SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 196: Conor McGregor vs Nate Diaz

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 116551

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 997 Napisanych postów 567 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3426
Puar czy to Twoja odp na pytanie? LOL Beka z osoby strugającego znawcę SW który nawet nie ćwiczy SW. (FACEPALM) raczej z tego co przękręca prostacko imiona z braku wiedzy, no cóż twoje podejście odzwierciedla Twój trening, czyli oglądania Kapitana Bomby w necie... Szkoda mi czasu na takie gadanie z byle kim, bo ktoś chce się usprawiedliwić że kolejny raz wyszedł na przekręcając imię i próbował podczepić to pod wymyślone przez siebie reguły obowiązujące j. polskim,..... Następny Dyzio fantasta co myśli że się zna bo tak sobie wmówił. Echhh dobra pora olać przedszkole i wrócić do tematu:

If McGregor is able to dethrone Rafael at UFC 197, he will become the first dual-weight champion in UFC history. Much as he did against Aldo with a 13-second KO, McGregor feels he will once more finish things quickly, this time against a different Brazilian opponent.


http://www.fightersonlymag.com/interviews/33-fighters/23849-mcgregor-says-rda-a-bum-version-of-aldo
7
...
Napisał(a)
Usunięty przez Yoshi87 za pkt 5 regulaminu
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Usunięty przez Yoshi87 za pkt 5 regulaminu
Ekspert
Szacuny 997 Napisanych postów 567 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3426
...
Napisał(a)
Usunięty przez Yoshi87 za pkt 5 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Usunięty przez Yoshi87 za pkt 5 regulaminu
Ekspert
Szacuny 997 Napisanych postów 567 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3426
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No patrz a jednak zrozumiałem co powiedział Conor na tej konferencji
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Groźnie się tutaj zrobiło pod moją nieobecność

Moim skromnym zdaniem nikt nikomu nie wszedł do głowy. Conor robi to co robił, a RDA zachowuje sie tak jak się zachowywał. Nie jestem w stanie odczytywać zagrań psychicznych i sfer psychologicznych w których one wystepują, ale być może jako jedyny na tym forum nie jestem po psychologi

Stawiam na RDA, ze względu na jego wszechstronność. W stójce Conor jest lepszy wg mnie, ale MMA to nie jest tylko stójka i być Conor tym razem o tym się przekona. Jesli nie teraz to i tak w końcu polegnie w tym aspekcie jesli nie będzie się rozwijał jako zawodnik MMA tylko będzie śrubował swoją i tak już zabójczą grę stójkową. Choć widziałem, że wziął się ostro za grappling, więc może jeszcze stanie się pełnowartościowym zawodnikiem mieszanych sztuk walki. Mimo wszystko na ten moment do poziomu zapasów i BJJ Anjosa mu daleko więc moim faworytem jest Brazylijczyk. Po tym jednak co stało się z Aldo nigdy juz nie skreślę Conora. Zwłaszcza teraz, gdy agresywny styl Dos Anjosa idealnie pasuje na kotrująco- usypiające uderzenia Irlandczyka.
UWAGA PROCENTY:
57>43 ze wskazaniem na RDA,
TKO runda 4, bądź 5 ( w wyniku G&P)


Zmieniony przez - Noolan w dniu 2016-01-22 01:25:01
...
Napisał(a)
Usunięty przez Yoshi87 za pkt 5 regulaminu
Ekspert
Szacuny 997 Napisanych postów 567 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3426
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
EDIT

Może dzięki zmianie wagi Conor stanie się bardziej silny i eksplozywny co się przełoży na plus w bronieniu obaleń itp. Zobaczymy.


Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2016-01-22 10:47:41
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 997 Napisanych postów 567 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3426
EDIT

Zarówno campy RDA jak i CMcG będą miały taktyki opracowane wychodzące poza schemat tego jak.obaj walczyli dotychczas, jednocześnie uwzględniając to, Conor dopracuje parter, żeby wiedzieć jak wychodzić z typowych wejść i.zagranian Rapha. Z kolei ten drugi może dopracować stójkę odnośnie nie atakowania w kombinacjach stojąc frontalnie, oraz wraz z zmianą kąta np prawy lewy i sierp z piwotem i sprowadzenie od boku co ulatwia zgarniecie obydwu nog, Pojedynek może być wyrównany. Ale może się i skonczyc po 1 wszym czystym trafieniu w 13 sec again.. nie ma co gdybac.





Zmieniony przez - twj********** w dniu 2016-01-22 01:48:57

Zmieniony przez - twj********** w dniu 2016-01-22 01:55:14

Zmieniony przez - twj********** w dniu 2016-01-22 01:56:27

Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2016-01-22 10:47:56
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lepsza kondycja i wydolnosc na treningach

Następny temat

TYPER UFC- TEMAT DYSKUSYJNY

WHEY premium