SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 195: Lawler vs Condit, 02.01.2016

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9989

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
wiem,ze to tak z przymruzeniem oka, ale kocham to wyciaganie "wnioskow"/sugerowanie sie wazeniem. Aldo na wazeniu przed walka z McGoatem tez wygladal swietnie.

niemniej, powtorze - WAR CONDIT.

aczkolwiek do Lawlera tez nic nie mam, ciezko nie cenic gosci, ktorzy wchodza do klatki, zeby dac z siebie 100% i ubic przeciwnika, bez jakiegos kalkulowania. i fakt,ze lezy on Carlosowi, no ale dziala to w dwie strony, bo wiadomo, ze plaszczyzna Robbiego tez jest stojka, a w walce z Conditem bedzie mogl sie na niej skupic w 100%.

na szczescie Mystic Greg tez o tym wie, wiec pewnie wymyslil swojem podopiecznemu taktyke pt. obalic i przelezec - teraz nic, tylko to wykonac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Poirier vs Duffy jak ta walka moze byc tak nisko w rozpisce, na karcie glownej powinna byc. Poirier jest grozny w stojce i jeszcze lepszy na glebie, Duffy jest jednak wg mnie na tyle dobry zeby w tej walce nie byc z plecow inaczej niz po uderzeniu. Duffy ma bardzo dobry parter i wydaje mi sie bardziej pewnym typem w wymianach w stojce, walka 3 rundowa wiec Duffy tko.

Powrot Michaela McDonalda jest ciekawy. Byl to zawodnik bardzo mocno uderzajacy, dynamiczny, dobrze uderzal i mial dobry parter, prospekt. Jak jego forma bedzie podobna do tej w 2013 to Kanehara moze skonczyc znokautowany w 1/2 rundzie a forma moze byc lepsza lub gorsza i tak Mayday przez nokaut.

Trujillo vs Sims, Trujillo mocno uderza i ma efektowny styl walki, ale tu 50/50 w stojce, Trujillo moze wejsc w brawl w ktorym zostanie skontrowany i znokautowany, ale wydaje sie bardziej pewnym typem, Trujillo imo nie da sie w parterze, Sims to nie Tibau sterydziarz xD. Tibau ma dobre zapasy, bo jest dzikiem a jak jest z gory to pokazal m.in. w debiucie w ufc co potrafi zrobic. Trujillo tko.

Ortega to dobry prospekt, Brandao jest grozny na poczatku, ale Ortega ma mocny parter, jak nie wpadnie pod ciezkie rece Brandao w 1 czy 2r to imo wygra. Ortega decyzja

Larkina sie swietnie oglada zawsze, jego ofensywa i kontra jest bardzo dobra tj. 170lb to jego waga, ale defensywa pozostawia wiele do zyczenia. Tumenov to za dobry striker na bledy i bardzo techniczny, tko w 3r lub decyzja dla Tumenova.

Miocic jest mlody w MMA, bardzo dobry boks, presja, szczena, cardio tez niezle i zapasy a takze kontrola z gory, nawet elita hw obecnie, to co zrobil z huntem, walka z JDSem, Nelson itp. Przypominam ile Arlovski dostal i w ostatniej walce Mir go obalil, Schaub tak samo. Arlovski inaczej niz po uderzeniu z gory nie bedzie a Miocic moze go obalic, oczywiscie jak Arlovski nie zapchnie sie do siatki a ma tendencje to robic czy z Kharitonovem czy klincz z Schaubem albo Mirem, tez Travis Browne o malo go nie znokautowal. Oczywiscie TDD i praca stop Andrzeja oraz poruszanie sie - jak to bedzie to ta walka byc moze bedzie w stojce. W stojce tez presja Miocica, szczena Arlovskiego, boks Miocica, oczywiscie Andrzej jest na tyle dobry ze moze go znokautowac a takze okazac sie lepszy w wymianach, ale Miocic ma wiecej argumentow, wiec zmieniam swoj typ i Miocic przez TKO, Arlovski moze to wygrac, ale chyba tylko w stojce i Miocic to faworyt sluszny, kibicuje Arlovskiemu.

Lawler vs Condit - tu tez zmieniam typ. Z jednej strony wszechstronny striker Condit, swietne kombinacje, plynnosc, poruszanie sie, ko uderzenie, cardio na 10 rund, do tej pory mocna szczena, bardzo niedoceniany parter gdzie moze zaskoczyc Lawlera, ale z drugiej strony nie zbyt dobre czucie dystansu i w tej walce bedzie walczyl z kontry a defensywa Condita jest znacznie gorsza od defensywy Lawlera, Lawler pokazal cardio, stojke, ko uderzenie i zapasy, czyli to on nie da sie obalic w pierwszych rundach gdzie imo bedzie lepszy w wymianach, Lawler to bardzo kompletny striker, uderza mocno. Lawler przez nokaut w 2 rundzie.

Ta zmiana typu to z paru powodow, raz ze i tak Lawler vs Condit to dla mnie mega wyrownana walka na papierze, dwa Lawlera niedocenilem jak wielu a patrzmy na ostatnie wystepy obu panow i aktywnosc, lepiej zdecydowanie wypada Lawler np. Condit od Woodleya zbieral i 1 runde z Alvesem przegral, Robbie moze byc pierwszym, ktory go znokautuje, ale jak Condit za duzo nie przyjmie i sam swoje zada to zwlaszcza w rundach mistrzowskich moze doj**ac Lawlerowi czy to w stojce czy nawet w parterze. Trzeci powod Condit gadal o zakonczeniu kariery a to rzadko dobrze wrozy. Cztery to informacja, ktora wyszla, ze Condit dostal powaznego wstrzasu mozgu w obozie do tej walki i w zasadzie to Lawler powinien walczyc z Woodleyem. Walka jednak wciaz, Condit wychodzi wiec brak wymowek, ale o ile info prawdziwe to wychodzac do walki z Lawlerem tuz po ciezkim wstrzasie mozgu moze skonczyc sie nokautem, ale poki co Condita nikt tak naprawde nie skonczyl przez nokaut.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakby była walka 3 rundowa też stawiałbym na Lawlera, ale w 5 rundowej walce jednak Condit. Te informacje typu wstrząs mózgu, zakończenie to tylko podpucha, może myślą, że dzięki temu Lawler zlekceważy Condita. Wątpie, żeby Jackson pozwoliłby na wycieknięcie takiej informacji, są profesjonalni. Poza tym może chcą wpłynąć przez to na Lawlera, który zamiast używać tylu low kicków(jak to robił w ostatniej walce Alves w walce z Conditem) skupi się na celowaniu w głowę. Taktyka to w teamie Grega podstawa i pewnie nie tylko w trakcie walki, ale też przed nią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Steven0
Poirier vs Duffy jak ta walka moze byc tak nisko w rozpisce, na karcie glownej powinna byc.

Dlatego zeby kibice w Irlandi zobaczyli ja w normalnej porze. Co do typow to ja stawiam na dwojke Lawler/Miocic, a zaklady Puar mozna robic tylko przy walkach Conora.


Zmieniony przez - mikel- w dniu 2016-01-02 18:09:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
Gsp o kondicie ;

Carlos Condit is a nightmare. Of all the guys that I would not want to fight again, it would be Carlos Condit. Because Carlos Condit [...] is very well rounded, things can come out of every angle, from everywhere. Johny Hendricks is very good at what he does. Not as surprising as Carlos Condit, but he's very good at what he does. He hits very hard with his left. But I do believe right now, if you talk about ranking and positioning, the man that deserves the title shot would be Johny Hendricks. That's what I believe. But Carlos Condit is not far behind. And on a five round fight, I believe right now in the mix, Carlos Condit might be the most dangerous guy. He has more weapons in his arsenal and you never know where it's coming from. It's just a nightmare fighting a guy like this. If I would have to bet -- let's have no choice -- between Lawler, Hendricks and Condit, I believe Condit is the one that will emerge victorious. That's on a five round fight. He's a nightmare."

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Trochę boje się o Lawlera, bo była plota o tej kontuzji;/ Wiadomo, że zaprzeczył, ale czy ktoś by się przyznał

W sumie miałem już na to wy.yebane ale nie wiem czy zauważyliście jak schodził po schodkach po ważeniu? Koleś jest wycieńczony, zmęczony zbijaniem i schodzi opierając cały ciężar na rękach? Dziwne.



?t=1940

Obym się mylił


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2016-01-02 19:27:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Jest tez plota tez o tym ze Condit mial wstrzas mozgu niedawno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
. chvja.

Chciałem wkleić linka do momentu w video kiedy schodzi po schodach ale coś się pieprzy. Jakby kogoś ciekawiło to 33:20


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2016-01-02 19:29:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
Za dużo szukamy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Ja widziałem to zejście, ale jakoś nie wpadłem, że to przez to, że jest wycieńczony. Po prostu takiego wrażenia nie miałem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC on FOX 17: Dos Anjos vs. Cowboy 2 wyniki i dyskusja

Następny temat

Gdzie obejrzeć gale UFC.

WHEY premium