ale skoro odchodzi z UFC to lepiej żeby Glover to wygrał, jeśli miałbym postawić kasę to na Rampa, wydaje się być w dobrej formie fizycznej + dobrze wagę zrobił (za godzine zobaczymy), ale ciekawe jak sobie w walce poradzi i jak training camp i jak z motywacją, bo Glover będzie mega zmotywowany i tj Dremor pisze Glover leży stylistycznie Kłintonowi, liczę na fajerwerki..
Ogólnie dużo by tu pisać taka zaj**ista karta!!





ciekawe co mu Rampage powiedział
Shawn Jordan zaj**iście wygląda taki nabity misiek - 251 lbs a Russow 254lbs jakieś, bo w ubraniu wzrost prawie ten sam a Jordan dużo większy się wydaje, Dodson to pajac a Guida mam nadzieję, że teraz da dobrą walkę, ale te ADHD też mnie wkurza i tak FotN to będzie Pettis vs. Cerrone

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-01-25 23:35:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Rampage ma już chyba coś z baniakiem. Zawsze marudził, ale przed tą walką przeszedł samego siebie.
- ufc fe, bo nie płacili mu tyle ile powinni, zarabia mniej niż pro-skejterzy, źle go traktują i nie może reeboka nosić
- fani fe, bo buczeli jak znokautował Chucka
- Glover pisda, bo trenuje grappling
- Mike Dolce lama, bo mu złe diety układał
- zasady ch**owe, bo Jones może kopać w kolana
itd.
Generalnie jest mu źle i nie dobrze, a winni są wszyscy w około
W sumie dobrze, że spjerdala, nie będzie dupy zawracał
Przyda się na koniec do czegoś pożytecznego - zmierzy prawdziwy poziom Glovera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5786
Dziwny łón, fakt :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
"i like that the two fighters who look like 12 year olds are sponsored by candy and video games." haha genialny komemt z youtube odnośnie flyweightów. ależ Rampejdżowi odj**ało, jak sobie olał przygotowania to mu Glover zrobi papkę z ryja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
chyba nie olał tym razem. wygląda nieźle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
dobry comment ja wstaje/nie śpie tylko dla walki Pettis-Cerrone .ME mnie zupełnie nie obchodzi. Rampage tak na prawdę przyciągnie widzów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482




Wiem że głupie pytanie dla "odwiecznych" fanów sportów walki, ale dajcie znać jaka to piosenka jest w tym intro, sog za pomoc

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Toż to oczywiście "Face the pain", widzę, że całkiem się z tym nie rozstali.

Walki się szykują zacne, i ME o 2, więc chyba spróbuję nie spać.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Dzięki, człowiek po piątku dziurawą pamięć ma, tytuł uciekł

WAR Mycha!!!

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080



"I'm in the best shape of my life! I trained hard as f*** for you. I don't like when people say they gonna knock me out, like your boy Chuck did. It's going down homie."

Zmieniony przez - ziumol w dniu 2013-01-26 20:17:43
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wywiad z Alistairem Overeem

Następny temat

Trening na siłe pod kątem MMA w domu. Ławeczka+sztanga

WHEY premium