SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on ESPN 7: Overeem vs. Rozenstruik

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5643

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Kto ten Rozenstriuk? Tak nie z gruchy no z pietruchy pojawił się w UFC, może namiesza?

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Póki co wiadomo tyle, że ma stoczonych 9 walk i wszystkie wygrał w tym 3 w UFC przez KO/TKO. Pokonał Juniora Albini, Allena Crowdera i Andreia Arlovskiego. Jeszce nie został dobrze sprawdzony, ale zapowiada się ciekawie. Niektórzy mówią nawet, że to przyszły mistrz, ale na to trzeba jeszcze zaczekać Walka z Overeemem będzie dla niego dużym sprawdzianem. Ja jestem zainteresowany tym zawodnikiem i będę czekał na jego walkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No właśnie z Juniorem Albinim przegrał pierwszą rundę i trochę ssał, ale potem było KO. Myślę, że Reem będzie szukał sprowadzenia tak jak w walce ze Struve.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Walt Harris Instagram

Tragiczne wieści dotyczące zaginionej pasierbicy Walta Harrisa

19-letnia Aniah Blanchard, studentka Southern Union State Community College, zaginęła miesiąc temu. Niestety wszystko wskazuje na to, że sprawa zaginięcia pasierbicy zawodnika wagi ciężkiej UFC Walta Harrisa znalazła swój tragiczny finał.

CBS 42 donosi, że „prawdopodobne szczątki” Ani Blanchard zostały odkryte w Macon County w Alabamie. Prokurator okręgowy Lee County Brandon Hughes powiedział: „mogę potwierdzić, że znaleziono szczątki ludzkie i mamy dobry powód, by podejrzewać, że są to szczątki Ani Blanchard”.

Blanchard, która pochodzi z Homewood w Alabamie i której ojczymem jest Walt Harris, została zgłoszona jako zaginiona 24 października. Jej uszkodzony pojazd został odkryty 25 października w kompleksie apartamentów w Montgomery w Alabamie.

W dokumentach sądowych władze stwierdziły, że ślady krwi znalezione wewnątrz pojazdu sugerują, że doszło do urazu „zagrażającego życiu”.

7 listopada 29-letni Ibraheem Yazeed został aresztowany w charakterze podejrzanego w sprawie porwania Blanchard. Świadek twierdził, że widział, jak Yazeed wpycha Blanchard do jej samochodu i odjeżdża z nią. Nagrania z kamer przemysłowych pokazały również Yazeeda i Blanchard w tym samym sklepie w nocy z 23 października.

Tego samego dnia Yazeed został schwytany przez amerykańskich szeryfów w hrabstwie Escambia na Florydzie. Następnie został przewieziony do Lee County w Alabamie, gdzie zostały postawione mu zarzuty porwania pierwszego stopnia bez możliwości wyjścia za poręczeniem.

Yazeed był na zwolnieniu warunkowym w czasie jego aresztowania i czekał na proces w sprawie niezwiązaną z porwaniem za usiłowanie morderstwa. Wcześnie był już skazany za porwanie i rabunek.

W piątek 22 listopada, 35-letni Antwain Fisher został aresztowany przez szeryfów i departament policji w Auburn i również oskarżony o porwanie pierwszego stopnia.

W poniedziałek 25 listopada zatrzymano trzecią osobę podejrzaną w sprawie zaginięcia Blanchard. David Lee Johnson Jr., z Montgomery został aresztowany kilka godzin po znalezieniu zwłok Blanchard.

Johnson Jr. został oskarżony o utrudnianie prowadzenia śledztwa w jego rzekomym udziale w zaginięciu Blanchard. Jest przetrzymywany w areszcie z możliwością wyjścia za poręczeniem w wysokości 7 500 dolarów.

Po ogłoszeniu zaginięcia Ani Blanchard, Walt Harris wraz z rodziną apelowali o informacje o jej miejscu pobytu. Apel Harrisa w mediach społecznościowych poruszył całe środowisko MMA i doprowadził do wystawienia nagrody w wysokości 105 000 dolarów za pomoc w odnalezieniu zaginionej. Prezydent UFC Dana White i inne osoby ze społeczności MMA wniosły wkład do tej nagrody. Harris zdecydował, że wycofa się z pojedynku z Alistairem Overeemem na gali UFC on ESPN 7 zaplanowanej na 8 grudnia.

bardzo przykra wiadomość. Oby rodzina odnalazła spokój.
1

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Czegoś tu nie rozumiem. Jej rodzina nie wiedziała o co chodzi więc zakładam że porywacze nie chcieli okupu, więc po co to zrobili? W każdym razie powinno się zrobić im to samo (jeśli ma się pewność że to na pewno oni)...

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14677 Napisanych postów 53191 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400701
W dzisiejszych czasach, to różne psychole chodzą po świecie, których normalny człowiek nie zrozumie...
Przykra sprawa, niestety...

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Puar
Czegoś tu nie rozumiem. Jej rodzina nie wiedziała o co chodzi więc zakładam że porywacze nie chcieli okupu, więc po co to zrobili? W każdym razie powinno się zrobić im to samo (jeśli ma się pewność że to na pewno oni)...


Być może nie wiemy wszystkiego, ale wydaje mi się, że ona mogła być przypadkową ofiarą. Ci goście byli już oskarżeni i siedzieli za inne występki. Ten Yazeed był już oskarżony o porwanie, próbę morderstwa i rabunek. Wygląda na to, że to recydywista. Nie rozumiem jednak, jak to możliwe, że mając takie zarzuty wyszedł na warunkowe i dopuścił się kolejnego morderstwa.... WTF? Przecież on powinien pierdzieć w pasiak, a nie chodzić wolno. Ech, szkoda dziewczyny i jej rodziny oraz bliskich :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
https://www.mmanytt.com/walt-harris/ufc-fighters-daughter-dead/
Ibraheem Yazeed
"The main suspect has a long criminal record, including previous charges of kidnapping and attempted murder of an officer. He was out on bail when he became connected to the case. An eye witness saw Yazeed force Blanchard into a vehicle and drive off. He has been charged with first-degree kidnapping and denied bond."

Już wcześniej był skazany za porwanie i próbę morderstwa ale wyszedł za KAUCJĘ. Śmiechu warte. Hitlera też by wypuścili jakby uiścił kaucję?


Zmieniony przez - Puar w dniu 2019-11-26 20:52:47

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14677 Napisanych postów 53191 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400701
Piniondz rządzi światem, to chyba wiadome nie od dziś.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Walt Harris Instagram

Wzruszające słowa Walta Harrisa po tragicznej śmierci córki

Zawodnik wagi ciężkiej UFC Walt Harris pożegnał swoją córkę Aniah Blanchard pięknymi i chwytającymi za serce słowami.

W tym tygodniu policja z Alabamy potwierdziła, że odnalezione zwłoki należą do 19-letniej Aniah Blanchard, która zaginęła ponad miesiąc temu. Dziewczyna została uprowadzona i według raportów zamordowana. Harris aż do tego momentu pozostawał poza centrum uwagi mediów, kiedy policja badała sprawę zaginięcia, ale teraz przerwał milczenie umieszczając w mediach społecznościowych oświadczenie w którym żegna swoją pasierbicę.

Walt Harris
„Moja słodka dziewczynka…. Chcę ci podziękować za pomoc w zmianie mojego życia na lepsze. Za nauczenie mnie, jak być mężczyzną i lepszym ojcem! Za bycie moim największym fanem, kiedy wygrywałem, przegrywałem, lub remisowałem! Za to, że zawsze wiedziałaś, co powiedzieć, żeby wywołać uśmiech na mojej twarzy i podnieść mnie na duchu, gdy byłem w dole i chciałem się poddać. Rozświetlałaś mój świat na tak wiele sposobów. Ten ból jest nie do zniesienia. Wiem, że chcesz, żebym był silny, ale to takie trudne kochanie, tak trudne. Odnajdę drogę, obiecuję ci, że to zrobię. Teraz nic nie ma sensu i jestem bardzo zagubiony. Chcę tylko, żebyś wróciła. Mam nadzieję, że byłaś ze mnie dumna. Tatuś da radę tylko potrzebuje czasu. Tak bardzo cię kocham. Opiekuj się nami jak zawsze to robiłaś. Potrzebujemy cię teraz bardziej niż kiedykolwiek. Mój mały dzielny tygrysek jest teraz aniołkiem. Kocham cię córeczko i będę kochał zawsze!”

https://www.instagram.com/p/B5aXd65pjA_/

Harris umieścił również kilka zdjęć swojej córki na Instagramie.
https://www.instagram.com/p/B5aJhZeJhor/

W środę prezydent UFC Dana White przekazał kondolencje Harrisowi i jego rodzinie z powodu śmierci Aniah Blanchard. Wielu zawodników UFC, członków mediów i fanów okazało Harrisowi i jego rodzinie ogromne wsparcie w tym niezwykle trudnym okresie.

Dana White
„Organy ścigania potwierdziły nam, że znaleźli Aniah.

Jestem zdruzgotany, gdy słyszę tę wiadomość. Jestem zrozpaczony sytuacją Walta i jego rodziny. Dziękuję wszystkim za wsparcie, w tym lokalnym i stanowym organom ścigania w Alabamie, mediom, sportowcom, menedżerom i fanom. Moje kondolencje kieruję do wszystkich, którzy zostali dotknięci historią Aniah i próbowali pomóc w sprowadzeniu jej do domu.” – Dana White na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/B5YjJMflp3h/

Aniah Blanchard 2000 – 2019.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

„Ta walka jest nieunikniona” – Valentina Shevchenko o trzeciej walce z Amandą Nunes

Następny temat

Leon Edwards twierdzi, że Jorge Masvidal odrzucił propozycję walki

WHEY premium