SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 196: Conor McGregor vs Nate Diaz

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 116759

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
z Pettisem bym go zobaczyl, bo fajnie by sie tlukli w stojce, no ale to znowu walka o nic z perspektywy Irlandczyka, takze.

mogliby jakos w to Diaza wplatac, jako zastepstwo mialoby to jeszcze jakis sens, no tyle, szkoda takiego potencjalu na sieke marketingowa przed walka, te wszystkie ustawki, walki 50 na 50 Stockton vs Irlandia w holach hotelowych itp., wiec raczej tez odpada.

jedynie Cerrone wchodzi w gre IMO, bo to gosc, ktory walczy co 3 tygodnie, jest niezly, ale nie jakis super, leje sie w stojce, no i ma jakas tam historie z Conorem.

no mooooze ten Aldo,ale czy ja wiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Jak bedzie Cerrone to dawajcie zaklad o avatar
Pewnie wiekszosc bedzie stawiala na Condora, wiec ja moge byc tym ktory postawi na Donalda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
yoshi
A Conor się wk****i i powie F*ck this shieeeet i nie będzie walczył az do walki o pas WW

I pas LW dostanie na zasadzie walkowera. Myyyk, dana make it happen :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Coach: Jose Aldo not in shape, turned down offer to replace Rafael dos Anjos at UFC 196

"Dana (White) called me, telling what happened and asking if Aldo was in shape to fight," Pederneiras told Combate. "I said he wasn’t and that there wasn’t enough time, and unfortunately he wouldn’t be able to fight next week."


Zmieniony przez - mikel- w dniu 2016-02-23 18:37:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
Mendes w 2 tygodnie zrobil camp i byl w super formie, wiec maly Brazylijczyk zwyczajnie spekal. ;/ #BumVersionOfRDA
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Mendes z tego co pamietam to byl w Boliwii, tam sie jednak latwiej przygotowac. Tu jest jednak inna sytuacja. Z waga to bedzie chyba najwiekszy problem -> arielhelwani: Cerrone currently weighs 174 pounds, according to his team. Mam nadzieje ze Jackson juz siedzi i duma nad kazdym kroczkiem Conora.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
ma 20 funtow do zbicia i prawie 2 tygodnie do gali,bez przesady.

najwyzej umowia sie na 162.5 i ok, moze nawet wymysla jakas nazwe dla tej kategorii,zeby walka byla o mistrzostwo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Dlatego powinni wziasc kogos z kategorii nizej kto zbijac nie musi. Patrzac na ranking powinni zrobic walke o 2 miejsce w P4P z mighty mousem. On pewnie poza sezonem dobija do 155 w kurtce i kaloszach. A Donald wlasnie dal posta na instagram i juz biega. Brawo Donald. https://www.instagram.com/p/BCIys4zOfbM/

Jeszcze mistrz cietej riposty gdzies tam z wiezienia w stockton:

NateDiaz209: He's going to have to get on his knees and beg...


Zmieniony przez - mikel- w dniu 2016-02-23 18:54:53
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
tak ladnie Ci szlo i nagle piszesz "wziąść". ;/ zglaszam post za naruszenie regulaminu, zara Banan Cie dojedzie, to sie moze fkącu nauczysz.

no i mowie, ze z Cerrone walka, wiec to juz oficjalne. z Dodsonem Bobsonem tez mi przeszlo przez mysl,ze super walka by byla, no ale to by musieli zrobic w kosmosie jak Goku, zeby Ziemia nie ucierpiala. raczej male szanse, ale dla mnie obaj sa GOATami.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Przeciez wież ze caly czas cie sprawdzam. Zastanawiajace jest tez dlugie milczenie Conora. Jednak on jak i jego wujaszek Dana sa w goracej wodzie (kompani/kapani) i lubia raz po raz cos chlapnac. A tutaj cisza totalna. Mysle ze negocjacje sa twarde.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lepsza kondycja i wydolnosc na treningach

Następny temat

TYPER UFC- TEMAT DYSKUSYJNY

WHEY premium