SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 135 - wyniki i dyskusja po gali.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8050

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Davis? Z jego drewnianą stójką? Nie widze szans jego.

Pamiętajcie że Evans dobrze zna Jonesa. Mówie wam, że 'dzieciak' będzie miał problemy z jego zapasami. A jak nie to Rashad Face II
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 554 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7924
"jak dwa wieloryby podczas tarła :) " hahaha, nie no kozak. Ale 3 runda dobra, trochę jak slow motion to było ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Szkoda, że Rampage ani razu dobrze nie trafił. Mimo wszystko nie został zgwałcony.

Bardzo mnie cieszy wygrana Hunta i generalnie jego postępy - wszystko poprawił za wyjątkiem cardio. Chciałbym go zobaczyć z Patem Barrym, CroCopem, Mitrione lub Kongo.

Nate Diaz robił co chciał, oby tak dalej. Bracia Diaz wymiatają.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Davis moglby wymęczyc decyzję na glebie, oczywiscie jezeli wczesniej sam nie zarobil by jakiegos ko/tko ale racja szanse raczej 30 do 70. Ale sugar to bedzie raczej dla JJ zabawa, tak mi sie zdaje jeden z najnizszych z lhw z największym zasięg bedzie jeszcze wiekszy utrzyma cukier na odleglosc

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Ja tam lubię Jonesa w szczególności za bardzo efektowny i skuteczny styl walki i wolę żeby nadal miał pas, a Rampage się tyle nagadał co to on nie zrobi jeszcze oskarżał Bonesa o podstawienie szpiega, a tak naprawdę w tej walce nic nie zrobił jedynie co mu się udało to wyjście z dosiadu i co za tym idzie dotrwanie do IV rundy. Co do Marka Hunta to zobaczył bym go chętnie jak nokautuje Schauba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7271
Rashad to skoczny i kreatywny mother****er, a dodatkowo swietne zapasy ma. Zauważcie, że z przeciwników z wyższej połki, których do tej pory mial jj (Shogun, Ramp) obydwaj mają dość jednowymiarowy i statyczny styl.

Evans jest szybki i mysle ze może zaskoczyć Jonesa czymś. Jedyny minus to nienajmocniejsza szczęka. Myślę że Machida mialby większe szanse z Jonesem niz Evans, ale i Rashad nie jest bez szans.

Kiedy ta walka ma być, w styczniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Tak wgl. to zauwazyłem ze Jones troche urosł, barki, rece na wyrazny +
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Steven Seagal: "I was impressed with Rampage, that's the best head movement I have ever seen him do, if he would of let his hands go it would of been something."

Jaki kuryva Davis? Z całym szacunkiem dla niego bo to spoko gość, ale ja po walce z Nogiem już nie mam złudzeń

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2011-09-25 13:37:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Ale z sugarem chyba na serio sie nie lubią ;) Jon odszedł od niego na koniec jakby tamten faktycznie jego matke zamordowal ;) Tak czy siak licze na jeszcze lepsza nastepna walkę obronną paska. A pomysl rampa na rewanz z shogunem w japonii to by bylo cos ! Ale teraz imo jakby shogun w takim stylu jak 'rasiaka ' rozwalił hendo to co? Powinien chyba znow o pas walczyc. Najpierw sugar, pozniej shogun ewentualnie, machida po wygranej z coutrem raczej tak blisko tego nie jest poki co. Tak czy siak sytuacja robi sie coraz ciekawsza. Jakby doszlo do rewanzu z shogunem kurde mysle ze skonczylo by się imo tak samo albo podobnie jak za pierwszym razem. Chyba ze shogun ostro by ruszyl z low kickami, moz jakies wysokie kpniecia jak w walce z arona :) Ale tak oglądajac ta walke z rampem to strasznie dystansuje od sibie rywali jon tymi lapami, rampowi po prostu chwilami brako kilku cm do tego aby ustrzelic jona ;) Imo raczej tylko maichida ma na tyle zachowawczy styl, mogący sprowokowac w koncu jona do blizszego podejscia i nadziania sie na jakas kontre smoka, ale tak jak pisalem maichda po walce z capitanem america raczej az tak bliski walki o pas ni jest, takze w tej chwili shogun, sugar tylko zostja i ten yebany mr wonderfull :) ma zapasy mega i moglby przelezec na jonie (nie, sam w to nie wierze) :D

Zmieniony przez - Strecho w dniu 2011-09-25 13:39:24

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Zobaczycie, że ktoś go doyebie niedługo, to nie jest GSP czy Anderson Silva z masakrycznym skillem, w ciężkiej od Juniora, Caina by piękne bęcki zebrał
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 135 Live

Następny temat

Nowy spamik w dziale mamy, ryż z kurczakiem wpjerdalamy i haj kiki nakvrwiamy

WHEY premium