SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 196: Conor McGregor vs Nate Diaz

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 116647

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja myślę, że może być to Diaz przecież ta sama waga, wyzywał go no i ten tweeter, poza tym stójkę ma solidną w końcu skosił Cerronego, a ostatnio Johnsona. Cerrone w minute umoczył z RDA i przed chwilą walczył o pas. No ale zobaczymy. Na pewno dobrze by się sprzedało jeszcze jakby konferencje zrobili z Diazem i Conorem to byłaby miazga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Nie no bez szans, ze zrobia Lawler vs McGregor, Lawler mogl byc w formie, ale to zestawienie wydaje sie malo prawdopodobne.
Frankie kontuzja, mini Mendes nie zasluguje, Holloway tylko w 145 bylby opcja a McGregor nizej niz 155 nie zejdzie na UFC 196.
Jedyny piorkowy jaki zasluguje to Aldo. Aldo jeszcze przed kontuzja RDA mowi, ze bedzie w formie na wypadek kontuzji kogokolwiek i chce tylko walki o pas albo rewanzu z Conorem. Aldo zglosil chec walki! Aldo to najlepsza opcja, trudniejszy rywal od Cerronego i Diaza.
Ustalmy, ze dac TSa Aldo to sie sprzeda, bo 13 sekund rozczarowalo wielu, zwlaszcza tych, ktorzy stawiali na Aldo, Aldo gotowy i chetny i to bedzie walka o interima tak samo jak z mendesem, kazda walka Conora dopoki nie przegra bedzie o pas, zwlaszcza ze musi byc w me a Holm walczy z Tate o pas wiec na bank to bedzie o interim 155, jestem w 90 procentach pewny. Aldo imo najlepsza opcja i jako ze tyle lat panowal zasluguje W TEJ SYTUACJI na rewanz z Conorem i nawet szanse na interim w 155.
Khabib, Ferguson, Pettis i Alvarez raczej odpadaja, Khabib swiezo po kontuzji, nawet wagi by nie zrobil, Ferguson raczej odpada, zaklepany me z Khabibem, zaden draw, ale Ferguson na TS w sumie to zasluzyl, Pettis po 2 porazkach z rzedu, Alvarez chyba kontuzja jak Frankie.
Diaz i Cerrone podciagna PPV i szanse na interima moga dostac ze wzgledow marketingowych. W sumie kto UFC cos moze zarzucic? Khabib zasluguje, ale pewnie nie moze, Alvarez kontuzja, Pettis po 2 porazkach, Ferguson nie pobil jeszcze nikogo ze scislej topki- tak Dana powie w razie krytyki wiec jesli nie Aldo to interim 155 dostanie Cowboy lub Nate.
Nie wiem czy Nate zglosil chec walki ale Aldo i Cowboy zglosili i przede wszystkim imo to bedzir interim 155, Aldo na bank 155 zrobi, Cowboy CHYBA, Nate, no k***a z jego przeszloscia i short notice to nie dawalbym mu tej walki bo moze nie zrobic wagi.
Jezeli mialaby to byc walka nie o tytul to jeszcze Faber wchodzi w gre, ale k***a nikt nie chce tej walki, KO 1 runda, marekmojeslowa haha.
Jednak raczej Aldo zawalczy z Conorem, na 2 miejscu stawiam Cowboya jak zrobi 155 albo Diaz, ale maly sens walki nie o pas dla Conora.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Serio Aldo nie moze? No.... na jego miejscu tez bylbym sie bal xD swoje juz zarobil haha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cerrone bił się w 170, więc nie wiem czy zrobi wagi już bardziej Diaz lub jakiś piórkowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
no ale jak interim, gdzie w momencie zwyciestwa Cerrone ten bylby kurfa mistrzem czego, skoro przegral miesiac temu w minute walke o pas. bez przesady, marketing marketingiem, ale mysle,ze jednak tak po bandzie nawet Dana nie pojdzie, sa jakies granice.

chyba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Gustaffson tez dostal walke o pas po szybkim K.O od Rumble'a. Takich przypadkow jest wiecej, nie chce mi sie teraz siegac w notatki. Wlasnie Dolce odpisal, ze Cerrone zrobi wage lekko. Jest dietetyk, dobry taktyk, dobry trener od kopania, jestem spokojny o wynik tej potyczki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
no ale dostal walke o tytul z mistrzem kategorii, a nie o pas tymczasowy z kurfa Shogunem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Sonnen mniej zaslugiwal, Cerrone jako tako zasluguje, interim to ch** tylko marketing, nie patrzcie na to i historia bo mcgregor zanim pokonal aldo wygral interim z mendesem. Cerrone to wciaz top lw, pokonal alvareza, ktory pokonal melendeza i alvareza, przegral z mistrzem, zawsze walczy i lepsze ppv zrobi. Interim ma sens a zawsze moga zrobic RDA vs Conor na UFC 200 jak pokona Cowboya, gorzej dla UFC jak McG przegra xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chociaż teraz tak analizując to pewnie Diaz i tak nie przeszedłby testów, więc chyba jednak Cerrone jak rzeczywiście zrobi wagę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lepsza kondycja i wydolnosc na treningach

Następny temat

TYPER UFC- TEMAT DYSKUSYJNY

WHEY premium