SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

25 czerwca - UFC on ESPN 38: Tsarukyan vs. Gamrot

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1503

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


Chris Curtis vs. Rodolfo Vieira na UFC Fight Night 209

Starcie średnich w karcie czerwcowej gali.

Jak poinformował menadżer Chris Curtisa (28-8, 2-0 w UFC), Amerykanin swoją kolejną walkę stoczy podczas gali UFC Fight Night 209. Rywalem 34-latka będzie Rodolfo Vieira (8-1, 3-1 w UFC).

Curtis powróci do klatki po świetnym zeszłym roku, w którym odniósł aż sześć zwycięstw. W UFC Chris zadebiutował w listopadzie, biorąc walkę z małym wyprzedzeniem znokautował Phila Hawesa. 4 tygodnie później, w kolejnym pojedynku Amerykanin odprawił ciosami także Brendana Allena.

Vieira rywalizuje w UFC od 2019r., zadebiutował wygraną przez poddanie z Oskarem Piechotą na gali w Urugwaju. W zeszłym roku 32-latek niespodziewanie przegrał z Anthonym Hernandezem, Brazylijczyk musiał odklepać gilotynę. W lipcu powrócił do zwycięstw odprawiając Dustina Stoltzfusa.

Gala UFC Fight Night 209 odbędzie się 25 czerwca, póki co nie znamy lokalizacji, w jakiej odbędzie się event.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Chyba ten Tsarukyan powinien wygrać no ale cóż, podobna sytuacja jak w walce Gamrota z Kutateladze... karma wróciła tylko nie do tego co trzeba :P

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


Mateusz Gamrot vs. Arman Tsarukyan w planach na czerwcowej gali UFC Fight Night

Od jakiegoś czasu krążyły pogłoski odnośnie tej walki, a obydwaj zawodnicy ugadywali się na nią i wygląda na to, że Mateusz Gamrot i Arman Tsarukyan spełnią swoje życzenie.

Po tym, jak Gamrot (20-1 MMA, 3-1 UFC) i Tsarukyan (18-2 MMA, 5-1 UFC) domagali się walki w mediach społecznościowych, uzgodnili werbalnie, że dojdzie do niej 25 czerwca na gali UFC Fight Night, która prawdopodobnie odbędzie się w UFC Apex w Las Vegas.

Organizacja nie wydała jeszcze oficjalnego komunikatu. In the Cage jako pierwsze podało tę informację w czwartek.

Gamrot wygrał trzy razy z rzędu od czasu przegranej w debiucie w UFC z Guramem Kutateladze w październiku 2020 roku. Były podwójny mistrz KSW pokonał kolejno Scotta Holtzmana, Jeremy’ego Stephensa i Carlosa Diego Ferreirę, dzięki czemu awansował do rankingu wagi lekkiej UFC, zajmując #12 miejsce.

Tsarukyan również przegrał swój debiut w organizacji. Od czasu przegranej z Islamem Makhachevem w kwietniu 2019 roku, Tsarukyan wygrał pięć razy z rzędu, a w dwóch ostatnich walkach zgarnął bonusy Performance of the Night wygrywając przez TKO z Christosem Giagosem i Joelem Alvarezem. Tsarukyan zajmuje #11 miejsce w rankingu wagi lekkiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


Arman Tsarukyan vs. Mateusz Gamrot na UFC Fight Night 208

Pojedynek lekkich najważniejszym wydarzeniem czerwcowej gali.

Jak poinformowała stacja Eurosport a następnie zostało to potwierdzone przez branżowe media, podczas gali UFC Fight Night 208 dojdzie do starcia Armana Tsarukyana (18-2, 5-1 w UFC, #11 w rankingu UFC) z Mateuszem Gamrotem (20-1 1 NC, 3-1 w UFC, #12 w rankingu UFC). Walka w limicie dywizji lekkiej będzie najważniejszym pojedynkiem eventu i odbędzie się na dystansie pięciu rund.

Gamrot zadebiutował w UFC w październiku 2020r., walkę z Guramem Kutateladze przegrał niejednogłośną decyzją sędziów. Później Polak zapisał na swoim koncie trzy wygrane przed czasem, Mateusz z sukcesem odprawił Scotta Holtzmana, Jeremy’ego Stephensa i Carlosa Diego Ferreirę.

Tsarukyan również musiał uznać wyższość rywala w swoim debiucie w organizacji, młody zawodnik z Armenii przegrał wówczas z Islamem Makhachevem. W kolejnych występach Arman zanotował pięć zwycięstw pokonując m.in. Joela Alvareza i Christosa Giagosa.

Gala UFC Fight Night 208 odbędzie się 25 czerwca w UFC APEX, w Las Vegas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


UFC on ESPN 38: Tsarukyan vs. Gamrot – oficjalny plakat i karta walk

Bohaterowie walki wieczoru gali UFC on ESPN 38 Arman Tsarukyan i Mateusz Gamrot na oficjalnym plakacie.

Czołowi prospekci w wadze lekkiej Mateusz Gamrot i Arman Tsarukyan będą głównymi gwiazdami swojego pierwszego pojedynku wieczoru UFC i zmierzą się 25 czerwca w „Mieście Grzechu” Las Vegas w 155-funtowym starciu, które może dać fanom MMA wgląd w przyszłego pretendenta do tytułu.

Gamrot (20-1 MMA, 3-1 UFC) skończył trzech kolejnych przeciwników od czasu swojej pierwszej porażki w karierze z Guramem Kutateladze w swoim debiucie w UFC w październiku 2020 roku. Były mistrz dwóch kategorii KSW ma za sobą zwycięstwo przez TKO drugiej rundzie w walce z Diego Ferreirą w grudniu ubiegłego roku.

Do tańca trzeba dwojga, a partnerem Gamrota w tym starciu będzie również obiecujący Arman Tsarukyan (18-2 MMA, 5-1 UFC), który podobnie jak Polak przegrał debiut w UFC, ulegając Islamowi Makhachevowi. 25-latek wygrał następnie pięć walk z rzędu, a ostatnio skończył przez TKO Christosa Giagosa i Joela Alvareza.

Na gali zobaczymy również starcie w wadze półśredniej pomiędzy Neilem Magnym (26-8 MMA, 19-7 UFC) i Shavkatem Rakhmonovem (15-0 MMA, 3-0 UFC).

UFC on ESPN 38 odbędzie się 25 czerwca UFC Apex w Las Vegas w stanie Nevada w USA.

Poniżej aktualna karta walk:

UFC on ESPN 38: Tsarukyan vs Gamrot

Data: 25.06.2022
Miejsce: UFC APEX, Las Vegas, Nevada – USA

Karta główna (godzina 1:00)

Walka wieczoru
155 lbs.: Arman Tsarukyan vs. Mateusz Gamrot

Co-main event
170 lbs.: Neil Magny vs. Shavkat Rakhmonov

265 lbs.: Josh Parisian vs. Alan Baudot
125 lbs.: Tim Elliott vs. Amir Albazi
135 lbs.: Umar Nurmagomedov vs. Nate Maness
185 lbs.: Chris Curtis vs. Rodolfo Vieira

Karta wstępna (godzina 22:00)
155 lbs.: Shayilan Nuerdanbieke vs. T.J. Brown
205 lbs.: Carlos Ulberg vs. Tafon Nchukwi
155 lbs.: Thiago Moisés vs. Christos Giagos
135 lbs.: Raulian Paiva vs. Sergey Morozov
135 lbs.: Mario Bautista vs. Brian Kelleher
125 lbs.: JP Buys vs. Cody Durden
115 lbs.: Jinh Yu Frey vs. Vanessa Demopoulos
125 lbs.: Tagir Ulanbekov vs. Tyson Nam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408




Zapowiedź walki Mateusza Gamrota z Armanem Tsarukyanem na gali UFC on ESPN 38

Gala UFC on ESPN 38 już w ten weekend, a na niej w walce wieczoru ekscytujący pojedynek w wadze lekkiej między Armanem Tsarukyanem a Mateuszem Gamrotem. UFC zaprezentowało oficjalną zapowiedź tej gali.

Ekscytujący zawodnicy wagi lekkiej, Arman Tsarukyan (18-2 MMA, 5-1 UFC) i Mateusz Gamrot (20-1 MMA, 2-1 UFC), są bohaterami walki wieczoru, która może wynieść zwycięzcę do rywalizacji o tytuł mistrza.

Pomimo tego, że obaj przegrali w swoich debiutach w UFC, wyrobili sobie markę w dywizji lekkiej.

Tsarukyanowi udało się odnieść pięć kolejnych zwycięstw po swoim debiucie w UFC, w tym wygrane nad Christosem Giagosem i Joelem Alvarezem, podczas gdy Gamrot odniósł trzy zwycięstwa od porażki z Guramem Kutateladze na UFC Fight Island.

Zwycięzca sobotniego pojedynku prawdopodobnie znajdzie się w pierwszej dziesiątce, ale nie wszystko będzie stracone dla przegranego, który może awansować w rankingu dzięki zwycięstwu w kolejnej walce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


UFC on ESPN 38: Tsarukyan vs Gamrot

Data: 25.06.2022
Miejsce: UFC APEX, Las Vegas, Nevada – USA

Karta główna (godzina 4:00)

Walka wieczoru
155 lbs.: Arman Tsarukyan vs. Mateusz Gamrot

Co-main event
170 lbs.: Neil Magny vs. Shavkat Rakhmonov

265 lbs.: Alan Baudot vs. Josh Parisian
155 lbs.: Christos Giagos vs. Thiago Moises
135 lbs.: Nate Maness vs. Umar Nurmagomedov
185 lbs.: Chris Curtis vs. Rodolfo Vieira

Karta wstępna (godzina 1:00)
205 lbs.: Tafon Nchukwi vs. Carlos Ulberg
145 lbs.: TJ Brown vs. Shayilan Nuerdanbieke
135 lbs.: Sergey Morozov vs. Raulian Paiva
125 lbs.: JP Buys vs. Cody Durden
135 lbs.: Mario Bautista vs. Brian Kelleher
115 lbs.: Vanessa Demopoulos vs. Jinh Yu Frey
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


Mateusz Gamrot zapowiada "pięć rund pełnych przemocy" z Armanem Tsarukyanem w walce wieczoru UFC on ESPN 38

Mateusz Gamrot chce jak najlepiej wykorzystać swoją pierwszą walkę wieczoru w oktagonie, w której zmierzy się z Armanem Tsarukyanem na UFC on ESPN 38.

Gamrot (20-1 MMA, 3-1 UFC) zmierzy się z Armanem Tsarukyanem (18-2 MMA, 5-1 UFC) w starciu dwóch wschodzących pretendentów do tytułu wagi lekkiej w sobotę w UFC Apex w Las Vegas.

Polski zawodnik powiedział, że to „zaszczyt” być umieszczonym na szczycie karty w jego piątym występie w organizacji, ale czas nie mógłby być lepszy, ponieważ jest on teraz w swoim „najlepszym okresie”.

Niektórzy byli zaskoczeni, że UFC zdecydowało się na zestawienie Gamrota i Tsarukyana na tym etapie ich kariery, biorąc pod uwagę ich potencjał na przyszłość. Gamrot powiedział jednak, że jest to efekt tego, że nikt inny nie zgodził się na walkę z nimi. Teraz, kiedy już do niej dojdzie, zamierza stoczyć epicką walkę.

Mateusz Gamrot
„Nikt nie chce walczyć z Armanem, wielu ludzi się go boi” – powiedział Gamrot w rozmowie z dziennikarzami podczas środowego dnia medialnego. „Nikt nie chce walczyć ze mną. Spotkamy się razem w oktagonie. On jest świetnym zawodnikiem. Dobry stójkowicz, ma dobre zapasy, ale myślę, że jego słabą stroną jest jiu-jitsu. Ja jestem bardziej doświadczonym zawodnikiem, który ma za sobą pięć rund. Przyzwyczaiłem się do presji. Byłem kiedyś mistrzem (w KSW) i myślę, że to będzie świetne widowisko.”


Mimo, że efektowne skończenie walki byłoby dla Gamrota bardzo ważne, nie chce on wymuszać niczego, co mogłoby sprawić, że przegra. Przygotowuje się na walkę o dużej intensywności przez 25 minut i jeśli uda mu się złapać Tsarukyana na coś przed końcowym gongiem, na pewno to wykorzysta.

Mateusz Gamrot
„Nie chcę kończyć walki zbyt wcześnie” – powiedział Gamrot. „To będzie pięć rund przemocy. To będzie prawdopodobnie największy test dla mnie do tej pory i jestem na niego gotowy. Jeśli trafię na okazję na początku, to z niej skorzystam”.


Jeśli Gamrot wyjdzie zwycięsko z UFC on ESPN 38, powiedział, że nie będzie gdzie się schować dla najwyżej notowanych nazwisk w 155 funtach.

Mateusz Gamrot
„Myślę, że zwycięzca zasługuje na przeciwnika z pierwszej piątki” – dodał Gamrot.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


Arman Tsarukyan jest pewny swojego zwycięstwa na UFC on ESPN 38: „Po tej walce nie będą mogli nie zaakceptować walki ze mną”

Arman Tsarukyan oczekuje, że po sobotniej walce z Mateuszem Gamrotem na gali UFC on ESPN 38 jego kariera całkowicie się zmieni.

Tsarukyan (18-2 MMA, 5-1 UFC) po raz pierwszy wystąpi w walce wieczoru w oktagonie, kiedy spotka się z byłym mistrzem KSW Mateuszem Gamrotem (20-1 MMA, 3-1 UFC) w kluczowej walce w wadze lekkiej w UFC Apex w Las Vegas.

Dodatkowy blask reflektorów był czymś, na co Tsarukyan pracował od czasu przegranej z Islamem Makhachevem w swoim debiucie w organizacji w kwietniu 2019 roku. Tsarukyan wnosi do walki passę pięciu zwycięstw i powiedział, że jest przygotowany, aby zabłysnąć i ogłosić swoje przybycie jako prawdziwe zagrożenie w rywalizacji o tytuł.

Arman Tsarukyan
„Po tej walce będzie zupełnie inaczej” – powiedział Tsarukyan podczas środowego dnia medialnego. „Wszyscy będą o mnie mówić. Po tej walce będę pretendentem”.


Tsarukyan domagał się przeciwnika z pierwszej dziesiątki po skończeniach Joela Alvareza i Christosa Giagosa, ale nie mógł dostać żadnego z tych przeciwników, których chciał. Gamrot podchodził do sprawy w ten sam sposób, chcąc pozyskać znaczące nazwisko. W związku z tym, aby utrzymać swoją aktywność, ci dwaj postanowili się zmierzyć.

Dla Tsarukyana nie stanowiło to problemu, bo powiedział, że zamierza wykorzystać walkę wieczoru, aby dać przykład Gamrotowi i pokazać, dlaczego to on powinien dostawać największe walki.

Arman Tsarukyan
„Ta walka ma się zakończyć skończeniem” – powiedział Tsarukyan. „Zamierzam skończyć Gamrota i to będzie dobra walka. Po tej walce będę dużo mówił o mojej dywizji, o tych, którzy nie chcą ze mną walczyć. A po tej walce nie będą mogli nie zaakceptować walki ze mną.

Po tej walce powinienem być w pierwszej piątce, prawdopodobnie. Numer 6 lub numer 5. Wy musicie mi pomóc po tej walce, dużo o mnie mówicie. Pokonałem Joela Alvareza, ale mój ranking nie był zbyt wysoki. To dobry zawodnik, pokonałem go bardzo łatwo. Mam nadzieję, że po tej walce znajdę się w pierwszej piątce, bo Gamrot to dobry zawodnik. Zatrzymam go i wejdę do pierwszej piątki, a po tej walce chcę być pretendentem i chcę dostawać walki od zawodników z pierwszej piątki.”


Kursy bukmacherskie na UFC on ESPN 38 stawiają Tsarukyana w roli zdecydowanego faworyta w walce z Gamrotem. On sam uważa, że ta analiza jest trafna i zamierza to pokazać, gdy obydwaj znajdą się w klatce.

Arman Tsarukyan
„To dobry zawodnik” – powiedział Tsarukyan. „To twardy zawodnik, ale nie jest na moim poziomie. Ja jestem na innym poziomie i chcę to pokazać w ten weekend.”




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


Shavkat Rakhmonov jest zdania, że walka z Neilem Magnym na UFC on ESPN 38 pokaże, że "jest przyszłym mistrzem UFC"

Shavkat Rakhmonov uważa, że w sobotę na gali UFC on ESPN 38 udowodni w walce z Neilem Magnym, że jest pretendentem do tytułu w wadze półśredniej.

Rakhmonov (15-0 MMA, 3-0 UFC) dostanie najbardziej godnego uwagi przeciwnika w walce co-main event na gali w UFC Apex w Las Vegas, weterana dywizji Neila Magny’ego (26-8 MMA, 19-7 UFC). Ta walka będzie wielką szansą dla niepokonanego zawodnika z Kazachstanu.

W swojej karierze Rakhmonov nie przegrał jeszcze żadnej walki i każdego przeciwnika pokonywał przed czasem. Wie, że Magny to trudny przeciwnik, ale uważa, że ten pojedynek pozwoli mu zabłysnąć.

Shavkat Rakhmonov
„To dobry przeciwnik, dobry test dla mnie” – powiedział Rakhmonov podczas dnia medialnego. „Jestem gotowy pokazać, że jestem lepszy od niego i jestem gotowy pokazać, że jestem lepszy od kogokolwiek w dywizji. (…) Uważam, że zasługuję na większą uwagę. Jak Bóg da, jestem przyszłym mistrzem UFC. Czas to pokaże.”


Rakhmonov przewiduje, że będzie posiadaczem mistrzowskiego pasa w ciągu najbliższych 18 do 24 miesięcy. Wie, że kategoria wagowa 170 funtów, w której obecnie rządzi Kamaru Usman, to zbiornik rekinów wypełniony jednymi z najlepszych zawodników w tym sporcie.

Dlatego tak ważne jest dla Rakhmonova, aby jego kariera toczyła się krok po kroku. Zapowiedział, że da z siebie wszystko, aby pokonać Magny’ego w zaplanowanych trzech rundach i kontynuować swoją passę skończeń, ale nie będzie zawiedziony, jeśli po raz pierwszy będzie zmuszony stoczyć walkę na dystansie trzech rund, biorąc pod uwagę jakość przeciwnika.

Shavkat Rakhmonov
„Moim celem zawsze jest wygrana” – powiedział Rakhmonov. „Nie ma znaczenia w jaki sposób. Wystarczy, że sędziowie (wypunktują walkę) lub sędzia podniesie moją rękę. Cokolwiek to będzie. (…) Myślę, że pełny dystans nie jest dla mnie problemem. Najważniejsze jest to, żeby wygrać. Nie ma znaczenia jak.”




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


Neil Magny chce pokazać Shavkatowi Rakhmonovowi na UFC on ESPN 38, że "ta gra ma różne poziomy"

Neil Magny spodziewa się, że w sobotnim co-main evencie gali UFC on ESPN 38 zada pierwszą porażkę wysoko notowanemu Shavkatowi Rakhmonovowi.

Magny (26-8 MMA, 19-7 UFC), który z Georges’em St-Pierre’em ma najwięcej zwycięstw w historii UFC w wadze półśredniej, będzie największym testem dla Rakhmonova (15-0 MMA, 3-0 UFC) w kluczowym pojedynku dywizji w UFC Apex w Las Vegas.

Zawsze chętny do podjęcia każdego wyzwania, Magny powiedział, że z przyjemnością przyjął walkę z Rakhmonovem, gdy wielu innych nie chciało się zgodzić.

Neil Magny
„W rzeczywistości każdy ma jakieś nadzieje i myśli o walce dzięki której awansuje w rankingach i tego typu rzeczach” – powiedział Magny podczas środowego dnia medialnego. „Oczywiście, każdy chce walczyć za każdym razem wyżej w rankingach. Ale jeśli nie jest to możliwe, to nie chcę siedzieć i czekać sześć, osiem, dziesięć miesięcy na „idealną walkę”. Jeśli więc następny najlepszy dostępny zawodnik jest sklasyfikowany na 15. miejscu w rankingu, to niech tak będzie. Wyjdę tam i wykorzystam tę szansę najlepiej jak potrafię”.


Magny powiedział, że do starcia z Rakhmonovem zamierza w dużej mierze oprzeć się na doświadczeniu. Będzie to jego 28 walka w UFC, podczas gdy Rakhmonov stoczy dopiero czwartą. Wiele z tych walk Magny stoczył z mocnymi przeciwnikami na wysokim poziomie i jest przekonany, że cały ten czas spędzony w oktagonie zaprocentuje jednostronną wygraną, która na papierze byłaby uznawana za niespodziankę w zakładach bukmacherskich.

Neil Magny
„Dosłownie każdy z nas w UFC był niepokonany w tym czy innym momencie, a potem wychodziłeś do walki i mierzyłeś się z absolutną bestią i stwierdzałeś: „O cholera, jest różnica poziomów”” – powiedział Magny. „Patrzę na Shavkata i myślę dokładnie to samo. Facet jest utalentowany. Ma 15-0. (…) Ale jednocześnie nie walczył jeszcze z takim doświadczonym weteranem jak ja. Nie walczył jeszcze z ludźmi, z którymi ja walczyłem. Zamierzam więc wyjść do niego i pokazać mu, że w tej grze są pewne poziomy. Taki jest mój cel.

To będzie bardzo dominująca walka. Tylko nie będzie to jego dominacja. Ja zamierzam wyjść tam i zdominować tę walkę od początku do końca”.


Biorąc pod uwagę, że Magny stanie do walki z bardzo zdolnym, ale w dużej mierze nieznanym przeciwnikiem w osobie Rakhmonova, powiedział, że powinna być czekać na niego duża nagroda, jeśli odniesie zwycięstwo na UFC on ESPN 38.

Magny wciąż goni za tytułem mistrzowskim w wadze półśredniej po ponad dziewięciu latach spędzonych w organizacji i jeśli dzięki tej wygranej poprawi swój bilans na 6-1 w ostatnich siedmiu walkach, to nie widzi powodu, dla którego nie miałby walczyć o wyższą pozycję w rankingach.

Neil Magny
„Idealnie byłoby mieć po tej walce przeciwnika z pierwszej piątki” – powiedział Magny. „Tak to powinno wyglądać. Wychodzisz do walki, dajesz świetny występ i dostajesz wysoko notowanego przeciwnika. Tak powinno być, ale w rzeczywistości nie zawsze wszystko idzie tak, jak powinno. Jeśli utknę w walce z numerem 6 lub 7, kimkolwiek by nie był, wyjdę tam i będę dalej pracował, aby osiągnąć swój cel. Zrobię wszystko, by zostać mistrzem”.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


UFC on ESPN 38: Tsarukyan vs Gamrot – wyniki ważenia

Wyniki ważenia przed galą UFC on ESPN 38, która odbędzie się w UFC APEX w Las Vegas. Walką wieczoru jest pojedynek w wadze lekkiej między Armanem Tsarukyanem a Mateuszem Gamrotem. W walce co-main event w wadze półśredniej zawalczą Neil Magny i Shavkat Rakhmonov. Początek ważenia o godzinie 18:00.

Karta główna (godzina 4:00)

Walka wieczoru
155 lbs.: Arman Tsarukyan (156) vs. Mateusz Gamrot (156)

Co-main event
170 lbs.: Neil Magny (171) vs. Shavkat Rakhmonov (170,5)

265 lbs.: Alan Baudot (253) vs. Josh Parisian (265,5)
155 lbs.: Christos Giagos (156) vs. Thiago Moises (155,5)
135 lbs.: Nate Maness (135) vs. Umar Nurmagomedov (136)
185 lbs.: Chris Curtis (185,5) vs. Rodolfo Vieira (185)

Karta wstępna (godzina 1:00)
205 lbs.: Tafon Nchukwi (206) vs. Carlos Ulberg (204,5)
145 lbs.: TJ Brown (145,5) vs. Shayilan Nuerdanbieke (146)
135 lbs.: Sergey Morozov (136) vs. Raulian Paiva (136)
125 lbs.: JP Buys (126) vs. Cody Durden (126)
135 lbs.: Mario Bautista (135,5) vs. Brian Kelleher (135,5)
115 lbs.: Vanessa Demopoulos (115,5) vs. Jinh Yu Frey (115,5)


Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2022-06-25 12:40:20
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KickBoxing a proteza zębów

Następny temat

18 czerwca - UFC on ESPN 37: Kattar vs Emmett

WHEY premium