SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 196: Conor McGregor vs Nate Diaz

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 116589

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
UFC president Dana White told Yahoo Sports Tuesday that McGregor will remain in the main event and that he is working on a replacement for dos Anjos. White said the fight will be at 155 pounds but that he is not sure whether or not it will be for an interim championship. Czyli na pewno będzie w 155 i Conor nie zrezygnuje z walki. Mam nadzieję, że to będzie Diaz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Na UFC 200 bedzie walka o interim WW specjalnie dla gautana Grind nigdzie nie napisalem ze Conor to typ intelektualisty, wiesz jaki mam do niego stosunek Oddac mu jednak trzeba ze gadac potrafi, a Nate by sie odrazu zagotowal po pierwszym f***.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
uf troche sie uspokoiłem, ze jednak kogos szukaja i w 155, jakoś miałem obawy, ze serio holly z miesha beda ciaganac gale

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Nie przesadzaj, ale prawda jest taka, ze conor dopki nie pokona rda tj dopoki nie pokonal aldo nie bedzie nr 1 lw. Ja jestem ZA interimem, cowboy i diaz wypracowali sobie nazwisko i sa popularni, ppv bedzie, emocje, czego wiecej chciec, lepszego pomyslu nie ma, przeciez z derrickiem lewisem walczyl nie bedzie a ten wyrazil chec xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W sumie może dobrze dla UFC, że Nate by się wkurzył na gadanie Conora, zrobiliby jakąś burdę i od razulepiej by się sprzedało. Wystarczy zobaczyć jak dobrze sprzedało się Cormier - JJ, a wszyscy wiemy dlaczego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Mikel- Wlasnie nie, Nate na dobry trashtalk, jechali by po sobie caly czas.

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Mysle ze Nate taki glupi nie jest zeby doszlo do rekoczynu, bo wie jaka kasa za ta walke jest do wziecia i co jak wygra, ale nawrzucalby bluzg mcgregorowi, ktory by po nim jechal srogo, conor slownie zniszczy diaza, dobrze powiedziane, diaz to nie typ intelektualisty, conor ma wiecej we lbie i potrafi komus doj**ac bez uzywania ciagle f*** you bitch
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Ale Nate ma trash talk na poziomie gangstera, na 10 wypowiedzianych slow bedzie 9 fcuk. A Conor bedzie wlazil w jego glowe, zeby go podk***ic. Pewnie sie bedzie smial ze Nate malo siana dostaje za walke, etc. Ale ja tez wolalbym zobaczyc Diaza niz Cerrone. Chodz najbardziej bym chcial kogos kto by Conorowi wp****** sposcil: Ferguson/Khabib.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myślę, że jednak zostawią walkę Khabib - Ferguson skoro Khabib już nie jest brany pod uwagę. Lol, ale serio Nate za ostatnią walkę 40000 dolarów, a teraz zarobiłby chyba tyle co za wszystkie swoje dotychczasowe walki w UFC. No i jest jeszcze Cerrone, który jest sprawdzony w braniu walk w short notice.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
mikel-
Chodz najbardziej bym chcial kogos kto by Conorowi wp****** sposcil: Ferguson/Khabib.


IDĘ.

dobra, na dzisiaj dam Ci juz spokoj. ;d

z Natem chyba za malo czasu do walki, zeby to dobrze rozkrecili. mowie Wam, ze juz oficjalnie z Cerrone, takze nie drazcie tematu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lepsza kondycja i wydolnosc na treningach

Następny temat

TYPER UFC- TEMAT DYSKUSYJNY

WHEY premium