SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on ESPN 7: Overeem vs. Rozenstruik

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5642

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 900 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10690
OMG CO TO BYŁO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 900 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10690
Prawie jak Yair Rodriguez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 229 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30279
no uwalil go wielki murzyn. szkoda bo zabraklo 4 sekundy walka nudna choc ja jako wieloletni fan reema ogladalem zaciekle i podobalo mi sie jak walczyl overeem braklo obalenia choc ja do konca liczylem ze moze go ustrzeli lewica xd a tu na odwrot :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221389
Szkoda mi Reema , ta warga to masakra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Zapomniałem o tej gali. Tak nam ni z gruchy ni z pietruchy wyrósł czołowy pretendent

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
No i dlatego już nie śledzę MMA, i broń Boże nie oglądam na żywo! Wstałem i zaglądam w wyniki-tylko dlatego że walczył Overeem, a tu 4 sekundy brakło.
Wszyscy moi ulubieńcy pokończyli kariery albo właśnie przegrywają. Mam zdecydowanie w dupie takie "pozytywne emocje", i "rozrywkę".
Wiem wiem, "takie jest życie", ble ble, "starzy odchodzą, młodzi przychodzą", ble ble, "naturalna kolej rzeczy", "to tylko walka", ble ble. Ale ja podziękuję.
Nikogo z nowego pokolenia nie lubię i nikt nie interesuje mnie, ani nie potrafi przykuć mojej uwagi. Magia MMA się skończyła dla mnie już jakiś czas temu.


Zmieniony przez - grind w dniu 12/8/2019 12:30:38 PM

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Byłem pewny, że Overeem dotrwa do końca i zgarnie decyzję, ale w tej ostatniej rundzie był już bardzo zmęczony i jego ciosy nie miały już takiej mocy, za to Rozenstruik coraz bardziej atakował. Te dwa ostatnie ciosy to był sztos! Nie mogłem uwierzyć w to, co widzę kiedy warga Overeema została rozpłatana i tak mu dyndała... bleee. Rozcięcie wargi Robbiego Lawlera przy tym, to igraszka. Szkoda mi trochę Overeema bo miał wygraną w zasięgu ręki, ale jak widać młodzież wypiera weteranów.

Ciekawe jakie walki im teraz zestawią. Rozenstruik rzucił wyzwanie Francisowi Ngannou i powiem szczerze chciałbym zobaczyć tę walkę.



Ben Rothwell nie zasłużył na to zwycięstwo po tych kopach w jaja ;/ Szkoda mi Stefana Struve, gość ma pecha z ostatnimi walkami.

Widzieliście KO protegowanego Floyda Mayweathera, Makhmuda Muradova na Trevorze Smith? Ależ go skręciło po tym ciosie wow.
https://twitter.com/OddsShark/status/1203513435369005056


Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2019-12-08 16:54:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Jeff Bottari/Zuffa LLC via Getty Images

Jairzinho Rozenstruik rzucił wyzwanie Francisowi Ngannou i szybko dostał odpowiedź

Pochodzący z Surinamu zawodnik wagi ciężkiej UFC Jairzinho Rozenstruik (10-0 MMA, 4-0 UFC) odniósł w sobotnią noc na gali UFC na ESPN 7 w Waszyngtonie spektakularne zwycięstwo nad weteranem Alistairem Overeemem (45-18 MMA, 10-7 UFC). Po wygranej, Rozenstruik rzucił wyzwanie Francisowi Ngannou (14-3 MMA, 9-2 MMA).

Jairzinho Rozenstruik pokonał Alistaira Overeema przez TKO w piątej rundzie w zaledwie cztery sekundy przed końcem pojedynku. Ostatnim ciosem, „Big Boy” rozpłatał górną wargę „The Reema” doprowadzając do jednej z najbardziej makabrycznych kontuzji w MMA.

Po walce, Rozenstruik powiedział kilka słów do pretendenta do tytułu wagi ciężkiej Francisa Ngannou rzucając mu wyzwanie.

Jairzinho Rozenstruik
„Chcę wrócić w kwietniu i naprawdę chcę walczyć z tym wielkim, strasznym facetem Francisem Ngannou. Jeśli więc słyszysz to teraz, mam nadzieję, że zaakceptujesz tę walkę. Człowieku, dajmy tym ludziom wspaniałe show”.






Wiadomość Surinamczyka dotarła tam, gdzie miała dotrzeć, a odpowiedź ze strony Francisa Ngannou nadeszła bardzo szybko i oto, co „The Predator” napisał na Twitterze:

Francis Ngannou
„Słyszałem cię babayaga. Wyraziłeś się dzisiaj bardzo jasno. Przy okazji, gratulacje z okazji powrotu. #uncrowndedchamp #UFCDC”.

https://twitter.com/francis_ngannou/status/1203555881763385347

W związku ze zwycięstwem Rozenstruika i rzuconemu wyzwaniu do walki z Ngannou, ich pojedynek wydaje się być bardzo ciekawą opcją. Kolejna walka Ngannou miała się odbyć w Paryżu na pierwszej gali UFC we Francji na początku roku, jednak legalizacja MMA we Francji została opóźniona na luty, a niewykluczone, że opóźni się jeszcze bardziej. Ngannou już i tak jest zniecierpliwiony brakiem kolejnej walki do tego stopnia, że jest gotów walczyć z Alexandrem Volkovem nawet w budce telefonicznej. Być może walka z Rozenstruikiem rozwiązałaby problem Ngannou i byłaby znacznie lepszym wyborem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Czemu on opuścił ręce w ostatnich 10 sekundach walki Taktyka z klinczowaniem działała, przynajmniej żeby dotrwać do decyzji z tymi którymi mają czym uderzyć


Zmieniony przez - Puar w dniu 2019-12-08 17:40:28

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
No to jedynie mam nadzieję, że ten młody wybije Ngannou marzenia o pasie że łba. Wybije porządnie. Please God

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

„Ta walka jest nieunikniona” – Valentina Shevchenko o trzeciej walce z Amandą Nunes

Następny temat

Leon Edwards twierdzi, że Jorge Masvidal odrzucił propozycję walki

WHEY premium