SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 196: Conor McGregor vs Nate Diaz

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 116457

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I tak moim zdaniem najważniejsze będzie to jak Conor da sobie radę na glebie czy podszlifował TDD. Gameplan RDA i tak pewnie będzie polegał na jak najszybszym sprowadzeniu walki do parteru, jeśli Conor przeciwstawi się zapasom RDA to będzie go można nazwać fenomenem, bo jego TDD w walce z Mendesem wyglądało jak jakiegoś średniaka w dywizji i tak szybki progres byłby czymś zaskakującym.


Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2016-02-03 22:45:33
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Nie wiem jak z umiejętnościami czysto zapaśniczymi ale wydaje mi się że Conor po dowaleniu mięcha (czyli w sumie już teraz) może być bardziej eksplozywny co się przełoży i na siłę ciosu i na tdd.

Jak przegra to hooj mu w doopę a jak wygra i zaprezentuje dobrą obronę przed obaleniami to prawdopodobnie pokona Khabiba i każdego z wagi lekkiej


Zmieniony przez - Puar w dniu 2016-02-03 23:26:29
2

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221407
"Nie wiem jak z umiejętnościami czysto zapaśniczymi ale wydaje mi się że Conor po dowaleniu mięcha (czyli w sumie już teraz) może być bardziej eksplozywny co się przełoży i na siłę ciosu i na tdd."
No tutaj to juz moze byc róznie, Conor to raczej "szczupak" i dołozenie miecha moze wlasnie bardzo zaszkodzic szybkosci, dynamice i sile ciosu dla przykladu porownaj sobie budowe kostna takiego Melvina czy Hoosta który w K2 wazyl ok 80 kg, a Conora, McGregor to przy nich chuchro, pomimo ze jest wyzszy od Melvina, nie kazdemu sluzy dolozenie kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
To prawda, aczkolwiek bez przesady, że nie ma na co nałożyć mięcha. Ok, gdyby dowalał do MW, to by już nie było to opłacalne. Ale wg mnie jego rama nawet w WW byłaby w porządku. Jeszcze zobaczymy go w WW i będziemy mówić tak samo jak o Johnsonie- że to niemożliwe że ten gość walczył kiedyś dwie kategorie niżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
No juz tam nie przeginajmy bo on jest naturalnym LW, przecież walczyłw tej kat., mnie nie ciekawi czy ta waga się u niego sprawdzi, bo to jest więcej niż pewne, tylko jak poradzi sobie nie majac zdecydowanej przewagi zasięgu no i wagi w dniu walki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
Brodnica ostatni filmik to zlepka wideo które były przed walką z Aldo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
OBELX, ale AJ tez wcale nie ma przewagi w LHW. Patrz weigh in z Baderem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Ale co to ma do rzeczy? AJ nie bazuje na warunkach, styl Conora jest typowy dla długich zawodników. Ma baniak i cios nawet na HW i warunki tu są drugorzędne.
Conor też może mieć baniak i cios nawet na WW, tylko jego styl nie nadaje się na wyraźnie lepszych warunkami zawodników. W mojej opinii powyżej LW może z nim być krucho a i zestawienia z takim Pettisem, Barbozą, Felderem, Fergusonem, Magomedovem, Oliveirą zawodnicy z dobrymi warunkami, mocna szczęka i konkretnym ciosem. To tylko głównie uderzacze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Conor w tej dywizji i tak najbardziej powinien obawiać się RDA i Khabiba, z resztą myślę, że jakoś dałby sobie radę, a ci dwaj mają najlepszy parter i to właśnie TDD, umiejętności Conora na glebie zaważą w jego najbliższej walce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Teraz kolejna sprawa, siła zawodników w LW jest wyraźnie większa, RDA, Kebab, Alvarez, Dariush i paru jeszcze by się znalazło, którzy moga go zwalcować na glebie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lepsza kondycja i wydolnosc na treningach

Następny temat

TYPER UFC- TEMAT DYSKUSYJNY

WHEY premium