SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 135 - wyniki i dyskusja po gali.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8054

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Dobra, dobra, zapominasz że JJ to zawodnik który się cały czas rozwija! Zebrałem parę opinii

"jones jest posrany!!!!!! dostanie baty! "- Deweq

"HAha, zrzędnie wam mina, nie mogę się doczekać" - Dremor

"Z calego mego szacunku do rampa i bardzo chcialbym zeby wygral ale, nie widze plaszczyzny w ktorej moglby jednak zagrozic JJ"- Strecho

"Dremor naczelny fanboj Jona :)

Ciekaw jestem Twojej miny jak Pejdż zgarnie pasiwo :) " - Strecho

"niema takiej opcji Jon nieprzegra " - vinc1986

"Machida, Evans, Hendo, Shogun - na nich już moge postawić kase w starciu z Bonesem - i postawie, bo wierze że go pokonają - jednak na Rampage'a złotówki bym nie postawił" - rakhu

"Owszem, jak JJ to będę miał niezłą minę, ale jak wygra to się tu przypomnę... I nie jest to kwestia fanboystwa tylko czystego rozsądku;) " - Dremor

"Jeszcze mnie nie poyebało, co nie zmienia faktu, że zapewne wygra w sobotę. Niestety... "- bullet

"Jones wciągnie Rempejdża nosem. " - annihilus


"ale rampage
czuje ze to wygra i have a feeling " - Deweq

"Nie lubię Quintona, więc WAR Jones Młokos powinien sprawić lanie panu Rampage. " - PanParówka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Uwielbiam Jonesa, jest niesamowity, nieprzewidywalny i bardzo inteligentny. Na tą chwile możecie gdybać kto miałby z nim szanse, ale prawda jest taka, że największych kozaków ma już na rozkładówce, a walki z Evansem i Machidą będą tylko formalnością.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Dremor Ty pieprzony detektywie ! :)

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Haha najlepszy tekst jest Deweqa pierwszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1313
Jedyny minus jaki zauważyłem u Rampage to to, że wogóle nie blokował low kicków. Przy kazdy low kicku odskakiwał do tyłu, przez co Jones był w lepszej sytuacji ze względu na róznice w zasięgu ramion.

Zmieniony przez - lewusek25 w dniu 2011-09-25 14:21:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Nie blokował bo nie umie
Zadna nowosc

Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2011-09-25 14:28:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Obejrzałem walkę Diaza właśnie, świetny występ ale Gomiego na bank zostawią jeszcze na UFC Japan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7271
i tak w ogóle, bones jest kvrwa burakiem strasznym. yebany gówniarz, najpierw rzucił Rampem po gongu, to już było burackie, a potem podczas gadki z Rashadem po prostu sobie odszedl jak rozmawiali.

wnerwia mnei takie buractwo strasznie, osiągnął szczyl dużo jak na swój wiek, ale wozi sie co najmniej jakby byl w hall of fame.

chcialbym zeby mu ktos morde zmasakrowal, obojętnie czy legalnie czy nie (zreszta on z hamillem też nie zwracal uwagi na przepisy), moze by troche pokory nabral.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
No to na początku udawanie małpy jeszcze jakoś da się ścierpieć ale to zrzucenie z pleców było żałosne





Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2011-09-25 14:55:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciekawe co se Rampage pomyślał wtedy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 135 Live

Następny temat

Nowy spamik w dziale mamy, ryż z kurczakiem wpjerdalamy i haj kiki nakvrwiamy

WHEY premium