SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on Fox 6! 26.01.2013

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6679

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Kurde mam FOX ale jakieś co cały czas seriale lecą i FOX Life ale też same seriale... Chlip Chlip

Pozostaje Orange Sport, a na komentarz w nocy i tak nie zwracam uwagi bo osatnio jakoś nauczyłem się po części wyłączać się na to co mówią komentatorzy, a za to całkiem się skupiać tylko na walce.

Jakby na OS dali opcję wyboru języka między ANG i PL to bym im kwiaty wysłał do biura









Foty są, a ma ktoś filmik z 'media workout'?




Jakby się Rampage przygotował jak na Jonesa to by Glover miał przeyebane żeby to wygrać A chvja tam kibicuje jednak Rampejdżowi, niech to wygra i opuści UFC w ładnym stylu.

A jak ma Glover wygrać to niech to chociaż będzie wyrównana walka, jakoś nie chcę widzieć obijanego Rampa po raz kolejny.



I nie skreślaj Steven0 Cerrone bo on się nie da tak łatwo Pettisowi rozyebać Dobra walka będzie!!!


Coś słabe zainteresowanie galą widzę... Czy to przez muszy main event ?

Jak dla mnie Ramp - Glover i Pettis - Cerrone to zestawienia lepsze nawet niż Overeem - BF i Rashad - Lil Nog!

Koch vs Lamas - rzeczywiście dobre zestawienie. Obaj niepokonani od 3-4 ostatnich walk i prawie same skończenia przed czasem. Powinno być syto.

No i chyba 1 raz od nie pamiętam kiedy obejrzę też prelimsy na żywo..

Bader - Vlad, Guida - Hioki.. Porządne zestawienia. I oby Russow wygrał z Jordanem i to przekonująco żeby nikt nie gadał, że Werdum walczył z totalnym ogórem Nawet nie wiem kiedy ale chyba stałem się fanem Werduma...

Dyskutować panie i panowie!

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2013-01-24 02:27:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Ja tam najbardziej czekam na Dodson vs Johnson :) Mam nadzieję, że Dodson pokaże klase :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Ja gale ogladam na OSN Sports
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Parówka,gdzie jest kulfon Też liczę na Russowa.Zawiódł z Werdumem,ale ogólnie to dobry fighter,i mógłby jeszcze dać sporo dobrych walk.Jordan myślę że jest w jego zasięgu.Wcześniej bym się zastanawiał,ale po tej porażce z Kongo,widzę cień nadziei dla Majka.Małpę też będzie dobrze zobaczyć,ze swoim masakrycznym cardio Tego skosa w ogóle nie kojarzę.Liczę na wygrane Pettis,Ramp,Grant,Matyushenko,Russow,Guida/skos obojętne,byle długa walka była .Reszta mnie nie interesi,albo nie kojarzę :P
Czuję że Pettis z Cerrrone będzie rzeź też.

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
@bullet a w którym momencie skreślałem Cerrone z Pettisem !? Ja tylko typuje Pettisa, bo uważam, że będzie lepszy i wygra przez decyzje i od początku tego zestawienia mam wrażenie, że to FotN będzie i ogień w ch**..
Debiut Guidy w FW z Hiokim + Wiman vs. Grant! + Bader vs. Matyushenko = zaj**iste prelismy..

@bullet a co do Russowa to ja się tylko zastanawiam czemu na rankingu sherdoga jest notowany jako #10 HW na świecie!?
Kogo on k***a pokonał z top 10/15!? Duffee jest i był pewnie koło Top 30 a go obijał przez całą walkę aż Russow laki pancza wyj**ał z dupy, ale Dafi to jednak chyba ma słabą szczenę a w walce z Werdumem Russow ruszał się jak w slow motion w sumie on zawsze się tak rusza, wyprowadzał ciosy w porównaniu z Werdumem jak amator i chyba miałem wrażenie, że po 2 minutach się zasapał.. Poza lnp nie prezentuje nic, Jordan też nie jest jakimś fajterem co zapowiada fajerwerki w dodatku teraz z Gregiem Jacksonem trenuje więc może być klinujące się tarło przez 15 minut i postawiłem Russowa, bo Jordan to imo dno dywizji (może 2-5 w UFC HW by pokonał), ale mimo tego, że Russow to zwykły średniak jednak powinien być lepszy i go wypunktować czy to w stójce czy w klinczu czy w parterze może i TKO/sub, ale w sumie j**ie mnie ta walka jedno z gorszych zestawień w HW, Nelsona w top 10 sherdog nie klasyfikuje a Russoła by rozj**ał w każdej płaszczyźnie..

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-01-24 11:10:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Oby tylko GLover wygrał, porażka w choj go cofnie do prelimsów, a ja za 2-3 walki bym go z Jonsem obejrzał

ba ja juz mam następnego rywala dla glovera - jimi manuwa ten angol namiesza w choj

Zmieniony przez - Strecho w dniu 2013-01-24 11:12:57

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Jimi Manuwa?! Nie rozśmieszaj mnie.. Jest cienki jak barszcz.. Co z tego, że ma dobrą stójkę jak łatwo go obalić i rozpracować szybko w parterze.. Kingsburego dobrze w stójce obił, ale już chyba nikt nie pamięta jak w tej walce Kingsbury go obalał i mógłby wygrać może i walkę na pkt jeśli by go lekarz dopuścił do 3 rundy, ale oko wyglądało tragicznie więc dobrze się stało.. Diabate go rozj**ie jak nie w stójce to w parterze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Zakład, ze przejedzie po Diabate jak walec?

Jak dla mnie jest w UFC w tym smamym punkcie co Glover. GLover 2 walki w UFC, jimi jedna. Dwóch zgawłcili Kingsburego, chciałbym, zeby ich zestawili, o ile manuwa ofc zgwałci Diabte. Bo jak przegra to sensu nie bedzie ;)



Zmieniony przez - Strecho w dniu 2013-01-24 11:27:11

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
ok zakład o SOGa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
chyba nie ma nudniejszego kolesia od Guidy, w walce z Maynardem prawie zasnalem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wywiad z Alistairem Overeem

Następny temat

Trening na siłe pod kątem MMA w domu. Ławeczka+sztanga

WHEY premium