SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 157 wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8759

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 554 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7924
Nie wiem jak Hendo chciał wygrać walkę, licząc i czając sie jedynie na prawego cepa... Myślal, że Machida się na to nabierze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
i co z tych obaleń wynikło? nic

Johnson zadał 100 więcej ciosów w ciągu całej walki ,rozciął Schauba,schaub mu g**** zrobił

jak to takie wrestling championship to p******e to ,ludzie mówili ,że Hioki wygrał z Guidą ,ale tutaj Johnson ilością ciosów po prostu zmiażdżył Schauba

co to za kontrola jak z niej nic nie wynika? Johnson też obalił Schauba w 1 albo 2 i co.

Zmieniony przez - xper w dniu 2013-02-24 15:57:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
po 1 to nie była pewna przewaga i Machida po werdykcie na 100% nie był pewny zwycięstwa, ktoś kto chce walki o tytuł powinien i walczy w TE powinien zrobić coś więcej niż to co "zrobił" Machida, jakby Hendo wygrał to byłbym Wam w stanie dać multum przykładów większych wałków a to, że Machida tak walczy to nie nowość gdy mu przeciwnik na to pozwala..
Walka była w Stanach i mało Hendo nie wygrał na punkty druga sprawa jest taka, że Machida mógł się spodziewać, że dając taką walkę nie dostanie TSa.. tylko o to mi chodzi i ta walka ni ch**a nie była ciekawa.. pomijając ciekawa czy nie walcząc w ten sposób nigdy się nie ma pewności, że się wygrało..

@xper po ch** w tym pojedynku patrzeć na statystyki 30-27 jak ch** SAME CIOSY się nie liczą w MMA.. Schaub ciągle obalał bla bla bla pisałem a takie ciosy np przy próbie anakondy to ch**.. Hioki/Guida to inna sprawa, bo Hioki lepiej radził sobie w stójce i ciągle próby poddań z pleców a Guida oprócz 1 obalenia w rundzie nic.. Gdyby były jakieś kontrowersje to by 30-27x3 nie było i ktoś by tą kwestię poruszył a to tylko Ty na chyba wszystkie fora, znawców MMA, dziennikarzy itp twierdzisz jedyny na świecie, że Lavar wygrał walkę

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-02-24 16:00:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Gala taka se, w porównaniu widowiskowości to ostatni bellator miażdży ufc.

Ale wracajac do samej gali.
Ja tam lubię Machidę i jego styl z kontry i karateckie zagrywki, wygrał zasłużenie i nie powinno byc split a jednoglosna decyzja. Nadal uwazam, ze Machida ma jako jedyny szanse z johnsem na chwilę obecną. Z kontry jest kozakiem i jako jedyny pizną Jonesa w ryło póki co

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
dobra przyznaje ci racje skoro liczą się tylko obalenia i przechodzenie gardy wygrał Schaub.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Evans też trafił i ch**.. co do decyzji ja też nie mam zarzutów i w drugą stronę też bym nie miał zarzutów, ale taka walka i styl wygranej wgl mnie nie przekonuje i żeby dostać za to TSa, ale Jonesowi i tak nie da rady i dobrze, bo Jones daje o wiele ciekawsze walki niż Machida, mam nadzieję, że Hendo po tej walce nie oddalił się od TSa i jeszcze jest jakaś szansa, że zawalczy o pas byle tylko Evansa nie dostał, bo to matchup ch**owy dla niego, ale łatwiej trafić Sugara niż Machide
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
jakby johnson 0 ciosów wyprowadził z dołu i schaub tylko na nim przeleżał to też by było 30/27 dla Schauba to po ch** w ogóle uderzać z dołu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
obejrzyj walkę jeszcze raz i jak potrafisz punktować to zmienisz zdanie zwróć też uwagę na stójkę czy była taka całkiem na korzyść Lavara i czy wgl oraz na ilość obaleń i próbe poddań Schauba to zmienisz zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Kurde, skończyłeś pieprzyć o JDS to teraz sobie Machidę znalazłeś. Hendo g**** zrobił a z Jonesem by skończył może gorzej niż Shogun. Te leg kicki wyglądały jakby były kopane drewnianą nogą, a Machida ładnie pizgał body kickami. Już Gustaf i Vera pokazali, że wygrana nad Shogunem to obecnie nie taki straszliwy wyczyn, walka była epicka, ale to już nie ten Shogun co chociażby z walk z Lyoto. Idol przegrał, pogódź się z tym i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
dobra wiemy kto dał walkę Hendo : Cecil Peoples tak ten co mówił ,że low kicki nie bolą
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 157 live

Następny temat

Szukam trenera bjj no gi Żyrardów do nowego klubu

forma lato