SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 195: Lawler vs Condit, 02.01.2016

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9988

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Tylko Rory ma ten karate styl i kopnięcia wychodzą mu luźniej niż Conditowi, on za to potrafi kopać z jakiś po ch**u dziwnych pozycji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Ciężkie walki do typowania.

Arlovski ostatnio ma świetną passę i naprawdę jest wszechstronnym zawodnikiem, ale jednocześnie przeszłość nie daje o sobie zapomnieć Mimo wszystko liczę na zwycięstwo na AA


W starciu Condita z Lawlerem zapowiada się wojna i jestem ciekawe tej walki, ale Robbie to wojownik i stawiam na niego.


Zmieniony przez - B-REAL w dniu 2015-12-21 10:42:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 278 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11732
Condit trenuje z innym guru od ruchu i nie tylko - Erwanem Le Corre. Bezpośredniego przełożenia na walkę to nie ma, ale pośrednie na pewno tak. Ja jestem za Conditem. Lubię jego brudne techniki.
1

dzienniczek - rower, bieganie, pływanie, kalistenika i inne

http://www.sfd.pl/DT_Struc__crossfit,_rower,_bieganie-t1121315.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Niby Lawler ma mocny cio,s ale Hendricks otrzymał mnóstwo ciosów od Robbiego i wytrzymał. No, a skoro Johny dał rade to Condit słynący z tytanowej szczęki też powinien wytrzymać. Także o KO ze strony Lawlera sie nie boję. Natomiast jak sobie przypomnę ostatnia walkę Carlosa i kapitalne kombinacje oraz łokieć, który posadził Thiago Alvesa to wydaje mi się że prędzej Lawler pocałuje deski. Tym bardziej że zdarzyło mu się paść po niezbyt mocnym ciosie Diaza ( choć wiem że był w punkt).


Zmieniony przez - Noolan w dniu 2015-12-21 21:14:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
A początek walki pamiętasz przed złamanym nosem Alvesa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
Noolan
Niby Lawler ma mocny cio,s ale Hendricks otrzymał mnóstwo ciosów od Robbiego i wytrzymał. No, a skoro Johny dał rade to Condit słynący z tytanowej szczęki też powinien wytrzymać. Także o KO ze strony Lawlera sie nie boję. Natomiast jak sobie przypomnę ostatnia walkę Carlosa i kapitalne kombinacje oraz łokieć, który posadził Thiago Alvesa to wydaje mi się że prędzej Lawler pocałuje deski. Tym bardziej że zdarzyło mu się paść po niezbyt mocnym ciosie Diaza ( choć wiem że był w punkt).



Zmieniony przez - Noolan w dniu 2015-12-21 21:14:01



Musimy mieć na uwadzę fakt, że Lawler walczyąc z Johnym ostro to i tak temperował swoje stójkowe/zabójcze zapędy w obliczu zagrożenia obalenia ze strony Big Rigga. Ze strony Condita nie będzie tej presji. Nie odbieram nic żadnemu z nich, Carlos jest fantastyczny, nieszablonowo pracuje na nogach, atakuje z nieprawdopodobnych kątów, świetnie kopie i używa łokci. Czasami podczas szaleńczego ataku wpada w przeciwnika z odsłoniętą szczęką. Lawler może go zmasakrować bo w tej dywizjii top 10 to elita zabójców ale Robbie Lawler to Bóg Wojny.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ruthless by heavy ko

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Po tym co pokazal ostatnio Arlovski z Mirem dostanie chyba gladki oklep od Miocicia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
A ja stawiam na Robiego. Moze nawet bedzie jakies KO/TKO. Raczej licze na podobna walke do tej z Rorym. Z ciezkich wydaje mi sie, ze jednak Miocic wygra. Cieszy rowniez powrot Maydaya. Ma walke na przetarcie wiec mysle, ze wygra w 1/2 rundzie. Duffy tez mnie ciekawi, w koncu pokonal Conora :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 505 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14674
ja stawiam na Andreia Arlovskiego ,Robbie Lawlera i Josepha Duffy :)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC on FOX 17: Dos Anjos vs. Cowboy 2 wyniki i dyskusja

Następny temat

Gdzie obejrzeć gale UFC.

WHEY premium