SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Twoja Chwila Prawdy VI

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 630666

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29679 Napisanych postów 63040 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902994
bodemu chodzi o to co naprawde najwazniejsze a tam to chyba nikt nie ma 48 cm. i pewnie chodzi o dlugosc a nie obwod
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
hahahahaha, faktycznie, sam sie zakrecilem w swoim zarcie

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29679 Napisanych postów 63040 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902994
a co do fot to bardzo potezna sylwetka.jest solidnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 945 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5560
z łapy poszło z tego co wiem 1 cm(i to raczej nie miesnia)a w pasie duuuuzo wiec ładnie

"...po co te sceny że w tym życiu nic nie warto zrobić cokolwiek by się wybić ponad bagno..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
dziekuje panowie - to jest wlasnie ta uwodzicielska moc omki

testosteron rzadzi.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
chudzinka sam wiesz ze szalu nie ma dalje jest tlusto miesnie sie jeszcze nie podcinaja moze jak bys cos przypial sam mam w pasie z 95 ale u mnie inaczej wyglada kwestai budowy widocznie odstaw te tony sera wez sie za mieso to bedzie efekt duzo lepszy jedyne co widze to mniejsza broda no i boki ladnie lece sam wiesz jak jest nie ma co cukrowac bb nie bedziesz to chociaz te 300 siadaj
zdrowia tyraj dalej

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
dzieki

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
nie odbieraj tego zlosliwe

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
chudy i cos ode mnie. mam kumpla o podobnej budowie jak Ty. stara szkola omki roz***ala mu metabolizm i ze szczuplego chlopaka jest teraz skrajnym endomorfem, ktory tyje nawet od warzyw. nie tykaj sie dlugich estrow nie sa dla Ciebie. duzo pracy wlozyles, poprawe widac, ale to nie jest jeszcze to co mi sie podoba i czeka Cie jeszcze mnostwo roboty.

tak jak bombowiec skup sie na miechu, wywal nabial, a przede wszystkim trening ksztaltujacy sylwetke a nie silowy, bo robisz sobie pod gorke. bedzie dobrze. jol.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
bombowiec - chyba zartujesz, przeciez wiem, ze piszesz jak jest

shield - dzieki za opinie, ale jest mala sprawa: ja nie cwicze, zeby podchodzic pod standardy bb. nie zmienie treningu, nie zalezy mi na sylwetce, bylem nie byl gruby, to i tak bede wygladal lepiej niz zdecydowana wiekszosc ludzi. to prawda, ze sylwetka nigdy nie bedzie tak ladnie wymodelowana, ale nie bawi mnie modelowanie na razie - a silownia to dla mnie zabawa wiec rozumiem twoje rady i dziekuje za nie - pewnie nadejdzie czas, ze i z nich skorzystam. na razie chce uzywac 300kg w martwym ciagu w seriach

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DECA Z SUSTANONEM250

Następny temat

cykl 150 tabletek mety pomocy

WHEY premium