SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Twoja Chwila Prawdy VI

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 629342

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
massakrator widze spiro trzyma ciagle jak rece sie telepia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9197
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Głodziu dawno Ci mówiłem o pozowaniu(conajmniej kilka tygodni temu).Do dzisiaj to powinieneś już śmigać i tworzyć iluzję.Jak podchodzisz takimim lekkim ch...m do poważnych spraw,to rzeczywiście zostaniesz zauważony,w końcu staniesz w majtkach przed bandą podstarzałych facetów z wąsami.Dreso pozwoli Ci powąchać swój medal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Ja sie nie znam ,ale jest miesiac do zawodów a ty słabo pozujesz? Przeciez to jest prawie najwazniejsze .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Głodziu musisz cwiczyc pozowanie jak najwiecej teraz , co z tego ze bedziesz miał dobra forme jak nie bedziesz umiał jej zaprezantowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
Zarzucaj filmy z Kai'em Greenem,puknij w jakiegoś arbuza jak on sugeruje i sukces murowany ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Bo niektórym się wydaje,że wystarczy w pozie biceps przodem napiąć bicepsy.To jest dużo trudniejsza sprawa,niż najcięższy trening.Człowiek pozbawiony sił,elektrolitów ma napiąć całe ciało,bicepsy(rotując odpowiednio kość ramienia stworzyć iluzję najlepszych proporcji w relacji triceps,biceps,przedramię),wyeksponować plecy przodem(na co wpływ ma nawet wysokość uniesienia ramienia)spiąć brzuch lub zrobić próżnię(w zależności od typu sylwetki),napiąć i "rozdąć" uda i spiąć łydkę.Mało tego trzeba wiedzieć w jakim punkcie sceny jest optymalne światło.Swojego czasu na pucharze w Zabrzu Masza wystartował lekko podlany w nogach.Była moment,że ustawił się w takim miejscu sceny,że nogi wyglądały na ostre i suche.Napiąć biceps to można jak się pstryka foty do lustra,bo resztę można zasłonić lub wyciąć.Na zawodach nie ma przebacz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1976 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25814
zgadza sie Body, wiesz do tej pory napinalem sie i cwiczylem to pozowanie ale tylko przed lustrem, nie mial mi kto powiedziec jak wygladam od tylu, co do gory to napinke mam dobra, musze popracowac nad pozowaniem nog. A Masza tak mnie zmeczyl ze po 5 min. bylem zlany potem i zmeczony jak po dobrej godzinie jazdy na rowerze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
coz takiego robiliscie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 769 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17063
hah

Nie Po TO To Robie By Mnie WIelbiły Tlumy Mam setki innych powodow do dumy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DECA Z SUSTANONEM250

Następny temat

cykl 150 tabletek mety pomocy

WHEY premium