SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Twoja Chwila Prawdy VI

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 630523

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powerade, gratuluję.
Na tym polega konstruktywna krytyka, że nie ważny jest rozmiar.
A czy słabszy, to nie wiem, ale nie powiedziałbym...

Za to poziom intelektualny, oczywiście twój, to wyżyna nie do osiągnięcia dla przeciętnego śmiertelnika.
Czuwaj.

Gregor, chudo jakoś jak na Ciebie. Po cyklu to liczę na formę twego życia.

Zdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo sie przyzwyczailiscie do grubasa

Jest dobrze. W realu prezetuje sie to znacznie lepiej. Zdjecia sa sredniej jakosci przy srednim swietle

Chce wejsc chudo na cykl zeby efekt koncowy byl lepszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
jak się ma jako taką kondychę to waga nie przeszkadza, ja 2x3 razy w tyg biegam po 5-7km a ważę teraz 94, jak się dłużej nie biega to faktycznie są problemy ale tylko przez pierwsze dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Przysiad ponad 200kg i dobra kondycja?
gratulacje z mojej strony

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
200kg na przysiad to nie jest dużo moje udko ma teraz 66cm więc mogę się zaliczyć do klubu B-50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99532
Stricte pod zawody to nie wiem, ale normalnie - czyli schodzic tak do +/- 10% bf'a lepiej robia biegi/spacery - takie moje zdanie. inna sprawa, ze rower wygodniejszy ;)

Glodziu - super gestosc miecha ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 573 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10069
gregor cykl jest konkretnie zaplanowany. Rezultaty powinny byc za***iste. Zobaczymy ja to w praniu wyjdize ale zycze ci zeby bylo wszystko jak najlepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1976 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25814
Dibo, nie zgodze sie, ja mam kondycje na pewno dobra, ale nie wiem czy to kwestia wysokiego cisnienia, albo nie wiem czego ale lydka po nawet szybkim marszu tak puchnie na piszczelu ze nie da sie wytrzymac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
Głodziu mam tak ale tylko na cyklach z metą, normalnie nigdy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3278
glodziu mam ten sam bol biegam juz od dluzszego czasu i jest ten sam bol na lydce tak jakby kosc bolala albo pod koscia masz to samo ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DECA Z SUSTANONEM250

Następny temat

cykl 150 tabletek mety pomocy

WHEY premium