SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 157 wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8698

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
Wydaje mi sie, ze Kos jest w kregu pupilkow Danki, walczy srednio na jeza, ale zawsze jego podedynki wywoluja jakies tam gorace dyskusje, o np tutaj

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
zresztą co do lava Johnson -Shab żeby nie było oczywiście wiedziałem po tym wrestlef***u ,że decyzję zgarnie Schaub, oceniałem walkę na podstawie obrażeń,jak w PRIDE...Schaub po takim performance zostanie wyj**any przy następnej porażce tak czy inaczej(nie cierpie ch**a po tym jak znokautował CC)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
no tak, bo jedyne co wypada zrobić będąc w klatce z Mirasem to przerżnąć na własne życzenie jak Pat Barry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Tak jak przewidywałem, Machida wypunktował Hendersona i zgarnął decyzję

Hendo w ogóle przy nim nie istniał, zupełnie inna liga, porównać sobie mocne i precyzyjne kopnięcia Machidy, a te śmieszne "low kicki" Hendo to roznica jak między niebem a ziemią.

I nie wiem co to za pretensje do Machidy, był lepszy, ładował mocne strzały i kopnięcia, a że nie poszedł na bójkę i otwarta wymianę - no cóż, byłoby głupotą robić tak z typem o sile ciosu i szczęce Henda.

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2449 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12760
mikel- co do Condit vs Hendricks mam takie samo zdanie a Lord Dana przecież jest gnojem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2449 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12760
Atak po za tym Puar zadnych "Melvinowskich kombinacji" w wykonaniu mashidy nie widziałem a taki podjarany byłes że z nim trenował :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No, takowe były tylko na tarczowaniu przed walką

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 762 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7752
Co do zasada Pride'a Xper to zgodzę się z Tobą. Aż obejrzę tę walkę. Tylko czekam, aż powstanie jakaś nowa organizacja, która powróci do normalnych zasad i punktowania. Ale w sumie społeczeństwa robią się coraz bardziej zniewieściałe to i walki równają do tego, co chcą widzieć ludzie. Jeszcze raz napisze, co pisałem na forum wcześniej. Kiedyś wychodzono na ring czy do klatki po to, aby walczyć. A dziś wychodzi się po to, żeby wygrać i dlatego pieprzę to UFC. Przeważnie decyzje, większość rzemieślników, zero awantury. To mają być współcześni wojownicy? Tacy typowi sportowcy. W sumieto praca, zarabiają to trzeba ich rozumieć. Może to i dobrze, bo formuła mma wejdzie na igrzyska olimpijskie z czasem. Nie wiem sam, nie obchodzi mnie to. Czasy Pride i tych prawdziwych wojen już nie wrócą. A Ty Steven najpierw piszesz, że Machida nie wygrał bezdyskusyjnie, bo swoją przewagę powinien jakoś zaznaczyć, a później, że jak schab przeleżał walkę na Lavarze to już wygrał na pewno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Widać właśnie też po społeczeństwie że wielu chce widzieć szanujących się nawzajem sportowców, dla których priorytetem jest zdrowie własne i przeciwnika, i którzy walczą bezpiecznie (zasady) i dzięki temu często
A gdzie chęć bycia najlepszych bez względu na wszystko i udowodnienia tego w naturalnej walce?
Osobom które zaraz napiszą coś w stylu "czasy kung fu już nie wrócą" mam odpowiedź jedną - bujajta się, bo nie znacie historii albo nie dopuszczacie różnych faktów do siebie, a wasze stwierdzenia byłyby w porządku gdyby MMA wyglądało tak jak wygląda - od samego początku.

Ale i tak lubię dzisiejsze gale bo i tak wciąż są jednym z najlepszych odzwierciedleń tego co działa w walce.

Nie komentujcie tego Nie chce mi się znowu o tym dyskutować

O patrzcie na jakie informacje trafiłem:
http://www.bloodyelbow.com/2013/2/24/4025044/ufc-157-results-ronda-rousey-survives-by-the-skin-of-her-teeth
http://www.fight24.pl/ronda-rousey-ugryzla-liz-carmouche/

Zmieniony przez - Puar w dniu 2013-02-25 01:18:57

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
zgadzam sie z kims tam,ze Machida to ciekawy zawodnik i mozna skleic fajne highlights z jego akcji,bo robi to perfekcyjnie,ciezko mu powaznie zagrozic...ale...MNIE,to jak walczy,sie nie podoba kompletnie. tzn jednoczesnie podziwiam i ziewam z nudow,a jak czytam,ze CO CHWILE zadawal grozne ciosy,kolanka,kopniecia,to proponuje obejrzec jeszcze raz walke,bo na 15 minut pojedynku Machida przez 13,5 chodzi/biega po klatce smiesznie sie gibiac,robiac minki Bruce'a Lee i machajac zabawnie lapkami,i gdyby jego przeciwnik robil to samo,to mysle,ze moglibysmy sie w koncu doczekac walki,gdzie nie zostalby wyprowadzony zaden cios...

tym niemniej fajnie,ze wygral,bo Dana w starciu z JJ nie widze absolutnie.jak pisalem wyzej,w tym co robi jest niemal perfekcyjny i jakims zagrozeniem dla obecnego mistrza jest na pewno,ale obraza sie Fitcha za to,ze byl/jest malo widowiskowy,a Lyoto nie jest w tej kwestii nic lepszy IMO

takze doceniam,bije po cichutku brawo,ale wole ogladac zlepek jego akcji niz cala walke,bo towarzysza jej w moim przypadku podziw zmieszany ze zdegustowaniem no chyba,ze trafia na aktywnego przeciwnika(jak np w pojedynkach z Shogunem),wtedy to inna bajka,bo przynajmniej nie tancuje cala walke po klatce,tylko pokazuje swoje umiejetnosci z wieksza czestotliwoscia.

Zmieniony przez - gautan w dniu 2013-02-25 01:29:29
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 157 live

Następny temat

Szukam trenera bjj no gi Żyrardów do nowego klubu

WHEY premium