SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on Fox 6! 26.01.2013

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6682

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
no zaj**isty chyba najlepszy jak na razie road to the octagon, Rampage mądre zdanie powiedział, że po walce z Liddellem jak go znokautował to został wygwizdany i od tego momentu stracił szacunek do fanów MMA z USA a czy przegrana z Baderem to aż takie upokorzenie dla Rampa, no nie wiem Bader to na 100% Top 15 może i koniec Top 10 dywizji ma bardzo dobre zapasy co wykorzystał w walce z Pejdżem. Glover ostro trenuje mam nadzieję, że Glover nie będzie obalał przynajmniej na początku, bo jestem ciekaw jak zaprezentuje się w stójce czyli przynajmniej 1 rundę chce w stójce, bo mam taki kaprys

Cowboy to hardkor nie dziwię się, że Dana się boi, że mu się coś stanie na bykach pop*****la, lubi adrenaline. Jego 3 walka z Bensonem raczej mnie nie interesuje, ale w WEC dali zaj**istą walkę pod koniec to Cowboy odrabiał stracone pierwsze 2/3 rundy no, ale nie odrobił, ale chyba każdy chce Benson vs. Pettis 2 dlatego sercem i rozumem za Showtimem..

Mighty Mouse powinien mieć przewagę w szybkości i w zapasach, ale Dodson ma naprawdę p******nięcie jak na tą wagę i nie koniecznie będzie dec, naprawdę ciekawa walka flajwejtów się zapowiada, 2 najlepszych w tej dywizji, sercem i rozumem za Demetriousem..

Co do Rampage vs. Glover - gdyby to nie była ostatnia walka Pejdża w UFC byłbym ofc za nim, ale jeśli Ramp wygra a to bardzo możliwe to kolejny potencjalny pretendent odpadnie dlatego wolę wygraną Glovera, bo ma sens a Rampage w Japonii w sumie nie wiem co z nim dalej jakoś mnie nie rusza, bo to już tylko będzie walczył dla siebie żeby sobie jeszcze bardziej zarobić a nie będzie już walczył z czołówką jak Fedor po SF czy Cro Cop po UFC..

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-01-21 14:43:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Steven0, przegrana z Baderem to upokorzenie WEDŁUG Rampa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Dobry odcinek road to octagon, ale widac w nim jak Rapageowi sie nie chce ... Jakos nie widze u niego motywacji ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Ramp rzeczywiście olał sprawę jak prawie 220lbs wniósł na wagę i przej**ał, przypomniało mi się jak niedawno z Arielem mówił o przygotowaniach na Glovera i o tym, że: "moją ostatnią walkę przegrałem z bardzo słabym fighterem, jak on się nazywał!? Zapomniałem" To było trochę chamskie, bo jak się ma na rozkładzie Lil Noga i Rampejdża to słabym się nie jest. Moje typy:

Demetrious Johnson vs. John Dodson
Quinton Jackson vs. Glover Teixeira
Donald Cerrone vs. Anthony Pettis
Erik Koch vs. Ricardo Lamas

TJ Grant vs. Matt Wiman
Clay Guida vs. Hatsu Hioki
Michael Kuiper vs. Josh Janousek
Ryan Bader vs. Vladimir Matyushenko
Mike Russow vs. Shawn Jordan
Mike Stumpf vs. Pascal Krauss

Simeon Thoresen vs. David Mitchell
Rafael Natal vs. Sean Spencer

@Dremor co do Kongo to miał walczyć z Russowem potem miał ze Struve na UFC 156 i jakoś jeszcze walki nie ma a już chyba jest po operacji i rehabilitacji barku.. Zobaczyłbym go z Carwinem

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-01-21 14:57:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
będzie ciekawie jak Ramp wygra z Gloverem i odejdzie z UFC.Ciekawe czy mu dadzą następną ofertę po pojazdach na Dankę i UFC ,bo to może być łakomy kąsek dla Bellatora.Wygrywa w CO-ME na Gali fox gdzie ogląda go w ch** osób i potem idzie do Bellatora...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Ja jestem za Rampem,jeśli faktycznie wziął się znów,do roboty.Mam cichą nadzieję na rewanż z Hendo jeszcze kiedyś,ale wtedy kibicowałbym Hendo.

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam pytanie z innej beczki czym sie rozni zwykła gala ufc np ufc 155 od ufc on fox 6 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
dla nas tym ,że na fox,fuel,fx jest naj**ane reklam.

dla amerykańców tym ,że za numerowane płacą w pay per view ,a za fox nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Main Card na Foxie zaczyna się o 2, dla mnie w to chvj duża różnica, bo numerowane przestałem oglądać na żywca- oglądałem prelimsy a potem czy tego chciałem czy nie chciałem szedłem w kimacza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Kurde mam FOX ale jakieś co cały czas seriale lecą i FOX Life ale też same seriale... Chlip Chlip

Pozostaje Orange Sport, a na komentarz w nocy i tak nie zwracam uwagi bo osatnio jakoś nauczyłem się po części wyłączać się na to co mówią komentatorzy, a za to całkiem się skupiać tylko na walce.

Jakby na OS dali opcję wyboru języka między ANG i PL to bym im kwiaty wysłał do biura

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2013-01-24 01:36:30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wywiad z Alistairem Overeem

Następny temat

Trening na siłe pod kątem MMA w domu. Ławeczka+sztanga

WHEY premium